Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

U svakom slucaju SNS opet izdominirao

 

1) Изрекламирао СНС на рачун смрти детета

2) укинуо судство јер је ухватио монструма, а не осумњиченог

3) препричао гнусне детаље (скинуо је, да ли је силована...)

4) пљунуо цео српски народ ("нисмо ми достигли тај ниво цивилизованости као Европа да укидамо смртну казну")

5) испричао гомилу неповезаних глупости које везе с мозгом немају ("закопао је и покрио земљом коју је имао у свом возилу" ???)

Edited by fonTelefon
Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mediji mnogo doprinose tome. Umesto da malo smire tenziju oni razvlače porodicu ubice. Koliko sam pregledao naslove, tu su priče o majci, sestri, ujni. Naravno da se njihova bol ne može meriti sa bolom porodice nastradale devojčice, ali ni oni nisu ništa krivi, i ne bi trebali nositi ovaj krst...

 

+1

 

U svakom slucaju SNS opet izdominirao

 

1) Изрекламирао СНС на рачун смрти детета

2) укинуо судство јер је ухватио монструма, а не осумњиченог

3) препричао гнусне детаље (скинуо је, да ли је силована...)

4) пљунуо цео српски народ ("нисмо ми достигли тај ниво цивилизованости као Европа да укидамо смртну казну")

5) испричао гомилу неповезаних глупости које везе с мозгом немају ("закопао је и покрио земљом коју је имао у свом возилу" ???)

 

+1

Link to comment

Mediji mnogo doprinose tome. Umesto da malo smire tenziju oni razvlače porodicu ubice. Koliko sam pregledao naslove, tu su priče o majci, sestri, ujni. Naravno da se njihova bol ne može meriti sa bolom porodice nastradale devojčice, ali ni oni nisu ništa krivi, i ne bi trebali nositi ovaj krst...

 

mediji, ako tako uopste mogu da se nazovu, su objavili i onaj 'podatak' koji im je dostavio izvor istrage da je njen telefon lociran na granici sa madjarskom a potom u madjarskoj

 

time su doprineli da se ukljuci opcija otmice radi trafikinga il sl. i da postoji neka nada

zasto su to objavili ako nisu sigurni da je 100% tacno.

ne 99,9 nego 100%

Link to comment

Mediji mnogo doprinose tome. Umesto da malo smire tenziju oni razvlače porodicu ubice. Koliko sam pregledao naslove, tu su priče o majci, sestri, ujni. Naravno da se njihova bol ne može meriti sa bolom porodice nastradale devojčice, ali ni oni nisu ništa krivi, i ne bi trebali nositi ovaj krst...

 

Mediji će da cede i razvlače priču dok kod budu mogli, ne bi me iznenadile ni paparaco sačekuše rodbine. 

Link to comment

mediji, ako tako uopste mogu da se nazovu, su objavili i onaj 'podatak' koji im je dostavio izvor istrage da je njen telefon lociran na granici sa madjarskom a potom u madjarskoj

 

time su doprineli da se ukljuci opcija otmice radi trafikinga il sl. i da postoji neka nada

zasto su to objavili ako nisu sigurni da je 100% tacno.

ne 99,9 nego 100%

 

Ukinuti medije zbog održavanja lažne nade.

 

Šta da rade, da objave "verovatno je mrtva, mora da je udario kolima, silovao, i zadavio neki psihopata", jer bi se samo to ispostavilo kao 100% tačno?

Link to comment

ja mislim da je sve to zajedno, plus pretpostavka da su upravo djevojcice u najvecoj opasnosti od ovakvih stvari.

dosta je i iskonska reakcija na dogadjaj koji je na neki nacin po tipu obrade u kulturi mitologemski

 

u usa se to zove missing white girl syndrome i očigledno da u nekim varijantama postoji svuda pa i kod nas gde zvanično nema rasa. imaš i formulu koja se dobro uklapa i u ovaj slučaj:

 

 

Comedian Jon Stewart calculated the following equation for how much airtime child abductions get on TV: y (minutes of media coverage) = Family Income x (Abductee Cuteness ÷ Skin Color) + Length of Abduction x Media Savvy of Grieving Parents.

faktor dužine neizvesnosti oko sudbine nestale je, mislim, odlučujući zašto je baš ovaj slučaj dobio toliku medijsku i ostalu pažnju u odnosu na recimo milicu barašanin koja takođe zadovoljava ostale kriterijume.

 

sjecam se ja kad sam imala 15, normalno je bilo da ostanem do ponoci napolju ljeti. to se zvalo osamostaljivanje. zapravo, nije se zvalo nikako, podrazumijevalo se.

komentari na subotičkim sajtovima su neizbežno nafilovani idiotskim pitanjima tog tipa ali ne bih rekao da vidim razliku u ponašanju omladine niti će je biti ako nekom ne padne na pamet da uvodi zakonska ograničenja.

Link to comment

Ukinuti medije zbog održavanja lažne nade.

 

Šta da rade, da objave "verovatno je mrtva, mora da je udario kolima, silovao, i zadavio neki psihopata", jer bi se samo to ispostavilo kao 100% tačno?

 

ne, samo da ne nagadjaju ako podatak nije 100% tacan

Link to comment

Sad posle nekoliko sati otvaram Blic:

 

"Ovde je zakopana Tijana..."

"Ovo je majka ubice..."

Ovoliko i ovoliko je tezak bio ubica, a izivljavao se nad devojcicom koja je 47kg teska..."

"Sta je rekao Tijanin tata..."

"Da li ste za uvodjenje smrtne kazne"

 

Djukele podle lesinarske sve zajedno sa onom covekolikom slinom od ministra koji muze svaki inch ovde uzasne tragedije.

 

Lepo je davno onaj Kristal Met Dejmon na twitter-u napisao(parafraziram):

 

Ne daj boze da umrem nasilnom smrcu u Srbiji, pa da Blic sutra pise sve o tome...

Edited by 4de5
Link to comment

kad se u Americi desi neko slicno zlo, mediji su odmah nakon detaljnih vesti fokusirani na mentalno edukovanje gradzana... i to od strane najstrucnijih...... odmah i najprofesionalnije se radi na tome kako do toga vise da ne dodze, koliko god je moguche...

Link to comment

Sad posle nekoliko sati otvaram Blic:

 

"Ovde je zakopana Tijana..."

"Ovo je majka ubice..."

Ovoliko i ovoliko je tezak bio ubica, a izivljavao se nad devojcicom koja je 47kg teska..."

"Sta je rekao Tijanin tata..."

"Da li ste za uvodjenje smrtne kazne"

 

Djukele podle lesinarske sve zajedno sa onom covekolikom slinom od ministra koji muze svaki inch ovde uzasne tragedije.

 

Lepo je davno onaj Kristal Met Dejmon na twitter-u napisao(parafraziram):

 

Ne daj boze da umrem nasilnom smrcu u Srbiji, pa da Blic sutra pise sve o tome...

 

Tri udarne vesti, a četvrta...

 

501170_guca-03foto-goran-srdanov_f.jpg

 

Ma da, bre, mešaj, mešaj...

Link to comment

Maheem i Beowl su uglavnom vec napisali ono sto bih i sam napisao. Pomeranje civilizacijskog tocka unazad, kao sto bi to bilo vracanje smrtne kazne, zbog individualnog zlocina od strane jednog ociglednog sociopate i, slobodno mogu reci, savrseno nepotrebnog, suvisnog ljudskog bica, jednostavno ne moze biti predmet ozbiljne rasprave. Koliko god da smo zbog ovoga konsternirani nema mnogo elemenata po kojima se, na zalost, ovaj zlocin moze podvesti u Srbiji kao specifican, osim sto je medijski ispracen pod punom parom zbog mogucih implikacija u vezi sa organizovanim kriminalom koje su se pojavile u ranoj fazi. Ovakva bestijalna ubistva su u Srbiji retka ali ih, na zalost, ima. Posteno i pravedno sudjenje je jedini pravi zakljucak ove price, to se do sada pokazalo bezbroj puta.

 

Ne bih da dugo skrecem sa ove tragicne teme, zato cu samo reci da se neki oblik nekakve drustvene akcije protiv Kurira i slicnih bljuvotina koje sebe nazivaju novinama dramaticno penje na listi prioriteta svakog normalnog ljudskog bica u Srbiji. Ako ikada bilo kome padne na pamet da na bilo koji nacin organizuje bilo kakav protest ili akciju protiv tog smeca racunajte na moj 24/7 doprinos. Svaki dan postojanja tog djubreta dodaje kolicinu patologije u srpsku javnost kakvu ce biti gotovo nemoguce iskoreniti u buducnosti.

Edited by harper
Link to comment

Ne bih da dugo skrecem sa ove tragicne teme, zato cu samo reci da se neki oblik nekakve drustvene akcije protiv Kurira i slicnih bljuvotina koje sebe nazivaju novinama dramaticno penje na listi prioriteta svakog normalnog ljudskog bica u Srbiji. Ako ikada bilo kome padne na pamet da na bilo koji nacin organizuje bilo kakav protest ili akciju protiv tog smeca racunajte na moj 24/7 doprinos. Svaki dan postojanja tog djubreta dodaje kolicinu patologije u srpsku javnost kakvu ce biti gotovo nemoguce iskoreniti u buducnosti.

+1

Link to comment

kad se u Americi desi neko slicno zlo, mediji su odmah nakon detaljnih vesti fokusirani na mentalno edukovanje gradzana... i to od strane najstrucnijih...... odmah i najprofesionalnije se radi na tome kako do toga vise da ne dodze, koliko god je moguche...

Ti zaista mislis da ne pratimo americke medije i forume i onda nam iznova serviras propagandne gluposti.

Link to comment

Maheem i Beowl su uglavnom vec napisali ono sto bih i sam napisao. Pomeranje civilizacijskog tocka unazad, kao sto bi to bilo vracanje smrtne kazne, zbog individualnog zlocina od strane jednog ociglednog sociopate i, slobodno mogu reci, savrseno nepotrebnog, suvisnog ljudskog bica, jednostavno ne moze biti predmet ozbiljne rasprave. Koliko god da smo zbog ovoga konsternirani nema mnogo elemenata po kojima se, na zalost, ovaj zlocin moze podvesti u Srbiji kao specifican, osim sto je medijski ispracen pod punom parom zbog mogucih implikacija u vezi sa organizovanim kriminalom koje su se pojavile u ranoj fazi. Ovakva bestijalna ubistva su u Srbiji retka ali ih, na zalost, ima. Posteno i pravedno sudjenje je jedini pravi zakljucak ove price, to se do sada pokazalo bezbroj puta.

 

Ne bih da dugo skrecem sa ove tragicne teme, zato cu samo reci da se neki oblik nekakve drustvene akcije protiv Kurira i slicnih bljuvotina koje sebe nazivaju novinama dramaticno penje na listi prioriteta svakog normalnog ljudskog bica u Srbiji. Ako ikada bilo kome padne na pamet da na bilo koji nacin organizuje bilo kakav protest ili akciju protiv tog smeca racunajte na moj 24/7 doprinos. Svaki dan postojanja tog djubreta dodaje kolicinu patologije u srpsku javnost kakvu ce biti gotovo nemoguce iskoreniti u buducnosti.

da nema blica i kurira nikako ne bi smo saznali da osumnjiceni nema ni srednju skolu i da su poreklom iz obliznjeg santiceva a ne iz surcina.

Link to comment

Ti zaista mislis da ne pratimo americke medije i forume i onda nam iznova serviras propagandne gluposti.

 

pa vidim kako sve to lepo onda i praktikujete...  :dry: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...