Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa mi ovde nije jasno..

Ova baraka je neka radnička baraka, "zaostala" od ko zna kad na zemljištu koje bi trebalo da je javna površina (čitam sada ovaj deo objavljenog dokumenta koje navodi i neki kućni broj mada mislim da je to na ovoj strani ulice nemoguće). 

 

U dokumentu se pominje neki Tepeš ali se ne vidi kakvo pravo bi on mogao da polaže na ovu baraku.

 

Detalj sa navijačima je tek bizaran.

Link to comment

Ta baraka stoji tamo decenijama.. Godinama je bila "napustena", nije bilo nikog imala je neke resetke na prozorima i to je to. Mesto za grafite.

2009. godine nije bilo nikog tamo, recimo posle 2013 godine, da se doselila ta porodica Roma. 

Sad u subotu su već je bio "razvaljen" deo zida.

Baš sam se pitao da li je moguće da razvaljuju mesto gde žive, 

Kad ono, drugi im ruše smeštaj....

 

Živo me zanima kome su smetali?

Generalno na tom mesto, ništa ne bi trebalo da se "gradi" pošto je to na nekom "brdašcetu", za trafiku ili kafić nije mesto, mada šta ja znam....

Link to comment

Ne znam grčko zakonodavstvo, ali prema onome što piše nisu osumnjičeni za klasično ubistvo nego za neko učestvovanje u tuči sa smrtnim ishodom. Pretpostavljam da ga je to baš zato što ne mogu da izvuku ko ga je ubio, niti da dokažu nameru da se ubije. 

 

Prema onome što piše maksimalna kazna koja im preti je 10 godina, nema tripa da je to maksimum u Grčkoj za ubistvo, čak i za obično, nekvalifikovano.

Link to comment

Minimum empatije za oca koji kuka kako "hoće da im smeste, ljudi moji, pa zna se ko su ubice ali njih štite, terete naše nedužne momke da bi delili kaznu, da njihov izađe što pre" :isuse:

 

Jebi se, dobri čoveče čije je nedužno dete garant samo potrčalo u sklopu rulje namerene da išutira crnca kao vola, znate kako je, neiživljeni klinci a još pijani, računaju da neće baš oni da padnu iz cele mase. Marš. 

Link to comment

http://www.telegraf.rs/vesti/2873003-ovo-je-milos-jedan-od-momaka-koji-su-uhapseni-na-zakintosu-njegov-otac-place-i-moli-za-pomoc-jer-mu-sin-nije-kriv-ni-za-sta-foto

 

Posto ovaj slucaj privlaci dosta paznje valjalo bi ga prokomentarisati iako se desio u Grckoj. Ovde ce vrlo moguce najebati i neko ili nekoliko njih koji vrlo moguce nisu imali nikakve veze sa ubistvom ovog crnca. Nemoguce je da su njih 6 i jos onaj Grk sanker i Englez Srbin Bosanac svi podjednakom jacinom tukli tog crnca i da su jednako odgovorni za njegovu smrt, neki su garant samo potrcali za njim, doduse vrlo moguce u nameri da ga isutiraju kao vola ali opet tesko da je bas njihov udarac mogao da presudi. Ali klinac od 18 godina je jos uvek to - klinac, iako je punoletan i moze da glasa i samostalno ode u stranu drzavu, i dalje je neizivljeni klinac koji reaguje nagonski, jos ako se radi oko neke devojke, pa jos pijan, pa jos u nekoj guzvi gde racuna da nece bas njega scepati iz mase. Ta konobarica sto je navodno isecana i taj iz srpske grupe sto je dobio flasom po faci su kljucni da ovi likovi ne gule bar jedno 10 godina. Posto ce Grci ovde demonstrirati strogocu, prvo sto su im se ovi usrali u turizam pa da pokazu koliko drakonski kaznjavaju takve stvari, drugo sto cela situacija podseca na linc a zna se koliko su takve stvari osetljive i trece da skrenu paznju na lude Srbe posto mnogi zabunom mogu da pomisle da se radi o lokalnim Grcima. Posto je ceo slucaj dobio jaku medijsku paznju a niko ne voli da pravi zlikovca od crnca tesko da se ovi uhapseni mogu icemu dobrom nadati, glupost se skupo placa.

genijalno, pijanstvo i neizivljenost kao olaksavajuce okolnosti. nadam se da nisi advokat.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Jebi se, dobri čoveče čije je nedužno dete garant samo potrčalo u sklopu rulje namerene da išutira crnca kao vola, znate kako je, neiživljeni klinci a još pijani, računaju da neće baš oni da padnu iz cele mase. Marš. 

 

Na stranu to kukanje oca, ali zamisli da si u situaciji sa grupom ortaka na moru, gde se jedan od vas zakači sa nekim i krene da juri da ga bije. Da li bi ostao da sediš ili bi potrčao za njim da ga sprečiš da napravi neku glupost?

 

Mislim ovo licitiranje oko toga šta se dogodilo mi je totalna idiotarija, podjednaka je šansa i da su svi hteli da mu skaču po lobanji kao i da je jedan od njih krenuo da se bije, a ostali potrčali za njim.

Link to comment

7 ljudi ga je pokusalo spreciti, ali jedan neizivljeni mladic je ipak uspeo toliko odvaliti amera da ovaj umre

 

ali nije ga ni on jako, nego ovaj nezgodno pade. jbg, desava se

Link to comment

Znači bio si na licu mesta i sve si video? Onda okej, da te ne trpam u isti koš sa bolidima koji imaju spremnu presudu, iako nisu učestvovali ili nisu bili svedoci događaja.

Link to comment

Na stranu to kukanje oca, ali zamisli da si u situaciji sa grupom ortaka na moru, gde se jedan od vas zakači sa nekim i krene da juri da ga bije. Da li bi ostao da sediš ili bi potrčao za njim da ga sprečiš da napravi neku glupost?

 

Mislim ovo licitiranje oko toga šta se dogodilo mi je totalna idiotarija, podjednaka je šansa i da su svi hteli da mu skaču po lobanji kao i da je jedan od njih krenuo da se bije, a ostali potrčali za njim.

jeste kurac podjednaka sansa. da li stvarno mislis da je jednostavno  nekome u par sekundi naneti takve povrede od kojih se momentalno umire?

pogotovo ako te drugovi u tome sprecavaju.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ne moze biti jednostavnije, ceo incident je trajao kratko

 

 

Ed Toni, sta mislis koliko je potrebno da se ubije covek, npr ispred soc sluzbe kamenom u glavu?

Edited by Sara
Link to comment

Na stranu to kukanje oca, ali zamisli da si u situaciji sa grupom ortaka na moru, gde se jedan od vas zakači sa nekim i krene da juri da ga bije. Da li bi ostao da sediš ili bi potrčao za njim da ga sprečiš da napravi neku glupost?

 

Mislim ovo licitiranje oko toga šta se dogodilo mi je totalna idiotarija, podjednaka je šansa i da su svi hteli da mu skaču po lobanji kao i da je jedan od njih krenuo da se bije, a ostali potrčali za njim.

 

Ako bih krenuo da sprečim nekog da napravi glupost i toliko tragično neuspeo u tom sprečavanju da je ovaj bio i ubio čoveka, smatrao bih se bar delimično odgovornim. 

 

Upravo zato što je licitiranje glupost postoji krivično delo učestovanja u tuči koje Hamlet pominje. Tu nema odbrane ja sam samo onako malo krenuo, jebiga kad sam pijan i neiživljen, a neko drugi ga je dotukao. To je apsurdna i neviđeno licemerna odbrana. Jesi učestvovao - jesi.Jel neko poginuo - jeste. Jedi govna onda, izjasni se kao kriv i nadaj konsekventnojh blagoglagoljivosti suda. Nemoj da izmišljaš kako 90% rulje nije krivo kad nekog ubiju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...