Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 minutes ago, JozoMujica said:

Kakve veze ja imam sa njim da bi me bilo sramota? Bilo bi mi žao da mu se bilo šta loše desi, kao što mi je žao da se bilo kome nešto loše desi.

Inače, u pozorištu se koriste ćorci, osim ako se rekviziter ne zajebe.


evo ovakve veze.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, aram said:


jel bi te bilo bar malo sramota da mu se nešto desi? ili ne daj bože njegovoj deci?

 

dešavaju se loše stvari u svetu, ratovi, glad, Ćuruvija, šta možemo

Link to comment
3 hours ago, JozoMujica said:

 

Zašto "nama"?

 

Misliš da  bi prošlo nezapaženo kada bi neki novinar Srbin iz Splita (ako takvo nešto uopšte postoji) pričao  kako će katedrale u Hrvatskoj da pretvore u kafane a on ima simpatično ime Dragoljub kao Draža Mihajlović? Naravno da bi se tamo diglo kuso i repato.

 

Ne valja što je tako, ni tamo ni ovde, ali  čovek neće da radi takve stvari osim ako je glup ili plaćen.

 

"A šta bi oni nama radili"....

Link to comment

JozoMujica neko vreme neće biti s nama pa bih zamolio da se uzdržimo od dalje diskusije s njim

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
11 minutes ago, pt 2.0 said:

da li ja dobro razumem da je iskopano neko gruhonjićevo istupanje u dubrovniku pre više meseci?


festival Rebedu, mart 2023.
a i sama doskočica sa Dinkom Šakićem ima mnogo više smisla kad se zna da je na istom mestu u okviru festivala dan ranije bila promocija knjige "Točka na U" Viktora Ivančića koja se bavi upravo zločinima koje je Dinko Šakić, kao upravitelj logora Jasenovac, počinio.

  • +1 2
  • Hvala 6
Link to comment
7 minutes ago, aram said:

festival Rebedu, mart 2023.
a i sama doskočica sa Dinkom Šakićem ima mnogo više smisla...

olala, pa to je pre čak godinu dana bilo, hvala za info. SNS govna su onda to namerno sad izvukla, nema dileme oko toga. jebote sve bi nas pobili za malo distrakcije sa sopstvenog kriminala. 

 

meni je smisaono jasno šta je hteo da kaže iako nisam znala taj detalj koji si pomenuo - kad me već razvlače, eto im direktnije asocijacije.

ali ono cerekanje, i cela izvedba šale mi je i odvratna i nesmešna. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

ali ono cerekanje, i cela izvedba šale mi je i odvratna i nesmešna. 


OK, nije baš vrh stand-up komedije, ali sve se dešava 1. aprila, tribina se nastavlja na nekakav performans u kome su se kao potukli u kafani Kesić i Dežulović sa sve psovanjem srpske i hrvatske majke i sve je i bilo pod nekakvim pritiskom da se bude duhovit.
I da, najbitnije što je Gruhonjić tad rekao je bilo ovo: “Ovo što živimo danas, to je ono što bismo živeli da su u Drugom svetskom ratu pobedili ustaše i četnici.”

  • +1 1
  • Hvala 7
Link to comment
2 hours ago, JozoMujica said:

 

 

1.png2.png

 

Obojica lešinare na pravoj strani.

 

 Čekaj...ovaj imbecil je stavio izraelsku zastavu pored svog imena na x profilu :isuse:

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

olala, pa to je pre čak godinu dana bilo, hvala za info. SNS govna su onda to namerno sad izvukla, nema dileme oko toga. jebote sve bi nas pobili za malo distrakcije sa sopstvenog kriminala. 

 

meni je smisaono jasno šta je hteo da kaže iako nisam znala taj detalj koji si pomenuo - kad me već razvlače, eto im direktnije asocijacije.

ali ono cerekanje, i cela izvedba šale mi je i odvratna i nesmešna. 

Dinko i Ana Lalić su načepili nekog™ oko crkve kod Štranda u NS, kao ljudi koji su učetvovali u protestima, ja mislim, da je to bio triger... A Dinko je lakša meta, jer je profesor i imao je izjave koje se lako izvlače iz konteksta, za razliku od Ane Lalić, koja je samo novinar, i čije izjave iako izvučene iz konteksta, nisu toliko šokantne...

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, warp said:

 Čekaj...ovaj imbecil je stavio izraelsku zastavu pored svog imena na x profilu :isuse:

 

Idu sad zajedno ukrajinska i izraelska, to je neki paket ako hoces da si zpaadno pravoveran.

Link to comment
Just now, warp said:

Čekaj...ovaj imbecil je stavio izraelsku zastavu pored svog imena na x profilu


ovaj imbecil je infiltrirani debejaš, zadatak mu je da bude što veći imbecil

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

Idu sad zajedno ukrajinska i izraelska, to je neki paket ako hoces da si zpaadno pravoveran.

Auh...nema veze što jedna strana vodi odbrambeni rat a druga je u full genocid modu :frust:

 

Pa jbt

Link to comment
5 minutes ago, warp said:

Auh...nema veze što jedna strana vodi odbrambeni rat a druga je u full genocid modu :frust:

 

Pa jbt

 

Ista strana daje oruzje i Izraelu i Ukrajini, narativ ces vec napraviti.

Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

 

Ista strana daje oruzje i Izraelu i Ukrajini, narativ ces vec napraviti.

Objasnio Frile,

Prvi put čujem za dotičnog, a i nemam X

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...