Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa vidiš da je nezgodno pao, a nisu ono ništa radili... :fantom:

 

Jebem ti, ali to treba da robija, svako ko ga je vijao je kriv... Nema veze da li ga je udario ili ne... Ološ...

 

Hoće ijedan medij u Srbiji ovo objaviti?

Link to comment

Hoće ijedan medij u Srbiji ovo objaviti?

 

Objavio Informer. :fantom:

 

(VIDEO) POSTOJI POVOLJNIJI SNIMAK ZA SRBE!

 

Evo sad vidim i Kurir i Blic... svi.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Evo i izjave izbacivača:

 

 

Isti list je objavio i izjavu, kako se navodi, "srpskog izbacivača", koji je "prekinuo tišinu i ispričao šta se dogodilo".

 

"Te večeri je bila gužva u klubu. Hostesa, koja je bila srpskog porekla imala je slobodan dan, ali je došla u klub gde se družila sa Amerikancima među kojima je bila i žrtva. Pričala je sa njima, šalila se i dobro zabavljala. U klubu je u tom trenutku bilo i puno Srba, od kojih je jedan prišao devojci i rekao ‘Zašto se družiš sa Amerikancima’, pretećim tonom. Amerikanac je verbalno odreagovao, a Srbin mu je zadao udarac u lice. Onda je Amerikanac uzeo flašu i udario Srbina u glavu. Tada je sve počelo. Devojka je počela da ih razdvaja, a žrtva je greškom udarila devojku laktom i njoj je počela da curi krv. Došla je da mi traži pomoć i ja sam uleteo da ih razdvajam. Počele su da lete pepeljare, a Amerikanac je izašao iz lokala i počeo da trči, a za njim su krenuli momci iz srpske ekipe, ja i grčki barmen. Sećam se da sam ga udario jednom pesnicom u lice i dva-tri puta po telu, ali ne po glavi. Kada sam ja otišao, masa Srba je nemilosrdno nastavila da ga tuče po celoj glavi i telu”, rekao je srpski izbacivač za sajt protothema.gr.
Link to comment

Objavio Informer. :fantom:

 

(VIDEO) POSTOJI POVOLJNIJI SNIMAK ZA SRBE!

 

Evo sad vidim i Kurir i Blic... svi.

 

bukvalno da ne žališ ako bi sve te redakcije izgorele

Link to comment

ma ne moze njima pomoci ni sto informera...

robijace nasa deca sve u 16. imace vremena ohoho da razmisljaju o tome da li su bas morali da ubiju coveka kako su oni zapravo zrtve zato sto nas ameri mrze.

Link to comment

kakav copor, kakav linc, majko mila.

ova djubrad zasluzuju sve sto im se trenutno dogadja.

 

 

 

Sad odgledao ovo iako inace ne gledam te stvari.

 

Koliko sam video, kao copor pasa, bilo ih je dosta na jednoga, sutiranja, bacanja, pesnica. U roku od cetiri sekunde po zavrsetku sutiranja nesrecnika na zemlji, srBski junaci su se u zurbi udaljili sa lica mesta (kakvi kurac da se pruzi pomoc, proceni stanje etc).

 

Srbi su najtuzniji stereotip.

 

Sva ova govna koja su ga jurila su zasluzila robiju, i ja se nadam da ce robijati.

 

btw. sve vreme se prica u tzv. medijima o "deci", ne videh ovde decu, sve sami krupni mamlazi. Jebemte srbijo.

Edited by Caligula
Link to comment

Objavio Informer. :fantom:

 

(VIDEO) POSTOJI POVOLJNIJI SNIMAK ZA SRBE!

 

Evo sad vidim i Kurir i Blic... svi.

 

 

Ovo im "povoljan" snimak? Uh.

 

btw. mogu da zamislim histeriju informera da je ovaj snimak obrnut, da su crnci bas ovako ublili Srbina. Da li bi i tada dobio ocenu "povoljan" ... :isuse:

Edited by Caligula
Link to comment

Ja stvarno nisam vidio ni jednog koji je bio makar u fazonu "aj da ga ne ubijemo baš, eto samo da ga onespospobimo", svi su krvoločni

 

Nikad nisam kapirao taj poriv "de pustite mene da ga i ja opalim jednom nogom u glavu dok leži" sem ako ne ideš nekog da ubiješ. Aj šibanje na ferku, 1 na 1, pošibaju se ljudi, poslije toga svako na svoju stranu, ovo su neki instinkti meni potpuno nepoznati

Link to comment

Evo javila se i lešinarka, dobro nije tražila da se u Sud dole primi neki srpski sudija kojeg bi ona izabrala a ako može i tužilac da bude Srbin

 

Advokat jednog od osumnjičenih Zora Dobričanin kaže da će insistirati da se postupak vodi na srpskom jeziku.
Link to comment

Ovde jedino "povoljno" što mogu da zamislim je da među ovima nema niti jednog od privedenih ...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Evo javila se i lešinarka, dobro nije tražila da se u Sud dole primi neki srpski sudija kojeg bi ona izabrala a ako može i tužilac da bude Srbin

Kakva je ovo formulacija?

Valjda da se postupak vodi uz "puno prevođenje" na srpski ?

Kako bre može da se traži da se vodi postupak na srpskom....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...