Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

26 minutes ago, Djuro said:

nacoši “za po kući”, al zato moze mrski pasoš “za poneti”.

 

Sa tim pasosima ako se negde ode, cast izuzecima, mora da se radi neshto.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

chovek koji ne misli/govori kao vecina mora da je placen, ne moze biti autentichan. 

 

ondak bismo i hipotetichkog dragoslava drazu iz splita pretpostavljam isto platili. i sve se opet svede na nashe pleme njihovo pleme, ko iskochi ili je glup ili placen. meni nije bash realno, ali ko zna. opet, u armiji celodnevnih svakodnevnih glupaka, bash na ovog da se digne drzavni aparat republike sa svim mogucim republikacima? to je i skupo, ako cemo poshteno.

Edited by gospa buba
  • +1 9
Link to comment
2 minutes ago, giuseppe said:

Tražimo krivicu u postupcima čoveka na kojeg su hajku nadigle radikalske bitange. Njega i da ne znate, niti od ranije nit sad šta je uradio, ama znate ko hajka, pa zar vam to nije dosta? Meni jeste. Bukvalno ne moram ništa da znam o čoveku.

bukvalno. 

 

hajkaju ga 100 za jednog.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, giuseppe said:

Tražimo krivicu u postupcima čoveka na kojeg su hajku nadigle radikalske bitange. Njega i da ne znate, niti od ranije nit sad šta je uradio, ama znate ko hajka, pa zar vam to nije dosta? Meni jeste. Bukvalno ne moram ništa da znam o čoveku.

 

Meni je dosta kad vidim i ko ga napada i ko ga brani.

 

 

 

Edited by JozoMujica
Link to comment
5 minutes ago, giuseppe said:

Tražimo krivicu u postupcima čoveka na kojeg su hajku nadigle radikalske bitange. Njega i da ne znate, niti od ranije nit sad šta je uradio, ama znate ko hajka, pa zar vam to nije dosta? Meni jeste. Bukvalno ne moram ništa da znam o čoveku.

 

na taj spin i ja mislim

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, JozoMujica said:

 

Meni je dosta kad vidim i ko ga napada i ko ga brani.

 


jel bi te bilo bar malo sramota da mu se nešto desi? ili ne daj bože njegovoj deci?

  • +1 2
Link to comment

plus shto ja, sudeci po ranijem lupetanju, mislim da je to fejk drashkovicu vuche, josh neki samodejov spinof :hihi:

Link to comment
3 minutes ago, aram said:


jel bi te bilo bar malo sramota da mu se nešto desi? ili ne daj bože njegovoj deci?

 

Kakve veze ja imam sa njim da bi me bilo sramota? Bilo bi mi žao da mu se bilo šta loše desi, kao što mi je žao da se bilo kome nešto loše desi.

Inače, u pozorištu se koriste ćorci, osim ako se rekviziter ne zajebe.

 

 

Link to comment

Uvek je kod nas bilo ekstremnih desnicara i sovinista (kao i u svakoj zemlji). Od politike zemlje zavisi da li ce da se skupljaju po nekim tamnim uglovima ili ce da imaju podrsku drzave da proteruju manjine. Vucko je ocigledno zakljucio da mu se isplati da malo pojaca taj sovinisticki pristup, valjda misli da ce mu to doneti glasove kao zastitniku srbstva.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, JozoMujica said:

 

Meni je dosta kad vidim i ko ga napada i ko ga brani.

 

 

 


tebi moze da bude dosta ali koga za to boli q i kakve to veze ima sa bilo čim? to ti ne daje pravo da hajkas bilo koga, otpustas, blokiras fakultet i teras iz ove zemlje.

(ne ti kao ti, vec bilo ko)

 

ovi majmuni mogu da se penju po lijanama, mogu da cackaju jedan drugom guzicu, ali ne mogu nikome da sude. i to za verbalni delikt omg.

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

plus shto ja, sudeci po ranijem lupetanju, mislim da je to fejk drashkovicu vuche, josh neki samodejov spinof :hihi:

 

Uh, a šta kažeš za ovu dvojicu, jesu li oni pravi?

 

1.png2.png

 

Obojica lešinare na pravoj strani.

 

Kao i ovi bolidi sa pogrešne strane.

 

Samo nek je igara, hleba ćemo da zaradimo, neko motajući kablove neko kao preko potrebni savetnik u nekom ministarstvu.

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...