Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

jeste kurac podjednaka sansa. da li stvarno mislis da je jednostavno  nekome u par sekundi naneti takve povrede od kojih se momentalno umire?

 

xXrrbcz.png

 

Evo na šta sam mislio.

 

Ovaj slučaj je bukvalno lakmus papir da vidiš ko je idiot. Da li onaj koji već ima spremnu presudu za celu ekipu ili onaj ko ih automatski brani jer misli da hoće da im smeste jer su Srbi (i varijacije na temu). A opasno je da se bavimo pretpostavkama samo na osnovu onoga što piše u nepouzdanim medijima. Možda su mu svi skakali po lobanji, možda su to radila dvojica, možda je dobio jedan zabod u glavu i pao i udario glavom o ivičnjak i umro. Poenta je da je umro i da su mnogi životi sada nepovratno sjebani, a ovo lešinarsko licitiranje oko toga šta se dogodilo puno govori o onima koji licitiraju.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

xXrrbcz.png

i meni je to najuzasnije, u jednoj sec sve ode dodjavola, jedan mlad covek mrtav, 8-morica na robiji, njihove porodice da ne pominjem ...koliko unistenih zivota zbog gluposti

 

edit- odnosi se na poslednju citiranu recenicu, ne da mi da obrisem suvisno:/

Edited by Sara
Link to comment

ne razumem, ako sam dobro skapirao, pohapsili su "momke" posle gledanja snimka.

a jesi ti mozda gledao snimak? bio tamo?

 

nego, jos nesto, ako je zaista jedan "drug" krene samo da vrati ovom istom merom, a nikako jel da ga ubije, a 6 momaka, drugova ga jurilo da ga u tome spreci

 

onda kad se vec sve zavrsi, kako se zavrsilo, taj jedan izadje i kaze" gospodo milicioneri, bilo je tako i tako ortaci su neduzni, hteli su da me sprece, ja sam taj"

i time razbije sva dalja nagadjanja

makar kod nas bolida

Link to comment

Ali copi čoveče, licitiranjem se upravo ti baviš. Zakon ne pita da li su po lobanji skakala dvojica ili trojica ili sva šestorica, da li su ga možda gurnuli pa je nezgodno pao, da li je devojku uhvatio za dupe ili nije. Ako su učestvovali u tuči koja se završila tako kako se završila, oni su jebote krivi, tu nema mnogo šta da se cinculira.

 

Detalji o kojima govoriš su eventualne olakšavajuće okolnosti, nikako argumenti u prilog bednih teorija zavere po kojima nevinu srpčad zli Grci žrtvuju da zaštite svog ubicu. Meni je pritom posebno odvratan "jadni oni, nisu hteli, sve su to nečija deca" sentiment, ali to je samo do mene. 

Link to comment

ako je zaista jedan "drug" krene samo da vrati ovom istom merom, a nikako jel da ga ubije, a 6 momaka, drugova ga jurilo da ga u tome spreci

 

onda kad se vec sve zavrsi, kako se zavrsilo, taj jedan izadje i kaze" gospodo milicioneri, bilo je tako i tako ortaci su neduzni, hteli su da me sprece, ja sam taj"

i time razbije sva dalja nagadjanja

makar kod nas bolida

 

Ej ali ne razumeš, taj jedan pravi ubica je Grk barmen koga zlikovci sad pokušavaju da operu deleći krivicu na šest nedužnih, neiživljenih, pijanih srpčića. On govnar naravno da neće da prizna nego tovari njima, o kukavno pravoslavstvo™ ugašeno, još od Atine '95 nas mrze...

Link to comment

ne razumem, ako sam dobro skapirao, pohapsili su "momke" posle gledanja snimka.

 

Imaš neki pouzdan izvor za to? Nisam ironičan, ozbiljno pitam.

 

Ali copi čoveče, licitiranjem se upravo ti baviš. Zakon ne pita da li su po lobanji skakala dvojica ili trojica ili sva šestorica, da li su ga možda gurnuli pa je nezgodno pao, da li je devojku uhvatio za dupe ili nije. Ako su učestvovali u tuči koja se završila tako kako se završila, oni su jebote krivi, tu nema mnogo šta da se cinculira.

 

Detalji o kojima govoriš su eventualne olakšavajuće okolnosti, nikako argumenti u prilog bednih teorija zavere po kojima nevinu srpčad zli Grci žrtvuju da zaštite svog ubicu. Meni je pritom posebno odvratan "jadni oni, nisu hteli, sve su to nečija deca" sentiment, ali to je samo do mene. 

 

Apsolutno ne licitiram, već naglašavam da zaista ne znam šta se tačno desilo, kao što niko odavde ne zna. A ovo što sam boldovao je nesumnjivo i ja nigde nisam napisao da treba da bude drugačije. Ali ključno je to 'učestvovanje u tuči' jer, ponavljam, niko pouzdano ne zna kako je ta tuča izgledala i to je sve što govorim. 

Link to comment

pouzdano znaju oni koji su ucestvovali

i ako se odvijalo onako kako ti kazes nema ama bas nikakvog razloga da taj koji je slycajno ubio coveka kaze da je tako bilo i da su ga ostali pokusali spreciti

Link to comment

pa kaze internet

Beograd -- Snimak tuče na Zakintosu u kojoj je nastradao Bakari Henderson, a posle čega je uhapšeno šest Srba jedna od glavnih vesti u grčkim medijima.

Link to comment

pouzdano znaju oni koji su ucestvovali

i ako se odvijalo onako kako ti kazes nema ama bas nikakvog razloga da taj koji je slycajno ubio coveka kaze da je tako bilo i da su ga ostali pokusali spreciti

 

ja ne kažem ništa kako se odvijalo ffs

 

kažem da je bolid onaj ko pretpostavlja da zna™ kako se odvijalo samo zato što mu je blic rekao

 

i to je bottom line, svi su jako požurili sa presudama ili odbranama samo na osnovu pisanja retardiranih medija

Link to comment

pa kaze internet

Beograd -- Snimak tuče na Zakintosu u kojoj je nastradao Bakari Henderson, a posle čega je uhapšeno šest Srba jedna od glavnih vesti u grčkim medijima.

 

ali valjda ti je jasno da to i dalje ništa ne govori o toku celog događaja?

Link to comment

kakav tok dogadjaja?

ako su ga tukli i ako je zbog toga umro, nebitan je tok dogadjaja, nebitno ko je prvi poceo, nije to veliki odmor u osnovnoj skoli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...