Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 hours ago, brusli said:

Da smo woke forum, sad bi popio bancinu za rasizam.

 

nisam rasista,prolazio sam kroz ta predgradja Pariza. Uglavnom zive siromasni migranti,i uglavnom je bezbedno,ali se desavaju napadi i postoje lokalne bande. Pariz je preskup i nema para za sve,da kod nas ima toliko useljenika bilo bi tri puta gore.

Link to comment
5 hours ago, Hamlet Strašni said:

My bad za starca. Žrtva ima 70 godina. Ali opet, osim ako nije osudjivan, nema osnova za pritvor

A za ludaru?

Link to comment

Jel vazdušna puška može da povredi čoveka? Jel može da oslepi npr. ako pogodi u oko? Sigurna sam da može.

Znam da nije ubojita kao vatreno oružje, ali je potencijalno opasan predmet

Kako je to potpuno nekažnjivo ako uperi pušku i gađa osobu iz puške, pa nek je i vazdušna?

Link to comment
2 minutes ago, Tihajeza said:

Jel vazdušna puška može da povredi čoveka? Jel može da oslepi npr. ako pogodi u oko? Sigurna sam da može.

Znam da nije ubojita kao vatreno oružje, ali je potencijalno opasan predmet

Kako je to potpuno nekažnjivo ako uperi pušku i gađa osobu iz puške, pa nek je i vazdušna?

A odakle ti da je nekažnjivo?

Link to comment
8 hours ago, Hamlet Strašni said:

A odakle ti da je nekažnjivo?

 

Ok, ok, samo su ga pustili kući. Zvaće ga kasnije kod sudije.

Pali smo svi u vatru na keca, valjda smo osetljivi zbog Ribnikara. Ima pušku, gađa ženu, nije svejedno. Može biti Kosta, možda se zezao...

Link to comment
10 hours ago, Tihajeza said:

Jel vazdušna puška može da povredi čoveka? Jel može da oslepi npr. ako pogodi u oko? Sigurna sam da može.

Znam da nije ubojita kao vatreno oružje, ali je potencijalno opasan predmet

Kako je to potpuno nekažnjivo ako uperi pušku i gađa osobu iz puške, pa nek je i vazdušna?


 

Quote

 

Iz Hitne medicinske službe Brčko distrikta BiH doktorica Jasna Bradonjić potvrdila ja da su primili poziv u kome je rečeno da je dječak pogođen uslijed nesmotrenog korištenja vazdušne puške.

- Ekipa medicinske pomoći izašla je na teren i nesretni dječak je prevezen u Bolnicu Brčko, gdje je dežurni hirurg konstavovao smrt maloljetnog djeteta - rekla je Bradonjić.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, J-♣ said:

propan-butan boca

 

za sada najverovatnije

To bi bilo logicno jer konstantno umanjujemo koliko smo kao narod prsli ... a u stvari 

 

Kako nezvanično saznajemo, Đorđe A. je aktivirao je eksploziv nakon kraće rasprave sa stanarima koji su taj stan iznajmljivali. Navodno, razlog za svađu je bila neplaćena kirija.

Vlasnik stana je pokušao da uđe stan, ali mu stanari nisu dozvolili. Nakon toga je pokušao da ubaci bombu u stan. On se razneo, dok su dve osobe povređene.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

da...    :mellow:

 

pišu da su svih 25 stanova u zgradi i krov pretrpili solidnu štetu,

 

ovaj stanodavac koji je i poginuo kao da je u hodniku ispred vrata aktivirao granatu haubice

Link to comment

Pišu da nisu plaćali kiriju , kao ni račune i da su njega počeli izvršitelji da proganjaju. 

Ne znam šta bih rekla. S jedne strane razumem čoveka , kome niko ne može da pomogne u ovoj muci. Sud i policija ne postoje za ove slučajeva, a dugovi se nižu. S druge strane žao mi je i ovih što su povređeni, iako su obični paraziti. Stahota.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...