Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Informacija da su u pitanju Romi će za javnost biti interesantna kako bi pojačali svoje rasističke stavove. Zato treba biti vrlo obazriv u objavljivanju ovakve informacije, naročito zbog toga što je izvor fuckin pumpadžija koji je u ovom slučaju posvedočio kako su dva klinca, Roma, kupili dva litra benzina. 

 

Inače ne znam kako bismo mogli da "pametno" iskoristimo informaciju o etničkoj pripadnosti. Pointijak pominje trend. Ja vidim dva slučaja sa razmakom od osam meseci.

Edited by pacey defender
Link to comment

Informacija da su u pitanju Romi će za javnost biti interesantna kako bi pojačali svoje rasističke stavove. Zato treba biti vrlo obazriv u objavljivanju ovakve informacije, naročito zbog toga što je izvor fuckin pumpadžija koji je u ovom slučaju posvedočio kako su dva klinca, Roma, kupili dva litra benzina. 

 

Inače ne znam kako bismo mogli da "pametno" iskoristimo informaciju o etničkoj pripadnosti. Pointijak pominje trend. Ja vidim dva slučaja sa razmakom od osam meseci.

ali sve i da jesu romi, od kakve je to bitnosti, bilo u kom kontekstu?

Link to comment

Nema nikakve, a evo i jednog belog tinejdžera koji je išutirao dva beskućnika.

Stara je vest, ne znam može li se govoriti o trendu, ali beskućniji jesu na meti maloletnih ubica,

 

MONSTRUM Ovo je mladić koji je na smrt išutirao dvojicu beskućnika

 

Objavljene su fotografije mladića koji je počinio dvostruko ubistvo, posle koga je Raška i dalje u šoku.

Tinejdžer Petar Tomić je počinio stravično dvostruko ubistvo, kada je na smrt išutirao dvojicu beskućnika Dragoslava Jeftića (70) iz Beograda i Denisa Penzela (45) iz Knića, šutirajući ih martinkama u glavu do smrti.

Tomić se na saslušanju u Višem sudu u Kraljevu branio ćutanjem. U policiji je rekao je policajcima da su ga “celo veče pratila dvojica muškaraca” i da je zbog toga na stanici napao dvojicu beskućnika, koje je brutalno ubio.

Inače, priča se da kao srednjoškolac Tomić nikada nije bio agresivan. Ali drastična promena se najverovatnije dogodila u poslednjih godinu dana, nakon završetka Srednje ekonomske škole. Retko ko ga je viđao. Katkad bi ga sretali u parku u centru Raške, gde bi sedeo sam na klupi, sa dugom kosom i obučen u crno.

Link to comment

ali sve i da jesu romi, od kakve je to bitnosti, bilo u kom kontekstu?

Zato i kažem da ne znam kome/čemu ta informacija koristi. 

 

Znači, nema opravdanja da se to objavljuje u jebenom Bljucu i ostalim tabloidima jer je jasan njihov motiv. Senzacionalizam i podilaženje kretenskoj publici prodaje novine i uvećava klikove. 

 

Jedino što mi pada na pamet je da neka ekipa stručnjaka koja se bavi problemima romske populacije uzme u obzir ovu informaciju. Kada kažem stručnjaka, mislim dakle na stručni pristup problemu koji ne robuje tradicionalnoj predstavi o karakteru Roma.

Link to comment

 

Jedino što mi pada na pamet je da neka ekipa stručnjaka koja se bavi problemima romske populacije uzme u obzir ovu informaciju. Kada kažem stručnjaka, mislim dakle na stručni pristup problemu koji ne robuje tradicionalnoj predstavi o karakteru Roma.

 

+ milion

Link to comment

Ko zna šta je čovek preživeo za 70 godina i onda mu presudi grupa maloumnih debila tako što ga jebeno zapali. Horor.

 

Hawaii Mate 9

 

 

Meni to izgleda kao jos jean logicno proveden zivot na zemlji, u epskom smilsu.

 

Covek je coveku vuk. Uzasna smrt kao posledica ljudske zlobe i bolestine, bilo toga na tone cak i u novijoj istoriji.

 

E, da, pocrkali dabogda. Juce video neke fotke po FBu kako u nekoj arapskoj zemlji javno ubijaju iz automata majmuna koji je silovao i ubio trogodisnju devojcicu. Da nije bilo one rulje okolo koja je slikala mobilnim telefonima citavu scenu, bila bi to jedna sasvim OK akcija.

Link to comment

ima na prethodnim stranama, al bolje nemoj, dosta sto sam ja ogorcen

 

Pročitao i nisam impresioniran, umemo mi to i gore. Imao sam grđu raspravu u Novom, gde mi je objašnjavano da su momci 'pogrešili'.

 

Al' ajde da ne dižem bolesnu temu iz mrtvih.

Link to comment

nije mi bas najjasnije sta je ovo, ali deluje na prvi pogled potpuno neverovatno.

 

https://www.facebook.com/groups/1381002615243129/

 

a dobro je, sad mi je jasno:

 

Grupa Duša Soul 598061 291319 88 radi za makrospasenje svih i za skladan razvoj svih, na temelju tehnologija Grigorija Grabovoja. Grupa radi skupa samo za one, koji ne mogu sami upravljati... za decu, za teške bolesnike i za otišle ljudi koji oće da se vrate - da se jih vaskrsne. Ako se moli za upravljanje za nekoga molim vas stavite ime, prezime. grad, gde se neka osoba nalazi i fotografiju. Fotografija nije obavezna, ali se upravljanje jako ubrža, ako postoji. Obavezno je staviti ime, prezime i gde se osoba nalazi.

Molim vas da svaki dan radite koncentracije za redni dan u mesecu. I da svaki dan upravljate za sebe i za svoje drage. To je naša dužnost. Svako može da nauči sve.

Moje odgovore u inboxu i couching naplaćujem!

Dajana Babič

 

:huh:

Edited by barrcode
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...