Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

A sad probajte da se setite kada je onda bio opkoljen u predsednistvu..ko mu je od tih dileja sa dosijeima pritekao u pomoc dok je igrao sah sa Slindzom. 

Bio je usran kao grlica.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Shan Jan said:

Uvek bilo. Medjutim cini mi se da se sada bas rasirilo.

 

 

Dobro, malo je i do tog što se sad svaka vest vidi na netu 5 minuta posle dešavanja, ali definitivno se lokal feudalizuje i lokalni šerifi mogu da rade još malo pa šta god hoće

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, brusli said:

Ne bih da branim ovu zabokrecinu ovde, ali cisto me zanima, da npr odes u najgori deo Pariza, jel mozes da dozivis nesto slicno ?

 

to se zove banlieu,zive Arapi i crnci tamo,relativno je bezbedno.Da ali moze  to da dozivisis.

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

 

Dobro, malo je i do tog što se sad svaka vest vidi na netu 5 minuta posle dešavanja, ali definitivno se lokal feudalizuje i lokalni šerifi mogu da rade još malo pa šta god hoće

 

Rade odavno šta god hoće...da ne postavljam Palminu fotku. Došli smo do toga da može da radi šta hoće i onaj kome pašenog sa strinine strane ima nekog u SNSu, makar taj neko samo lepio plakate. A sad još mogu i zakonski da otimaju zemlju gde im se digne.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Miki_belavista said:

to se zove banlieu,zive Arapi i crnci tamo,relativno je bezbedno.Da ali moze  to da dozivisis.

Da smo woke forum, sad bi popio bancinu za rasizam.

 

Link to comment

Upravo ono o čemu sam pričao negde. U prvom pasusu se već razlupetao izrazima kao Maksim po diviziji, pri tome je tekst pisao novinar. Nije mi jasno samo da li je u pitanju želja da se pojača tekst ili samo nemar. 

  • +1 1
Link to comment

U civilizovanim zemljama za ovo se ide na doživotnu robiju, a u nekim americkim državama i smrtna kazna može. I to bez sudjenja, ubije policija odmah.

  • Haha 3
Link to comment
32 minutes ago, Hamlet Strašni said:

U civilizovanim zemljama za ovo se ide na doživotnu robiju, a u nekim americkim državama i smrtna kazna može. I to bez sudjenja, ubije policija odmah.

ma znam da ne sudi policija. nego, mislis da ce ovaj biti na neki nacin sprecen da nastavito sto radi?

Link to comment
Just now, Aleksija said:

ma znam da ne sudi policija. nego, mislis da ce ovaj biti na neki nacin sprecen da nastavito sto radi?

Uzeli su mu pušku. Dobiće uslovnu osudu i sledeći put će ići u zatvor ako ovako nešto ponovi u dogledno vreme, a ima 70 godina. 
 

Mene nervira ovakav tekst - realno, osim ako nije ovo već radio, nema osnova za pritvor. Pušku su mu oduzeli, realno nema šta više da se uradi. 
 

Da su mu odredili pritvor, tvit bi bio, strpali starca u pritvor zbog sitnice pored onolikih lopova. Očigledno je i da je policija blagovremeno reagovala jer su ga identifikovali i priveli. 

  • +1 5
Link to comment

sloppy job. floberku je lako uočiti. da tuče pljucom ne bi ga nikad uvatili. ili još bolje da je napravio praćkicu od žice i da dere kukicama onim malim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...