Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

S obzirom na siroko rasprostranjen antiamerikanizam, cudi da se ovakve stvari ne desavaju cesce.

 

dešavaju se često u srbiji, obično niko ne umre pa ne bude vest i obično ne snime kamere. ali dešavaju se, takav je mentalitet kod nas, idi slobodno na neki bir fest ili slično, navijačke tuče, po krajevima itd. nema veze sa amerikancima, severnim korejancima. mada ima istine da im je amerikanac u ovom konkretnom slučaju dodatno zasmetao.

Edited by theanswer
Link to comment

Bukvalno to. Nema veze da li je Amer (ali sigurno nije pomoglo), nego je jebena ksenofobija koja je u srži ovog društva. Popločana svakim odvratnim novinskim člankom i TV prilogom na temu u poslednjih 30 godina. Koliko je to otrovne municije, neće se Srblji oporaviti tačno nikad. N-i-k-a-d.

Edited by giuseppe
Link to comment

...i da dodam, naravno da je konobarica kriva za sve, kurva.

Kurvetina......em amerikanac em crnac.....i ja bi joj flasu razbio od vugla.

Link to comment

Evo i izjave izbacivača:

 

Ako sam dobro razumeo iz izjave izbacivača: došlo je do tuče, on je uleteo da razdvaja i spreči tuču, letele su pepeljare, napadači su pojurili Amerikanca, a on i barmen su potrčali za njima (valjda da spreče teže posledice). Kako se uklapa u priču onda ovo da ga je udario po licu i telu kad su ga stigli?

Link to comment

Evo i izjave izbacivača:

Isti list je objavio i izjavu, kako se navodi, "srpskog izbacivača", koji je "prekinuo tišinu i ispričao šta se dogodilo".

"Te večeri je bila gužva u klubu. Hostesa, koja je bila srpskog porekla imala je slobodan dan, ali je došla u klub gde se družila sa Amerikancima među kojima je bila i žrtva. Pričala je sa njima, šalila se i dobro zabavljala. U klubu je u tom trenutku bilo i puno Srba, od kojih je jedan prišao devojci i rekao ‘Zašto se družiš sa Amerikancima’, pretećim tonom. Amerikanac je verbalno odreagovao, a Srbin mu je zadao udarac u lice. Onda je Amerikanac uzeo flašu i udario Srbina u glavu. Tada je sve počelo. Devojka je počela da ih razdvaja, a žrtva je greškom udarila devojku laktom i njoj je počela da curi krv. Došla je da mi traži pomoć i ja sam uleteo da ih razdvajam. Počele su da lete pepeljare, a Amerikanac je izašao iz lokala i počeo da trči, a za njim su krenuli momci iz srpske ekipe, ja i grčki barmen. Sećam se da sam ga udario jednom pesnicom u lice i dva-tri puta po telu, ali ne po glavi. Kada sam ja otišao, masa Srba je nemilosrdno nastavila da ga tuče po celoj glavi i telu”, rekao je srpski izbacivač za sajt protothema.gr.

 

 

Retard se fino inkriminisao. Radiš kao bouncer, kažeš da si krenuo da ih razdvajaš, a onda opisuješ kako je žrtva krenula da beži ulicom a ti pojurio za njom da je nabodeš pesnicom par puta. Ali ne po glavi! Ako ga to poslednje ne izvadi ništa neće.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo iz izjave izbacivača: došlo je do tuče, on je uleteo da razdvaja i spreči tuču, letele su pepeljare, napadači su pojurili Amerikanca, a on i barmen su potrčali za njima (valjda da spreče teže posledice). Kako se uklapa u priču onda ovo da ga je udario po licu i telu kad su ga stigli?

 

Nikako se ne uklapa, ali hijena oseti kad gnu krvari i onda mora da ga pojuri sa ostatkom čopora makar ne bila gladna.

Link to comment

 Kako se uklapa u priču onda ovo da ga je udario po licu i telu kad su ga stigli?

 

Zbunio se covek, a i vrela srpska krv u junaka kad vidi kako deset sutiraju jednoga i on se prikljuci

Link to comment

Zbunio se covek, a i vrela srpska krv u junaka kad vidi kako deset sutiraju jednoga i on se prikljuci

 

kad nas stalno ugrozavaju sa svih strana, razvili smo takve defanzivne instinkte

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...