Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tridesetogodišnja Beograđanka, koja u porodici ima i lekare i farmaceute, odluku da ne vakciniše dvoje dece zasniva na sve većem broju informacija o mogućim štetnim posledicama vakcina.Kakva-takva sreća u nesreći je da je novinar korektno odradio svoj posao, naveo činjenice i citirao kvalifikovanog epidemiologa.
trajno oduzimanje deteta, psihijatrijska evaluacija i upucivanje na obavezno lecenje ili u KPZ, u zavisnosti od procene dusevnog zdravlja.
Link to comment

Koliko vidim u tekstu, zakon predviđa pojavljivanje pred sudijom za prekršaje i to je to. Nema mehanizama prisile jer se zakonodavac izgleda uzda u prirodni bedem od 80% vakcinisane populacije.

Link to comment

Pa nema ni potrebe. A ne postoji mehanizam kako da odredis ko ce biti u tih 80%. Tek kad su nastupil slucajevi meningitisa u studentskoj populaciji evo vec deceniju americki univerziteti redom uvode obaveznu vakcinaciju od istog. Povremeno naletim na neki clanak i kod nas u regionu. I to bi valjalo uvesti. Neznam da li je i to bilo u JNA vakcini.

Link to comment

Bacih pogled na komentare :ph34r: :ph34r: :ph34r: Bog te jebo! Kako li tek razmisljaju oni koji ne umeju komp da upale?!Jebo te, u dvadesetprvom veku vecina misli da su vakcine zlo! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment

Ne znam kako se javlja ta bolest nepoverenja u zvanicnu medicinu (i apsolutne vere u svako alternativno "lecenje") ali sam prilicno siguran da nema zapravo uopste veze sa samom medicinom. Izgleda mi ko nuspojava nekog drugog problema.edit: zapravo problem je slican GMO i HAARP problemu. Nepoverenje u javne institucije za koje su opet mozda okidac bili guranje lobija i monopolista na njihovu vodenicu. Jbg, igras se sa poverenjem svojih gradjana - dobijes gomilu survajvalista.

Edited by Shan Jan
Link to comment

jbglink1pa ondalink2Neke stvari ne mogu biti predmet biznisa, trgovine i profita...edit:Sećam se u ono vreme histerije svinjskog gripa, da mi je ozbiljan zdravstveni radnike rekao: "Ja svoju decu neću vakcinisati."Ja u šoku, mislim ko nas leči, kakvi ludaci... Kad ono...

Edited by wall
Link to comment

Ne znam ni ja sta moze biti uzrok te posasti zatucanosti. Bar da je nesto drugo u pitanju, ali vakcinisanje... Pa, bar se tu mogu videti rezultati.Znam da se na komentarima svakakve budale javljaju ali ovo je strasno. Cak i ako se pojavi neki razuman komentar, on ima pet puta vise minusa nego pluseva.

Link to comment
Bacih pogled na komentare :ph34r: :ph34r: :ph34r: Bog te jebo! Kako li tek razmisljaju oni koji ne umeju komp da upale?!Jebo te, u dvadesetprvom veku vecina misli da su vakcine zlo! :ph34r: :ph34r: :ph34r:
pa da 'vecina misli da su vakcine zlo' stepen vakcinacije ne bi bio preko 95%, smiri se.
Link to comment

Da se smirim? Miran sam ja, samo zacudjen onim sto sam procitao.Nadam se da si u pravu, ali imam utisak da je jedna kampanjica dovoljna da se ta cifra drasticno smanji

Link to comment

o jbte kako vam nije jasno?! u novinama se objavi naslov da je beba možda umrla od vakcine i to je sasvim dovoljno da narod poveruje kako im o glavi rade bil gejts i farmaceutska mafija.+lično pređašnje iskustvo sa lekarima i eto ti nepoverenja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...