Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 minutes ago, JozoMujica said:

 

Ovom sistemu se ne može verovati i verujem da je sve u navedenom saopštenju tačno.

Meni je samo problematično što se očekuje da se javnost obaveštava o detaljima istrage kada je u pitanju ovakvo krivično delo.

Kao i to da svaki tabloid ima svoj "izvor" u policiji.

 

Mup je sam kriv za to curenje informacija i nešto ih baš briga da to reše.

 

Ispade da svaka PU ima dežurnog "novinara" koji na dnevnom nivou lista podnete prijave i na osnovu toga pravi "vest".  

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da dodam:

 

nikako ne mislim da je dobro da u istragu budu uključeni samo žrtva, policija, tužilac i osumnjičeni i da treba da postoji nadzor civilnog sektora nad ovakvim istragama, ali informacije nikako ne bi smele da procure u javnost, čak ni o tome da se desilo, a ne gde, kome i tome slično.

  • +1 2
Link to comment

Meni ništa nije jasno, a posebno onaj odurni, pristrasni članak u kom je pot. žrtva neopevani alkos i degenerik. I  mislila sam da je poligrafsko ispitivanje prilično upitan način dokazivanja bilo čega u savremenim istragama, a ovde se pojavljuje kao neoborivi dokaz da je žrtva neopevani alkos i lažljivi degenerik. Sve je čudno. 

  • +1 9
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

Meni ništa nije jasno, a posebno onaj odurni, pristrasni članak u kom je pot. žrtva neopevani alkos i degenerik. I  mislila sam da je poligrafsko ispitivanje prilično upitan način dokazivanja bilo čega u savremenim istragama, a ovde se pojavljuje kao neoborivi dokaz da je žrtva neopevani alkos i lažljivi degenerik. Sve je čudno. 

 

Aleksandar Vucic je predsednik nekih desetak godina.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Taihoskopija said:

Meni ništa nije jasno, a posebno onaj odurni, pristrasni članak u kom je pot. žrtva neopevani alkos i degenerik. I  mislila sam da je poligrafsko ispitivanje prilično upitan način dokazivanja bilo čega u savremenim istragama, a ovde se pojavljuje kao neoborivi dokaz da je žrtva neopevani alkos i lažljivi degenerik. Sve je čudno. 

pih, potrošio sam reakcije za danas :dry:

 

tako da potpis na sve osim na ovo "nije jasno". sasvim je jasno, takav sistem pravimo deceniju, eto nam ga. policajcima bakšiš od informera i ostalih kurira dođe ko dečji dodatak, tako da će sve da procuri, ako sme da procuri. a ako ne sme, zna se zašto ne sme i kako onda treba da se piše o drugoj strani.

@JozoMujica hvala, sad se slažemo :)

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, JozoMujica said:

Da dodam:

 

nikako ne mislim da je dobro da u istragu budu uključeni samo žrtva, policija, tužilac i osumnjičeni i da treba da postoji nadzor civilnog sektora nad ovakvim istragama, ali informacije nikako ne bi smele da procure u javnost, čak ni o tome da se desilo, a ne gde, kome i tome slično.

Ne treba tu javnost da se meša,već da MUP promeni metod svog rada iz korena,ako novinari imaju takve informacije zamisli šta tek taj silovatelj može da sazna uz malo keša,mogu da mu serviraju zapisnik na tacni i da recimo na informativni ode spreman i da argumentovano negira sve jer jelte zna šta je žrtva izjavila.

 

To su nekad radili advokati,danas izgleda može svako ko ima laptop i umisli da je novinar.

  • +1 4
Link to comment

Min. odbrane Kosova Armend Mehaj objavio je na FB-u je da je u pitanju pripadnik Kosovskih bezbednosnih snaga, evo GT prevoda s albanskog:

Quote

Poštovani građani,
Sada sam obavešten da je jedan pripadnik Kosovskih bezbednosnih snaga uključen u slučaj koji se desio u Štrpcu. Slučajem se bave organi bezbednosti i pravosuđa. Isto će se raditi po propisima i zakonima koje imamo u Ministarstvu odbrane i snagama bezbednosti.
Izražavam najdublje žaljenje zbog onoga što se dogodilo u Štrpcu. Povređenima želim brz oporavak. Ovakvi slučajevi su izolovani, ali kao takvi ne smeju da se dogode.
Ministarstvo odbrane i Kosovske bezbednosne snage ostaju posvećeni služenju našim građanima bez razlike.

https://www.facebook.com/mehaj.armend/posts/pfbid0x6TX6KW5eqUfxSpdX2ZXPVEpizNFKsrhcrRz8guuwLx4TzYivHjKQCsXfafXfQcgl?__cft__[0]=AZX4pspV2eV74pz9O8OvkW8cwlMYuUCRK2rhL1jmHpdmwWTENGiGPBBtisGXwiXPcWF6Pci2eGaP9rkZ73wp9rUFqqo9IPCVZS1jfNCO4wRfCgsZZvruGbO_-0Hk_JFw2bjjSDY4slFa-_hxNsJ1ivq_&__tn__=%2CO%2CP-R

Edited by vememah
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...