Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

26 minutes ago, gospa buba said:

kad pre dodje dan ne znamo kako i nema ko :blink:

ja mislim da ce se, bez obzira na sve, nama odati priznanje jednog dana za ovaj poduhvat i da ce uchiti o nama, pisati u knjigama, mozda chak i u africi, kako smo od nechega napravili nishta za samo 2 decenje, od kad smo 'odluchili' da smo svoji na svome :s_w:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Klasican Homo sapiens. Ima ovoga i ovakvih sirom Evrope, cak i one malo sputanije...

 

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad vidim ove Vememahove objave dodje mi da se iselim iz zemlje odmah.

 

Da kazem i jednu licnu pricu, moj drug se setao tokom korone napolju kad su dvojica policajaca odlucili da ga legitimisu. On je nosio masku i imao u isto vreme bebu i zenu kuci te ih zamolio da stave maske pre nego mu se priblize. Katastrofalna greska koja se zavrsila istom ovom pricom o opiranju, vredjanju sluzbenog lica i slicnim glupostima (iako nista od toga nije uradio). On hoce da se tera na sudu sa njima a ostali pokusavaju da ga nateraju da plati kaznu i zaboravi na to. Izgleda je to opiranje sluzbenom licu karta na koju uvek policajci mogu da igraju da ti udare jednu disciplinsku da tako kazem. 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Mel said:

Od kad se ovako igra tenis? Gledas loptu i rsapalis se o kocku???

Pa tako bre nastaju shampioni, slabo pratis na casu. Novak je tu drilovan u periodu 1997-98.

  • Hvala 1
Link to comment

to samo privremeno, da se linije pričvrste. posle ćemo vratiti kocke na svaku na njeno mesto i gotova stvar.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Kad vidim ove Vememahove objave dodje mi da se iselim iz zemlje odmah.
 
Da kazem i jednu licnu pricu, moj drug se setao tokom korone napolju kad su dvojica policajaca odlucili da ga legitimisu. On je nosio masku i imao u isto vreme bebu i zenu kuci te ih zamolio da stave maske pre nego mu se priblize. Katastrofalna greska koja se zavrsila istom ovom pricom o opiranju, vredjanju sluzbenog lica i slicnim glupostima (iako nista od toga nije uradio). On hoce da se tera na sudu sa njima a ostali pokusavaju da ga nateraju da plati kaznu i zaboravi na to. Izgleda je to opiranje sluzbenom licu karta na koju uvek policajci mogu da igraju da ti udare jednu disciplinsku da tako kazem. 

Pa imaš čoveka na forumu koji je zamolio bandoglavce da prestanu sa bacanjem petardi za NG.
I onda istu proveo u pritvoru.
Uz ozbiljno batinjanje.



....shiit has hit the fan.
  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, mraki said:

Šta uopšte radi dete u lovu?

 

Uči da lovi? :huh:

 

Što bi bilo sasvim u redu da živi u nekoj pizdi materini gde mu opstanak zavisi od toga, ovako samo ima roditelje idiote.

Link to comment
11 hours ago, mraki said:

Dete teško ranjeno u lovu.

Šta uopšte radi dete u lovu? 

:frust:

 

da nauči da bude pravi muškarac. verovatno je otac nesiguran u sebe ili u dete

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...