Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Samo ti nastavi da generalizuješ i da pljuješ po sopstvenom narodu, za mog sneška ne brini, važno da je tvoja iluzija da si bolji neokrnjena

 

Ajmo i mi jedan verbalni linč, da pokažemo moralnu visinu

 

Pa ne treba baš neka velia moralna visina da se bude bolji od ovih, dovoljno je da nikad nismo linčovali crnca, zar ne?

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Molim lepo, ja kad linčujem biram isključivo kavkaške evropeide. Eventualno ponekog mongoloida ako mi baš ide na onu stvar, ali retko.

Link to comment

kad sam ja isla u srednju, tip od 17 koji je vatao po osnovnoj nije se visoko kotirao -_-

ali tebi adame, ako ne vidis problem, ne vredi ni objasnjavati

Link to comment

kad sam ja isla u srednju, tip od 17 koji je vatao po osnovnoj nije se visoko kotirao -_-

ali tebi adame, ako ne vidis problem, ne vredi ni objasnjavati

Ali čim pređe iz osmog u prvi srednje to je čini ženom, seksualno kompetentnom, šta? 

 

Uvek su devojke vijale starije, tri godine je neka pristojna razlika u bilo kom dobu. Realno se danas omladina mnogo ranije upušta u neke stvari nego u moje vreme a ja nisam ni nešto posebno mator, brže se menjaju trendovi nego što ja starim...

Link to comment

Uvek su devojke vijale starije, tri godine je neka pristojna razlika u bilo kom dobu. Realno se danas omladina mnogo ranije upušta u neke stvari nego u moje vreme a ja nisam ni nešto posebno mator, brže se menjaju trendovi nego što ja starim...

 

bogami, kada sam ja imao 18 god, 15-godišnjakinje su bile malo previše u tom momentu, nevezano za Jeremijin slučaj

Link to comment

Ali čim pređe iz osmog u prvi srednje to je čini ženom, seksualno kompetentnom, šta? 

 

Uvek su devojke vijale starije, tri godine je neka pristojna razlika u bilo kom dobu. Realno se danas omladina mnogo ranije upušta u neke stvari nego u moje vreme a ja nisam ni nešto posebno mator, brže se menjaju trendovi nego što ja starim...

ja to nisam rekla

moje licno ubedjenje je da devojcice od 14 g cak i ako su fizicki zrele i raspolozene za eksperimentisanje, mentalno sigurno nisu spremne za tu vrstu odnosa

kad imas 17 ako si frajer, juris starije ^_^

 

 

 

p.s. jeremijin ljubavni slucaj i nije moja tema, radi se o pojavi koje se gnusam a to je etiketiranje, moralisanje i upiranje prstom

Edited by Sara
Link to comment

moje licno ubedjenje je da devojcice od 14 g cak i ako su fizicki zrele i raspolozene za eksperimentisanje, mentalno sigurno nisu za tu vrstu odnosa

 

I moje, ali nažalost, to je standard današnjeg doba. Za mnoge seksualni život počinje i ranije, imam baš dosta kontakata sa tom populacijom i promiskuitet je na jako visokom nivou, blago da se izrazim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...