Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

daj direktan link do teksta ako ga nisu izbrisali..
Oбрисали, остао само део у претрази:ejygcy.jpgХвала уреднику који чита ППП, делимично ми је вратио или вратила веру да дебилизам није "хир ту стеј". А могуће је и да су их избомбардовали коментарима на самом сајту. Текст је иначе преузет из Телеграфа, што су и назначили, али је тако дебилно и одокативно преведен да је брзина метеора од неколико десетина хиљада миља на сат постала тих 48.000 километара у секунди.
splash.jpg
Мој рант није био математичке природе, љутио сам се јер је фраза "један у милион" - као и све остало - употребљена потпуно погрешно, те се није знало ни да ли је фраза ни на шта се односи. Зато сам и написао "или шта уопште значи". Ево, замени "један у милион" са "мале" и види како реченица гласи: Tinjedžer je preživeo udarac meterotia koji se kretao brzinom od 48 hiljada kilometara u sekundi, za koji su šanse male, samo sa dugačkim ožiljkom na ruci.
nerd-pointing-thumb9640770.jpg
:fantom:
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dečaka udario meteorit na putu za školuČetrnaestogodišnjak Gerit Blenk bio je na putu za školu kada je video „svetlosnu loptu“ kako mu se približava sa neba.Vreo komad stene veličine graška pogodio ga je u ruku pre nego što se odbio i napravio krater u zemlji širine 30 centimetara.Tinjedžer je preživeo udarac meterotia koji se kretao brzinom od 48 hiljada kilometara u sekundi, za koji su šanse jedna u milion, samo sa dugačkim ožiljkom na ruci.„Prvo sam video svetleću loptu na nebu a onda sam iznenada osetio bol u ruci. kada me je pogodio bukvalno sam odleteo u vazduh a bio je toliko brz da je potom napravio rupu u zemlji“, izjavio je Blenk.Naučnici su hemijskim testovima utvrdili da je ovaj komadić stene zaista došao iz svemira.„U pitanju je meteorit. Većina njih ne uspe da stigne do samog tla pošto sagore u atmosferi. Od onih koji uspeju da se probiju, 90 odsto završi u vodi“, izjavio je Ansgar Kortem, direktor opservatorije Valter Hohman u Nemačkoj.
Stvarno boli koliko je glup "tekst" :lol: Edited by historian
Link to comment
bio sam dovoljno dokon da potražim na jutjubu - verujem da je ovo: Preljubnici : OTAC I CERKA PRAVE GRUPNJAKnije mi jasno kako je jebene preljubnike ta rra do sada uopšte tolerisala.
Meni je vezano za te preljubnike najjače što to uopšte nije stvarno, nego je to onaj glupavi kvazi-dokumentarni žanr, kao i one Porodične tajne, na Prvoj što je išlo.A ljudi se pale :isuse: Edited by radisa
Link to comment

Mislim da stvarno nikad ništa gore nije bilo na tv-u od preljubnika. Gledao epizodu u kojoj neka romkinja sumnja da je dečko vara, ispostavilo se da ide na groblje da masturbira. Neopisiva nelagoda u toku gledanja, neopisiva.

Link to comment
Tja, meni je i dalje vladika na celu RRA bizarniji.
To je poseban nivo bizarnosti!Meni su sve emisije tog tipa bizarne i za nevericu. Imas u SAD novi koncept, ako imas nekog ko te maltretira, bilo na poslu, u skolu, u kuci, pozoves ekipu emisije koju cine MMA borci, onda oni dovedu tog/tu u emisiju i peglaju se sa njima, dok rulja navija za krv, a narocito onaj/ona maltretirani i koji se na kraju raduju sto je taj neko konacno dobio svoje. Hit je sto ti bullies pristaju na to pa se jos loze kako ce da razbiju MMA fajtera/fajterku?! Naravno, ubedjena sam da je i to namsteno, ali ceo koncept je idiotski.edit: nepismenost Edited by nera
Link to comment

Paranoja u Srbiji ima širok zamah. Jasno mi je da neko ovo može da napiše (vezani komentari):

i ova vest više se neće pominjati nigde kao i gomila drugih dobrih vesti iz ove oblasti,jer moćnicima ne odgovara da se kancer leči!Farmakoloska mafija je jedna od najrazvijenijih danas! Zalosno. Zaboravice se na ovo kao i na mnoge vesti vezane za ovu oblast do sad...jaka stvar i ako pronadju lek posle ce da izmisle neku drugu bolest i tako u krug
To su komentari na (tako novu) vest da imuni sistem može da pobedi ćelije raka.Ono što mi nije jasno je da je odnos pozitivnih prema negativnim komentariam na ove poruke oko 10:1.
Link to comment
Vest je vise o raspadu civilizacije.
Luksuzni brod "Karnival Trijumf" ostao je u nedelju bez pogona ussred Meksičkog zaliva nakon požara u pogonskom delu broda. Svetski mediji javljaju da je stanje na brodu dramatično usled nestanka struje, a već neko vreme ne rade tuševi, WC i klima-uređaja. Putnici po četiri sata čekaju u redu za hranu, a izbile su i prve tuče oko hrane.313826_brod-foto-afp-2_f.jpg?ver=1360772740"Karnival trijumf" nasred mora stoji od nedeljeOpisi svedoka sa broda dramatični su: Putnici spavaju na palubi jer je u kabinama neizdrživo, voda curi iz zapušenih sanitarnih odvoda, tepisi u kabinama natopljeni su urinom, a fekalije cure po zidovima,
Najlogicnija stvar kad se nalazis na brodu usred mora je da pisas i seres po istom. :D Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...