Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

45 minutes ago, desboj said:

 

Mlada je i još uvek kupuje jeftine i bedne fore da zavisi od nekoga a u stvari ceo svet je njen. Mogu samo da joj poželim sve najbolje u životu, bilo to u Donjim Pripizdincima, mitrovačkom brodogradilištu ili Rajnmetalu

 

Kada procitam sta prica i kako prica pa ona se i ponasa i radi kao da je ceo svet njen, imam osecaj da ce sama da se pobrine za sve najbolje u zivotu

 

@Tihajeza posle upise akademiju, da otkaz u klubu i vari samo drugu smenu

Edited by villiem
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, Fakundo Sava said:

Gde može devojke od 20 godina da radi u nekoj fabrici kao varilac ,šta vam je 

I to što su je zaposlili učinili su joj medveđu uslugu 

 

Posao zavarivaca je u principu dosta slicniji nekom slikanju po velikoj vrucini. 

Ne radi se to na snagu nego na preciznost, smirenost, strpljenje..bravar je onaj koji fizicki najebe.

Edited by SNARC
  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, Fakundo Sava said:

Gde može devojke od 20 godina da radi u nekoj fabrici kao varilac ,šta vam je 

I to što su je zaposlili učinili su joj medveđu uslugu 

 

Žena zavarivača ima sve više svuda, pa i ovde, u Srbiji će sve više devojčica upisivati te obrazovne profile u srednjim stručnim školama, nema razloga da ih nema, zahtevane veštine za zavarivača ne podrazumevaju ogromnu fizičku snagu u svim situacijama, često više rade smirenost, preciznost i elegancija pokreta.  Svakako, raspoređuju se na mesta gde čista fizička snaga nije presudna. 

Link to comment
41 minutes ago, Fakundo Sava said:

Gde može devojke od 20 godina da radi u nekoj fabrici kao varilac ,šta vam je 

Ovo si sad napisao i nemoj nikad vise... :) 

Odbijam ti na neznanje o zavarivanju, ali da si preterao - jesi...

Edited by namenski
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

7e7a9158806bf71826c098f2170d74f4.jpg



....shiit has hit the fan.

Dokle bre više povlašćen status? Pa i ja sam kupio od moje sirotinje stan na kredit i evo otplaćujem već 15 godina. Koliko stvari sam zakinuo mojoj porodici zbog toga. 

Mi nismo izbeglice, ali isto nisam imao gde da živim, a Bog mi je svedok da sam probao i sa mojima i kod ženinih, a bio sam i 5 godina podstanar.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
40 minutes ago, brusli said:

Ako je varilac tako krasno zanimanje zasto niko nece time da se bavi ?

Ne mozes danas naci nekoga da ti zavari parce ograde, a ne nesto vise.

 

Hoce..ali ne ovde

  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, Tihajeza said:

Mogla je i ko ona balerina iz Flešdensa, danju da vari, noću da đuska za još jednu platu, bog da je vidi

 

kakvo bre djuskanje, danju da vari, nocu da siri noge za gospodu na onlyfansu, lova do krova 

Link to comment
14 minutes ago, gospa buba said:

...sve shto je ostalo odjutros se raspada na nashe ochi i odnosi ga voda :mellow:

Ako na poplave mislis, ne gresaj dushu, i ovitm su, a i svi pre njih, na naplatu je dosla investitorska i svaka druga divlja gradnja, betoniranje svega i svacega: naselja po Srbiji koja za poplave znala nisu, jure plivajuce automobile po ulicama...

Razne јаруге i potoci zabetonirani, zatrpani koje gradnjom koje djubretom, i koje su - skupa sa bujicnim recicama, a bogami i onim vecim, vekovima uspevale da odvedu visak vode bez problema jer je keva Priroda to tako udesila, dodaj na to kanalizacione i sisteme za odvod padavina koji su listom stariji od 30+ godina, a na koje je poslednjih decenija prikljuceno onoliko novogradnjitm tako da jednostavno po kapacitetima ne mogu da isprate iole ozbiljnije padavine...

Dodaj tome i ubivene Mlade gorane, da se deca ne traumiraju, 'ocu reci nepostojanje paznje vrednog posumljavanja, ali i postojanje stravicne nekontrolisane sece i ubivanja svega zelenog... :cry:

Jednom recju - usrana je motka uspesno u jos jednoj oblasti, a nema struke koja ce uspeti da izracuna em materijalnu stetu, em stetu po vodotokove, vodovodne instalacije i sisteme...

  • +1 5
Link to comment

NOvi dan, nova pucnjava..

 

 

Quote

Niška policija uhapsila je F.Š. iz tog grada zbog sumnje da je ukrao očevu lovačku pušku i iz nje pucao ispred jednog ugostiteljskog lokala, saopštila je danas Policijska uprava Niš.

 

U incidentu nije bilo povređenih, a lovačko oružje i municija nalazili su se u legalnom posedu oca osumnjičenog, u zaključanom ormaru koji je F.Š, kako se sumnja, obio.

Njemu je određeno zadržavanje do 48 časova i on će biti priveden Višem javnom tužiocu u Nišu uz krivičnu prijavu za krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i izazivanje opšte opasnosti.

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/nislija-ukrao-ocevu-pusku-pa-pucao-iz-nje-ispred-kafane/

  • +1 1
Link to comment
Ako je varilac tako krasno zanimanje zasto niko nece time da se bavi ?
Ne mozes danas naci nekoga da ti zavari parce ograde, a ne nesto vise.

Možeš ali ne ovde...
Mislim varioca, ne parče ograde...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...