Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Mislim da je bitno reći da niko decidirano ne tvrdi ništa. Samo se komentarišu tendencija ponašanja "sistema".
Čak i ako su lične rane, i one su kako jak motiv, tako i jak pokazatelj tog sistema.

Verujem da niko nema zlu nameru da podržava lažno prijavljivanje.

 

Bas tako.

Link to comment
Just now, Mel said:

 

Pre nekoliko godina slozila bih se sa tobom.

Ali TI NE ZNAŠ ŠTA SE DESILO U OVOM SLUČAJU.

Razumeš - NE ZNAŠ.

Objektivno je tako.

 

Razumem i ozbiljno uvažavam iskustva i stavove Uskebasija i Zeke na ovoj temi. Ali mi ostali - mi samo emotivno reagujemo na medijsku vest bez dovoljno podataka i proizvoljno je proglašavamo lažnom, ili posledicom muljanja policije ili posledicom muljanja medija ili pritiskom na devojku da odustane od prijave. Ja ne mogu da stavim ruku u vatru ni za jedan scenario. Osim što mi je neobično to da nikakvih inicijala niti imena upadljivo nema.

 

Što se tiče peticija i grupacija koje se "bore" za neka pitanja u našem društvu - lično moja prijateljica se obratila Mariniki Tepić za pomoć u progonu koji doživljava. Nije bila dovoljno atraktivan slučaj da joj pomognu, jebiga.

Što ne znači da možda nekima drugima neće pomoći.

Što ne znači ništa.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, pt 2.0 said:

kog indikativnog ponašanja policije i štampe?

 

ponavljam, mi ne znamo šta se ovde desilo. stavovi se zauzimaju isključivo na osnovu nekih drugih posrednih ili neposrednih iskustava sa novinarima, policijom i ovom državom. to nas čini ruljom.

 

Indikativno je i kontradiktorno dosta toga, npr. ovde:

Četiri mladića silovala devojku u kafiću u Nišu | Info | Crna hronika (mondo.rs)

stoji ovo:

image.png.4e762df595ccb5ccba084d865dde3466.png

 

Dakle postojao je neki izvor iz policije? Ili nije postojao, novinari su izmislili izvor?

Pozvana je neka hitna pomoc? Je li izasla na teren ili ne? Snimaju li se ti pozivi?

 

A danas se prenosi ovo:

Lažna prijava silovanja u Nišu, devojka htela da se osveti bivšem | Info | Crna hronika (mondo.rs)

 

image.png.62f5fc1f20bd93a9dcac9d36fe131b04.png

Dakle izvor policije izmislio krvarenje? Poligrafsko testiranje je obavezno? Kazna za laznu prijavu nije obavezna po automatizmu, slobodni izbor tuzilastva?

 

Mozda ne znamo nista, ali znamo da su svi mediji govna, 90% policije i tuzilastva govna, ceo sistem i drzava 100% govno.

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Ali TI NE ZNAŠ ŠTA SE DESILO U OVOM SLUČAJU.

Razumeš - NE ZNAŠ.

Objektivno je tako.

 

Mislim da ne citas bas pazljivo. Niko ne kaze da zna sta se desilo (a zasto ne znamo?). Nego da zna na sta jako vrlo mnogo lici da se desilo jer vec vidjeno many times. Da ne kazemo nazire se signature...

 

Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

lično moja prijateljica se obratila Mariniki Tepić za pomoć u progonu koji doživljava. Nije bila dovoljno atraktivan slučaj da joj pomognu, jebiga.


Sta to znaci? Kakav tacno odgovor je dobila, ili nije ni dobila odgovor? 

Link to comment
13 minutes ago, Leia said:


Sta to znaci? Kakav tacno odgovor je dobila, ili nije ni dobila odgovor? 

:Seen:

 

@Mel - čitam pažljivo i upravo je problem u tome što ljudi na osnovu vrlo malo podataka masovno govore “na šta to liči”.

Pa, ne liči. Ne liči ni na šta sem na tapiseriju svih naših trauma.


Zašto nemamo podataka?

Ne znam.

U dobroj državi ovi anonimni podaci (minus neke nekonzistentnosti koje sam pomenula) zapravo bi bile dovoljna vest (pod dovoljna mislim na aspekt anonimnosti). S tom razlikom što bismo u dobroj državi verovali vesti. I verovali da je svaka služba uradila savesno svoj deo posla.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Taihoskopija said:

rape_infographic.jpg.bd700eaab3bf019e351559fb0560e855.jpg

 

10 minutes ago, Tpojka said:

Preskačem prvi dio.
 

 


Prvi korak u rješavanju problema je definisanje istog. emoji106.png

 

 

  • +1 5
Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

U dobroj državi ovi anonimni podaci (minus neke nekonzistentnosti koje sam pomenula) zapravo bi bile dovoljna vest (pod dovoljna mislim na aspekt anonimnosti). S tom razlikom što bismo u dobroj državi verovali vesti. I verovali da je svaka služba uradila savesno svoj deo posla.

 

Ima li toliko dobrih drzava?

Link to comment

u redu sam za meso, ne mogu sad da mislim jer mirishe, ima neka verovatnoca da su bash ona dvojica dole lazno optuzenih medju onom chetvoricom gore, gde je pravosudni sistem trijumfovao i onda nepravda i bolje da se cela tabela provuche, nego da stradaju oni odozdo?

petorica. ode verovatnoca.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
22 minutes ago, pt 2.0 said:
35 minutes ago, Leia said:

 

:Seen:


Ma super :dry: Jebo ja mater i takvoj opoziciji koja vristi samo kad treba da skuplja sebi poene a usput merka priliku za Vucicevo kanabe

Vise se ni o onim silnim aferama nesto ne oglasava, uslo se u skupstinu, mission accomplished

  • +1 4
Link to comment

Ok, mi stvarno ništa ne znamo ali čitajući ovo:

 

"Govorila je da dosta pije i da je taj njen porok doprineo ovakvom ispadu koji je imao ogromne neželjene posledice u uznemiravanju javnosti". 

 

meni prosto dođe da se rasplačem od nečije brige za nas, javnost. Čim pročitam tako nešto u zemlji Srbiji i njihovim medijima koji nas jebeno siluju svaki dan sa kojekakvim uznemiravanjima, od atentata, nuklearki, ratova, napada Alabanaca, lampica za BULLSHIT mi se odmah upali

 

Takođe, čitajući ovaj teks monda čitam da se ona žalila drugarici, a tek je ona zvala policiju. Malo čudan tok stvari za izmišljenu optužbu za silovanje. "Hey, pijana sam ko dupe i besna na bivšeg jer neće da se pomirimo, sad ću da nazovem moju najbolju drugaricu Natašu, ona će sigurno sve da prijavi, to je uverljivije nego da sam odmah otišla u policiju". 

 

Uopšte, tekst je toliko tendenciozan da to boli čitati.

 

Mi ništa ne znamo ali da moram da stavim pare na nešto, to bi bilo 95% silovanje i zataškavanje, 5% izmišljeno.


A 100% sam siguran da će joj oprostiti i neće biti gonjenja za lažne optužbe za koje je inače kazna zatvorom od 3 meseca do 3 godine, a ne bi me čudilo da to svedu pod alkoholizam, u zamenu za odlazak na lečenje ili tako nešto.

 

 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Leia said:


Ma super :dry: Jebo ja mater i takvoj opoziciji koja vristi samo kad treba da skuplja sebi poene a usput merka priliku za Vucicevo kanabe

Vise se ni o onim silnim aferama nesto ne oglasava, uslo se u skupstinu, mission accomplished

 

Od sastanka sa Vučićem, Đilas (i svi njegovi, pa i Marinika) su sa mnom završili. Od tada je "619 miliona Đilas" postao "Gospodin Đilas", bukvalno od tada nijednom nikad više niko nikad nigde nije spomenuo 619 miliona što je brojka koju su zapamtili mnogi i pismeni, i nepismeni i one babe i dede po selima koji ne znaju koliko je to zapravo nula. 

 

Što se mene tiče mogu da nestanu svi zajedno sa svojom strankom slobode i pravde.

No ni ostatak opozicije nije ništa bolji, ali riđi mi se ogadio za sva vremena.

  • +1 8
Link to comment
14 minutes ago, Mel said:

 

Ima li toliko dobrih drzava?

Nemam pojma, ja živim u ovoj gde kad predsednik kaže ima graška svi pohrle da oljušte rafove, i opet masovno glasaju za njega. Go figure.
Prijatelji koji žive u Norveškoj su mi jednom rekli da ljudi tamo veruju svojoj državi. 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...