Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Grčki advokat izbacivača iz kluba (Srbin) Tanasis Tartis dao je izjavu po kojoj je devojka htela da se druži sa 4 Amera koji su bili u klubu, a dvojica Srba (jedan od njih je valjda ovaj što je zadnji uhapšen) su je napušavala zbog toga u stilu "kako možeš, oni su nam neprijatelji". Onda su valjda oni nju udarili, pa je Henderson razbio flašu o glavu jednome, da bi nastalo komešanje u kome je devojka povređena, a Ameri ostali okruženi, nakon čega je Henderson bacio pikslu prema izbacivaču.

 

Kaže takođe da se u snimku vidi kako ukupno 10 ljudi zadaje udarce Hendersonu van kluba, ali da su njegov klijent i Grk (barmen) prestali da ga tuku desetak-petnaest sekundi pre kraja i pobegli, te da je došla druga grupa koja ga je svirepo šutirala.

 

U članku još piše da je policija u potrazi za još jednom osobom i da bi sutra nakon saslušanja moglo da se zna ko će biti optužen, a ko pušten.

 

http://newpost.gr/ellada/617758/mono-sto-newpost-o-polemos-sth-serbia-h-kallonh-kai-h-dolofonia-toy-22xronoy-mpakari

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebote kakvo je ovo lešinarenje advokatsko. Uzeli su advokata iz srbije za nešto u grčkoj. Pa jbt taj advokat ne može tamo ništa da radi jer tamo i nije advokat. O poznavanju zakona i jezika da i ne pričam.

Link to comment

Uzeli su je po automatizmu, pošto ovde lako odradjuje stvari, pa misle da će i tamo. Kakav danak neiskustvu!

Edited by Jeremija
Link to comment

Duga je Zorina ruka, duga je ruka saradnje DB-ova

 

 

 

Sve ima svoja ograničenja. Nažalost (po nju), ovo je preraslo u problem za Grčku kao turističku destinaciju, ja npr. skoro i ne čitam domaće sajtove/novine, nego sam se "prijatno" iznenadio kada sam o svemu pročitao na jednom stranom forumu koji se čak i ne bavi politikom.

Link to comment

N1 prenosi izjavu novinara Katimerinija Janisa Suliotisa koji izveštava o ovom slučaju:
 

Snimci tuče nisu prikazani u javnosti, te se u medijima i dalje spekuliše o okolnostima zločina. Grčki novinari imaju ovakva saznanja:

"Amerikanac je, prema našim informacijama, flertovao sa konobaricom, koja je srpskog porekla. Kako nezvanično saznajemo, muškarcu koji je noćas uhapšen to se nije svidelo, i on je prosuo vodu konobarici u lice. Amerikanac je potom rekao - Hej, zašto si to uradio, nakon čega je izbila tuča. U Grčkoj su šokirani ovim slučajem, ali ovo nije ništa novo za Zakintos koji je poznat po tome što se mladi napijaju sve vreme i prave probleme, tako da ovakakv događaj nije ništa novo za ovo ostrvo", priča  Janis Suliotis, novinar.

 

http://rs.n1info.com/a282601/Vesti/Vesti/Slucaj-Zakintos-Odbrana-kaze-da-postoji-povoljniji-snimak.html

 

Novosti pišu da su bar dvojica fudbaleri, jedan još igra za omladince Rada, a drugi je ranije igrao:

 

UROŠ Tošić, direktor FK Rad iz Beograda, potvrdio je da Miloš Ilić nastupa za njihovu omladinsku kategoriju, a da je Nemanja Petrović, takođe jedan od uhapšenih, napustio ovaj klub.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:675115-Jos-jednom-Srbinu-stavljene-lisice-na-Zakintosu
Edited by vememah
Link to comment

Sve ima svoja ograničenja. Nažalost (po nju), ovo je preraslo u problem za Grčku kao turističku destinaciju, ja npr. skoro i ne čitam domaće sajtove/novine, nego sam se "prijatno" iznenadio kada sam o svemu pročitao na jednom stranom forumu koji se čak i ne bavi politikom.

Ma naravno, ja se malo i zajebavam, ovo je onaj klasični slučaj na kome će država da pokaže da je "jaka i odlučna da se obračuna sa negativnim pojavama koje loše utiču na turizam i sliku Grčke". Najebaće svi odreda, i oni koji su zaslužili i koji nisu, i više nego što su zaslužili. Biće pokazna vježba. 

Link to comment

Samo ti nastavi da generalizuješ i da pljuješ po sopstvenom narodu, za mog sneška ne brini, važno da je tvoja iluzija da si bolji neokrnjena

 

Je l moze bez ovakvih prozivanja, molim te?

 

Moji stavovi o mom narodu i mojoj licnoj velicini ti nisu poznati, nit mozes da ih isprojektujes na osnovu misljenja koje sam izneo o huliganskoj reputaciji koju kao narod imamo. Sve i da mi je to misljenje 100% pogresno.

 

Fala.

Edited by Svarog
Link to comment

Je l moze bez ovakvih prozivanja, molim te?

 

Moji stavovi o mom narodu i mojoj licnoj velicini ti nisu poznati, nit mozes da ih isprojektujes na osnovu misljenja koje sam izneo o huliganskoj reputaciji koju kao narod imamo. Sve i da mi je to misljenje 100% pogresno.

 

Fala.

mislila sam od tebe da si snarc, ne znam koji djavo si se ti uopste javljao na moj post

Link to comment

Jebote kakvo je ovo lešinarenje advokatsko. Uzeli su advokata iz srbije za nešto u grčkoj. Pa jbt taj advokat ne može tamo ništa da radi jer tamo i nije advokat. O poznavanju zakona i jezika da i ne pričam.

 

Uzeli su je po automatizmu, pošto ovde lako odradjuje stvari, pa misle da će i tamo. Kakav danak neiskustvu!

 

Mene samo zanima kako je ona saznala ko su uhapšeni i ko su im roditelji, obzirom da je ona sama zvala roditelje uhapšenih i ponudila svoju "pomoć", iako im imena nisu objavljena. Odnosno, pretpostavljam kako je saznala, što mi stvara još goru mučninu. Sad će ona i ekipa da oleše te ljude. Za početak će da im obeća nešto izvesno, npr. da će srediti da ih ne izruče u SAD (što mislim da Grčka i ne može i da hoće, jer bi u SAD mogli za ovo dobiju smrtnu kaznu), pa kad se to ostvari, ovi će da joj slepo veruju, i da prodaju i košulju sa leđa ako treba. Onda će da ih lažu godinama obećanjima da će da im završe preko države, DB-a, itd. da će im da sude u Srbiji, a kada to padne u vodu, da će da ih prebace na izdržavanje kazne u Srbiju, gde će srediti da ih Omnipotentni™ pomiluje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...