Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad sam ja isla u srednju, tip od 17 koji je vatao po osnovnoj nije se visoko kotirao -_-

ali tebi adame, ako ne vidis problem, ne vredi ni objasnjavati

Pa zato što ste vi od 17 vatale one od 23... morao čovek da se snalazi po osnovnoj :) Nego Saro, hoće li mrski Grci pustiti ovu našu đecu da se brane sa slobode jer su ipak njih osam u samoodbrani ubili crnca... pitam za druga.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

kad sam ja isla u srednju, tip od 17 koji je vatao po osnovnoj nije se visoko kotirao -_-

ali tebi adame, ako ne vidis problem, ne vredi ni objasnjavati

zaista ni pored najbolje volje ne vidim problem.

 

devojcice od 14 godina ne razmisljaju o mentalnoj zrelosti vec se trude da uvate onog koji im se dopada. bas kao i decaci od 17. nema tu neke velike razlike u zrelosti, klinci eksperimentisu i sto se mene tice to je sasvim ok. 

 

u skandinavskim zemljama se i devojcice i decaci obucavaju u kontracepciji otprilike od 13este jer od tad se podrazumeva da im krecu hormoni koji ih vode u te vode. i sve dok medjusobno eksperimentisu u svojoj maloletnosti i beslovesnosti, ne vidim problem. 

 

samo, ovde se ne radi o tome vec o momcima od 22 koji su potencijalne ubice i koje ti ladno nazivas decom.

 

a da me ubijes, ne vidim kako se neko ko je sa 17 (ako je) spavao sa klinkom od 14 godina, diskvalifikuje u diskusiji o ozbiljnom zlocinu momaka od 22 godine. i to na moralnoj osnovi. 

Link to comment

ja to nisam rekla

moje licno ubedjenje je da devojcice od 14 g cak i ako su fizicki zrele i raspolozene za eksperimentisanje, mentalno sigurno nisu spremne za tu vrstu odnosa

kad imas 17 ako si frajer, juris starije ^_^

 

 

 

p.s. jeremijin ljubavni slucaj i nije moja tema, radi se o pojavi koje se gnusam a to je etiketiranje, moralisanje i upiranje prstom

Jel zajebavas da imas muda da nakon ovoga kazes kako se gnusas moralisanja :D :D :D

Link to comment

Pa zato što ste vi od 17 vatale one od 23... morao čovek da se snalazi po osnovnoj :) Nego Saro, hoće li mrski Grci pustiti ovu našu đecu da se brane sa slobode jer su ipak njih osam u samoodbrani ubili crnca... pitam za druga.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

ti ocito znas vise od mene, pa objasni drugu

ja nit ih branim, nit im sudim, otpocetka samo sazaljevam slucaj, a najzalije mi je kao sto sam i napisala tog mladog coveka koji je umro

jer ko sto pesnik rece iz KP doma vraticu se ja, ali Hakija nikad nece sa Bara...

Edited by Sara
Link to comment

Milane, ne radi se o njima, nego o nama i sta cemo mi sebi da dopustimo, a sta necemo

jel tako

 

Jbg, ja mislio da pričamo da li ima nešto čudno u tome što se seksaju 17 i 14 godina djeca, najmanje mislim tu na Jeremiju naravno, već uopšteno.

Ta priča ako je frajer juri starije ne pije vodu u praksi jer i one vijaju starije baš da bi bile ribe ili šta je već sinonim za muškog frajera. :P Takvih parova je uvek bilo ekstremno malo.

Link to comment

Prekinite da serete, TO uopšte nije karakteristike NAŠEG naroda, to se dešava gotovo svuda u svetu

 

 

karakteristika naše države je da se prelazi olako preko ovakvih slučajeva što dovodi do toga da i nije baš loše prebiti na smrt jednog francuza,cigana,amerikanca ili na kraju i zašto da ne, jednog srbina,komšiju,brata,druga..

srećom po srbiju ovi nisu pod jurisdikcijom naših sudova.

lažne su ovo diskusije.naravno da će sud reći poslednju ali ne zato što je ubijeni amerikanac već zato što moraš da budeš kažnjen zbog svojih zlodela.

to su danas naši heroji.noga u glavu bez svesti,kvazi general mladić,malagurski,srebrenica i sl.

Link to comment

zaista ni pored najbolje volje ne vidim problem.

 

devojcice od 14 godina ne razmisljaju o mentalnoj zrelosti vec se trude da uvate onog koji im se dopada. bas kao i decaci od 17. nema tu neke velike razlike u zrelosti, klinci eksperimentisu i sto se mene tice to je sasvim ok. 

 

u skandinavskim zemljama se i devojcice i decaci obucavaju u kontracepciji otprilike od 13este jer od tad se podrazumeva da im krecu hormoni koji ih vode u te vode. i sve dok medjusobno eksperimentisu u svojoj maloletnosti i beslovesnosti, ne vidim problem. 

 

samo, ovde se ne radi o tome vec o momcima od 22 koji su potencijalne ubice i koje ti ladno nazivas decom.

 

a da me ubijes, ne vidim kako se neko ko je sa 17 (ako je) spavao sa klinkom od 14 godina, diskvalifikuje u diskusiji o ozbiljnom zlocinu momaka od 22 godine. i to na moralnoj osnovi. 

a sta ga kvalifikuje?!

 

18-19-22...iz moje perspektive nezreli ljudi, na taj usrast gledam kao na decu

 

napustam diskusiju do daljnjeg, imam neka preca posla, a razlike u nasim shvatanjima su ionako nepomirljive

Edited by Sara
Link to comment

karakteristika naše države je da se prelazi olako preko ovakvih slučajeva što dovodi do toga da i nije baš loše prebiti na smrt jednog francuza,cigana,amerikanca ili na kraju i zašto da ne, jednog srbina,komšiju,brata,druga..

srećom po srbiju ovi nisu pod jurisdikcijom naših sudova.

lažne su ovo diskusije.naravno da će sud reći poslednju ali ne zato što je ubijeni amerikanac već zato što moraš da budeš kažnjen zbog svojih zlodela.

to su danas naši heroji.noga u glavu bez svesti,kvazi general mladić,malagurski,srebrenica i sl.

jel o j simpson bio srbin?

 

 ko su `mi` ko su `nasi` ko su `svi`

 

 

nemoj mi odgovaras, nisam vise tu :lolol:

Link to comment

Detalji o onom novom uhapšenom: u pitanju je 33-godišnjak koji je dobio flašom u glavu od Hendersona nakon što ga je prvi udario zbog kelnerice. Po video zapisima koji su u rukama policije, pored tuče u samom klubu, učestvovao je i u jurnjavi kada je Henderson pokušao da pobegne. Nakon ubistva se krio po apartmanima za turiste i nije išao u bolnicu da mu previju glavu.

 

http://www.eleftherostypos.gr/ellada/113121-prothesmia-gia-apologia-piran-oi-8-syllifthentes-gia-ti-dolofonia-toy-22xronoy-sti-zakyntho/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...