Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oni i idu sve vreme u kolektive, ali ne kače boginje.

tako sam i ja prošla kroz zaraženi vrtić, školu, komšiluk, familiju i pored rođene boginjave sestre spavala a nisam nikad fasovala ovčije. Možda me neće, otkud znam.

nemam antitela, radila sam analize.

Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

Oni i idu sve vreme u kolektive, ali ne kače boginje.

tako sam i ja prošla kroz zaraženi vrtić, školu, komšiluk, familiju i pored rođene boginjave sestre spavala a nisam nikad fasovala ovčije. Možda me neće, otkud znam.

nemam antitela, radila sam analize.

 

tako sam se i ja provlacio. vodili me moji kod bolesnih, namerno, da se zarazim ali nista.

izvlacio se sve do 17.godine, kad sam ih fasovao u gimnaziji. tesko sam podneo bolest i mesecima sam se oporavljao.

  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

vodili me moji kod bolesnih, namerno, da se zarazim ali nista.

Isto :lolol: kako čuje da ima neko boginjavo dete kod prijatelja ili u komšiluku, mene majka za ruku pa u goste. I nikad ništa.

a verujem ti da si nagrabusio, moj zet je isto baš najebao a brat mu jedva živ ostao kad su dobili boginje u 30+ godina. Taj brat alergičan na gomilu nekih lekova pa mu se svašta zakomplikovalo, nisu mogli temperaturu da mu spuste ispod 40 danima.

 

jebeš boginje i “čeličenje”. Evo me opet guglam Varilix i gde ima da se primi :ph34r:

Link to comment

Ajde evo i jedna svetlija priča. Ja sam ih dobila od sestre koja je mnogo mlađa, imala sam 24 godine. 3 dana temperature, četvrti dan ko nova. Šesti dan otišla na ispit :unsure:

  • +1 1
Link to comment

Morbile sa 37 (generacija sam koja je primala samo jednu dozu vakcine) jedva pregurao , imunitet sjeban bar godinu dana , 2 meseca nisam mogao da se popnem na prvi sprat

 

Varicela sa 42 - malo lakse prosao 3 nedelje kljakavosti i nakon toga evo par meseci generalno loseg imuniteta

  • Tužno 1
Link to comment

:fantom:
 

Quote

 

https://n1info.rs/vesti/grupa-psihijatara-uglednog-srpskog-hirurga-iz-odmazde-proglasila-neuracunljivim/

 

Grupa psihijatara uglednog srpskog hirurga iz odmazde proglasila neuračunljivim

 

Grupa srpskih psihijatara zloupotrebila je svoje zvanje da anatemizuje i proglasi neuračunljivom mentalno zdravu osobu, uglednog svetskog stručnjaka dr Marka Lensa koji ih je prethodno tužio sudu, piše nedeljnik "Vreme".

 

...i poturili ga Službi.:fantom:

Edited by Malkmus
Link to comment
2 hours ago, oyashirazu said:

Od decembra 2021. ne pratim

Još uvek se kupuje, ja dvojicu pelcovao u lokalnom dispanzeru, u sinhronizaciji apoteke, pedijatra koji je dao amin za dozu, sestre koja je bocnula i vakcine koja ne bi trebalo dugo da stoji van frižidera, prošlo glatko sva četiri puta.

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Malkmus said:

:fantom:
 

...i poturili ga Službi.:fantom:

 

Nije to prvi put da se psihijatrija tali sa službom....pisao je o tome pokojni Dušan Kecmanović.

  • +1 1
Link to comment

ziHfzr9.jpg

 

Quote

Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je da su Železnice Srbije 10. januara, na četiri deonice brze pruge Beograd - Novi Sad, u ukupnoj dužini od šest kilometara, zbog kako su navele „loše geometrije koloseka“, naložile mašinovođama da brzinu voza sa 200km/h spuste na 160km/h.
SSP navodi da su lagane vožnje, kako piše u dopisu Železnica, naložene na delovima pruge između Stare Pazove i Inđije, kao i na delu od Beške do Karlovačkih Vinograda.
Do ovakve odluke je došlo jer su mašinovođe prijavile lupanje i podrhtavanje garnitura na pomenutim deonicama uz napomenu da je saobraćaj po projektovanim brzinama nebezbedan, dodaje se u saopštenju.
SSP stoga javno postavlja pitanja na koja su, kako se navodi, nadležni u Železnicima i Vladi dužni da daju odgovore:
- Kako je moguće da potpuno nova skupo plaćena pruga nije izdržala ni deset meseci upotrebe?
- Da li je moguće i u kom roku otkloniti uočene nedostatke? Ko će snositi troškove popravke?
- Ko će izvoditi radove kada se zna da neke od kompanija koje su taj posao dobile bez tendera više nisu u Srbiji?
SSP je zatražila i sankcije za one koji su odgovorni za to što srpski „Soko“ od 10. januara sporije leti.

Ta stranka podseća i da je više puta, tokom izvođenja radova na pruzi Beograd – Novi Sad, upozoravala na probijanje rokova, rast cene i loš kvalitet radova, kao i da je postavljala pitanje zašto Srbija gradi prugu za brzine do 200km/h umesto pruge sa maksimalnom brzinom do 160km/h, koja je, kako se navodi, mnogo jeftinija i lakša za održavanje.

„Svaki put smo za te tvrdnje napadnuti od strane vlasti kao neznalice i protivnici napretka Srbije. Danas, nepunih godinu dana od završetka radova stigla je potvrda da smo bili u pravu“, zaključuje SSP u saopštenju.

https://n1info.rs/vesti/ssp-sokolu-potkresana-krila-skupo-placena-pruga-nije-izdrzala-ni-deset-meseci/

Edited by vememah
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...