Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ma to je sve ofrlje, dobar drugar iz temisvara je pokusavao u rumuniji, srbiji, madjarskoj i austriji, testiraju se godinama, mogao je kucu sa pogledom na nesto da izgradi komada dva, ali jok, sve pare dade

 

ja ne bih smeo da pogledam sa njim emisiju o kojoj je rec, tj mozda ako je njegov tv

Edited by Braća Strugacki
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uopšte mi nije jasno od kada smo u Srbiji postali politički korektni, i da nešto od vajkada zvala veštačka oplodnja, sada je to uvreda. 

 

Da li neko ovde veruje da 400 000 parova u srbiji ima zaista problema sa sterilitetom? Da li neko ovde misli da je to istina?

Nego što je MAP, novo pomodarstvo.

 

Evo iz licnog iskustva. Mi smo nase dete cekali cetrnaest godina. Znam gomilu parova koji su se osusili od terapija, posecivanja lekara i nadrilekara, razgovora sa terapeutima i sve ostalo sto ide uz ovo pomodarstvo... zelja za detetom je kod mnogih parova vrlo jaka i odredjuje u velikoj meri tok zivota, interesovanja, odricanja i cega sve ne. Zato sam u jednom trenutku rekao zeni dok smo (jedan jedini put) visili u jednoj cekaonici  "molim te, samo nemoj da se pretvorimo u ove ljude".

 

Imali smo srece, kada smo se odlucili za vantelesnu, uspelo je iz prve.

 

Hormoni se kokaju iglom direktno u stomak, to obicno radi suprug iz prakticnih razloga. Ti hormoni obezbedjuju forsirano sazrevanje nekoliko jajnih celija koje se kasnije iglom (pod totalnom anestezijom) estrahuju van da bi bile oplodjene po jednim spermatozoidom. Tri se npr. oplode, ostale se stavljaju (ako ih je bilo vise) u kriogeno zamrzavanje za sledeci pokusaj jer cesto ne uspe iz prve.

 

Majka ne utice na to, ma koliko bila fensi, koliko ce se fetusa formirati - ona je zelela jedno plavo zensko temperamentno da joj se slaze uz psa i torbu ^_^ , ali saznaje da nosi trojke, da su svi decaci, da ce joj se sise otegnuti do pupka a zbog strija je koleginice prozvati "tigrica".

 

Takodje rizikuje rak dojke i grlica materice, ciste/rak jajnika jer fensi hormoni prave dar mar u zenskom organizmu.

 

Suha estravagancija.

 

Hocu da kazem, jedite govna i ti i M.A.Polak.

Edited by Caligula
Link to comment

Uopšte mi nije jasno od kada smo u Srbiji postali politički korektni, i da nešto od vajkada zvala veštačka oplodnja, sada je to uvreda. 

 

Da li neko ovde veruje da 400 000 parova u srbiji ima zaista problema sa sterilitetom? Da li neko ovde misli da je to istina?

Nego što je MAP, novo pomodarstvo.

bravo. 

Link to comment

ojbt, kad god i udahnem duboko i razmislim, ja ne odgovorim ništa.

nikada.

ja ne moram uopshte da udishem da ne odgovorim ^_^

 

kad su doshli po zene sa veshtachke oplodnje, svi su cutali.

mene interesuje ko je sledeci, da ga srbi proglase nenormalnim.

u ovoj oazi normalnosti.

i plodnosti <_<

 

vreme je da novi neprijatelji zamene stare neprijatelje.

ovo parafraziram (valjda) markesa, a nekog latina svakako. samo shto su kod njega u pitanju mrtvi :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

stotine hiljada ljudi, ajde milioni.

 

Jbt, ako nemaš za VTO kako ćeš imati za bebu i podizanje dece?

to to, a i ciganke rađaju puno dece, a nemaju odakle da ih hrane

Link to comment

Evo iz licnog iskustva. Mi smo nase dete cekali cetrnaest godina. Znam gomilu parova koji su se osusili od terapija, posecivanja lekara i nadrilekara, razgovora sa terapeutima i sve ostalo sto ide uz ovo pomodarstvo... zelja za detetom je kod mnogih parova vrlo jaka i odredjuje u velikoj meri tok zivota, interesovanja, odricanja i cega sve ne. Zato sam u jednom trenutku rekao zeni dok smo (jedan jedini put) visili u jednoj cekaonici  "molim te, samo nemoj da se pretvorimo u ove ljude".

 

Imali smo srece, kada smo se odlucili za vantelesnu, uspelo je iz prve.

 

Hormoni se kokaju iglom direktno u stomak, to obicno radi suprug iz prakticnih razloga. Ti hormoni obezbedjuju forsirano sazrevanje nekoliko jajnih celija koje se kasnije iglom (pod totalnom anestezijom) estrahuju van da bi bile oplodjene po jednim spermatozoidom. Tri se npr. oplode, ostale se stavljaju (ako ih je bilo vise) u kriogeno zamrzavanje za sledeci pokusaj jer cesto ne uspe iz prve.

 

Majka ne utice na to, ma koliko bila fensi, koliko ce se fetusa formirati - ona je zelela jedno plavo zensko temperamentno da joj se slaze uz psa i torbu ^_^ , ali saznaje da nosi trojke, da su svi decaci, da ce joj se sise otegnuti do pupka a zbog strija je koleginice prozvati "tigrica".

 

Takodje rizikuje rak dojke i grlica materice, ceste/rak jajnika jer fensi hormoni prave dar mar u zenskom organizmu.

 

Suha estravagancija.

 

Hocu da kazem, jedite govna i ti i M.A.Polak.

nije islo za vreme tadica, a kada je dosao vucic, onda je uspelo?

Link to comment

tja mozda ce sad ukinu vantelesne o trosku drzave kad je vec pomodarstvo. mislim sta tu vto. koliko je to para bokte...jos hocete u januaru da sedite u potkosulji. a tek ono menjanje pola. to sve sito i besno.

s druge strane: o kukavno srpstvo ugaseno, zene radjevajte, skole ne ucite, pos'o vam ne treba i muza slusajte. ove sto nece da radjaju proterati. i zabraniti abortus. onda nece trebati vto because every sperm is sacred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...