Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

da te ja ne bih oterala tamo gde zaslužuješ, ostaviću komentar Biljane Srbljanović na emisiju MAP:

 

 

U ovoj emisiji Radio Televizije Srbije, tabloidnog naziva "Ekskluzivno – Ko je otac?", novinarka Adanja Polak najviše podseća na zlu baba-tetku koja na slavi drži banku ogovarajući ćerku svoje neke sestre od strica što ne radja brate nego se kurva okolo. 
Ta količina elementarne neobaveštenosti o temi o kojoj govori, neznanja, malicioznosti, vulgarnosti, prostaklukla, zla i tračeraja, najgori je nivo na kom iko, a pogotovo jedna žena, može sebi da dozvoli da govori o vantelesnoj oplodnji. Novinarka Adanja Polak optužuje žene koje su rodile putem asistirane reprodukcije da "ne znaju čija je sperma", javno žigoše i osudjuje imenom i prezimenom majke koje su rodile u poznim godinama, implicira da se donacija jajne ćelije vrši zbog hira i "izbora da mi devojčica ima plave oči i da je visoka 170cm", tračari i maliciozno širi najodvratnije dezinformacije o jednom ovako osetljivom i važnom pitanju. Adanja Polak, s druge strane, nije informisala javnost koliko stotina hiljada ljudi u Srbiji vodi bitku za vantelesnu oplodnju, koliko to strašno mnogo košta, kako parovi uzimaju neretko zelenaške kredite da bi finansirali pokušaje da dobiju dete, koliko desetina papira i potvrda je potrebno da bi se uopšte ušlo u proces razmatranja za besplatnu asistiranu reprodukciju, kakve stroge kriterijume parovi moraju da zadovolje i to isključivo parovi, a ne samostalne žene, koje na to nemaju pravo i na kraju krajeva, šta znači to emocionalno, psihički, čak i telesno, kada žena mesecima uzima najjače hormone koji mogu ostaviti nesagledive posledice po zdravlje, samo da bi ipak još jednom pokušala da ima dete?
Adanja Polak ne samo da je pokazala neprofesionalnost, nepripremljenost za razgovor, neobaveštenost i neobrazovanje, ona je otkrila i jedan dubok nedostatak najobičnije ljudske empatije, a i pristojnosti, kada na jedan vulgaran i prostački način optužuje i žigoše ljude kojima je vantelesna oplodnja jedina nada da ikada imaju decu. RTS bi morala da se izvini javnosti, a gospodji Adanji Polak poželi lepu i dugu penziju u koju, nakon ovakvog ispada, ona zaista mora da ode.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uopšte mi nije jasno od kada smo u Srbiji postali politički korektni, i da nešto od vajkada zvala veštačka oplodnja, sada je to uvreda. 

 

Da li neko ovde veruje da 400 000 parova u srbiji ima zaista problema sa sterilitetom? Da li neko ovde misli da je to istina?

Nego što je MAP, novo pomodarstvo.

 

apsolutno se slažem. ko ne bi iz pomodarstva pio hormone, išao na gomilu pregleda, pa na operaciju i pride platio 4-5-6 hiljade evra. i na kraju kada u kafani kažu da su dobili dete vantelesnom, svi ih gledaju kao bogove.

jer su u mogućnosti.

Link to comment

da te ja ne bih oterala tamo gde zaslužuješ, ostaviću komentar Biljane Srbljanović na emisiju MAP:

 

 

U ovoj emisiji Radio Televizije Srbije, tabloidnog naziva "Ekskluzivno – Ko je otac?", novinarka Adanja Polak najviše podseća na zlu baba-tetku koja na slavi drži banku ogovarajući ćerku svoje neke sestre od strica što ne radja brate nego se kurva okolo. 

Ta količina elementarne neobaveštenosti o temi o kojoj govori, neznanja, malicioznosti, vulgarnosti, prostaklukla, zla i tračeraja, najgori je nivo na kom iko, a pogotovo jedna žena, može sebi da dozvoli da govori o vantelesnoj oplodnji. Novinarka Adanja Polak optužuje žene koje su rodile putem asistirane reprodukcije da "ne znaju čija je sperma", javno žigoše i osudjuje imenom i prezimenom majke koje su rodile u poznim godinama, implicira da se donacija jajne ćelije vrši zbog hira i "izbora da mi devojčica ima plave oči i da je visoka 170cm", tračari i maliciozno širi najodvratnije dezinformacije o jednom ovako osetljivom i važnom pitanju. Adanja Polak, s druge strane, nije informisala javnost koliko stotina hiljada ljudi u Srbiji vodi bitku za vantelesnu oplodnju, koliko to strašno mnogo košta, kako parovi uzimaju neretko zelenaške kredite da bi finansirali pokušaje da dobiju dete, koliko desetina papira i potvrda je potrebno da bi se uopšte ušlo u proces razmatranja za besplatnu asistiranu reprodukciju, kakve stroge kriterijume parovi moraju da zadovolje i to isključivo parovi, a ne samostalne žene, koje na to nemaju pravo i na kraju krajeva, šta znači to emocionalno, psihički, čak i telesno, kada žena mesecima uzima najjače hormone koji mogu ostaviti nesagledive posledice po zdravlje, samo da bi ipak još jednom pokušala da ima dete?

Adanja Polak ne samo da je pokazala neprofesionalnost, nepripremljenost za razgovor, neobaveštenost i neobrazovanje, ona je otkrila i jedan dubok nedostatak najobičnije ljudske empatije, a i pristojnosti, kada na jedan vulgaran i prostački način optužuje i žigoše ljude kojima je vantelesna oplodnja jedina nada da ikada imaju decu. RTS bi morala da se izvini javnosti, a gospodji Adanji Polak poželi lepu i dugu penziju u koju, nakon ovakvog ispada, ona zaista mora da ode.

stotine hiljada ljudi, ajde milioni.

 

Jbt, ako nemaš za VTO kako ćeš imati za bebu i podizanje dece?

Link to comment

postala je ocigledna porazna cinjenica da neko gleda emisiju mire adanje polak, profesionalne provincijske zadusne babe. do ovog momenta sam duboko vjerovala da takvi ljudi ne postoje.

Link to comment

 

 

e na lečenja, na VTO, na briseve, na folikulomterije i ineseminacije...Šta su radile sa 23-25-30? Pravo svake žene je da rađa kad želi, kad može! Povezuju neplodnost sa abortusima i ludim noćnim provodom! A mi se kao Udruženje trudimo da pravilnike uvedemo u novi Zakon i da počne donacija da funkcioniše u Srbiji! Kako?Pa mi smo i od donacije daleko miljama!! Misle ljudi - bahatost žena pa idu na donaciju? Ko ih je terao da jure karijeru?? Površnost na sve strane. Kontrolisana donacija, sa jasnim pravilnikom i dobrom inspekcijom, kao i sve u Srbiji, samo jake vojne snage 1f609.png;) S kim se borimo u stvari? Srbijo, nemaš dece, prazna si. Svake godine 35.000 ljudi manje. Svake godine ljudi odlaze odavde. Srbijo, imaš skoro milion ljudi koji žele decu, a zatvaraš oči, ne vidiš. Još osuđuješ? Koga? Svet je daleko od nas, ostali smo uparloženi. Pravo mrtvo more....

Leya Keller, je šerovala post ovakve jedne organizacije.

 

postala je ocigledna porazna cinjenica da neko gleda emisiju mire adanje polak, profesionalne provincijske zadusne babe. do ovog momenta sam duboko vjerovala da takvi ljudi ne postoje.

ne znam da li se neko seča, davno je bilo. Došao je jedan Teslinijanac kod nje u emisiju, razrešetala ga je da se nije mogao opasuljiti hteo da je tuži.

 

Teslinijanci, su novi pokret u Srbiji, koji se bavi mistifikacijom Tesle

Link to comment

jel to neka sekta? uvijek sam htjela da budem sektasica :wub:

veruju u nadprirodnu i božansku moć, osnovali su neki institut koji se bavi proučavanjem teslinog nasleđa..

onda one strašne nacionalističke fore, tipa kako je on isticao da je veliki SRBIN, da uvek misli na svoj narod.

a vegan, a neženja a budista. 

onda da su njemu angeli šaputali sve te izume...etc etc.

 

inače Tesla nije verovao u Borov model, mislio je da etar postoji.

Link to comment

stotine hiljada ljudi, ajde milioni.

 

Jbt, ako nemaš za VTO kako ćeš imati za bebu i podizanje dece?

Miroljub Petrović apruvs dis

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja bih se samo slozio sa milenom, koja iznosi ono sto mnogi misle al nemaju hrabrosti da kazu. I otisao bih samo jedan korak dalje, drzava treba da umesto sto se uzima porez nama uspesnim i pametnim, krene da se bavi malo regulacijom nizih neuspesnih bica, da ne kazem sirotinje, to se bre koti ko ludo, sad i uz pomoc vto. Podrška programu sterilizacije

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...