Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Moonwalker said:

Sta je tacno lupetanje? Da prave navodno ekoloske organizacije i sire fasizam polako puzajuci? Organizacija u nekom trenutku vise nece biti, ili ce se zvati drugacije, a fasizam ce ostati.

 

Cemu sluzi komunalna, ako ne da ukloni one koji ugrozavaju opstu bezbednost paljevinom?

 

 

Vidiš da neće da izađu jel reko kolega  :happy: A stanari malobrojni, vidiš kako se ovaj usro recimo, reži od straha a oni sileldžije svi mu rekli imena jebote

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Moonwalker said:

Sta je tacno lupetanje? Da prave navodno ekoloske organizacije i sire fasizam polako puzajuci? Organizacija u nekom trenutku vise nece biti, ili ce se zvati drugacije, a fasizam ce ostati.

 

Cemu sluzi komunalna, ako ne da ukloni one koji ugrozavaju opstu bezbednost paljevinom?

 

Ja pratim Eko stražu na fejsu, i nisam do sada primetila da ciljaju Rome ko Levijatan. Naprotiv, bave se i krupnim i sitnim zagađivačima, od velikih fabrika do raznih seoskih deponija širom zemlje.

 

A komunalna čemu služi, nadam se da si se šalila sa ovim pitanjem.

Link to comment
33 minutes ago, Tsai said:

 

imas i tzv dizel levicu koja me nekad jos vise nervira od desnice. sloba antiglobalista, talibani legende. borisovlastelicizamtm

Nema ovde mesta ni za levicarenje ni za desnicarenje u klasicnom smislu, a insistiranje na tome bi samo pomoglo dzukelama svake sorte: radi se, prosto-naprosto o odbrani elementarnih ljudskih, ako se hoce i civilizacijskih vrednosti, a njih - hvala bogu - ima da se nadje i levo i desno...

Link to comment
Sta je tacno lupetanje? Da prave navodno ekoloske organizacije i sire fasizam polako puzajuci? Organizacija u nekom trenutku vise nece biti, ili ce se zvati drugacije, a fasizam ce ostati.
 
Cemu sluzi komunalna, ako ne da ukloni one koji ugrozavaju opstu bezbednost paljevinom?
 
 


Lupetanje je to da je tip nacista, sudeći po tome što je Snarc napisao, a nema razloga da mu ne verujemo.

A drugo, zar ima još nekoga ko nije upoznat sa problemima zbog dima na Čukaričkoj padini?

https://www.danas.rs/vesti/beograd/dim-ugrozava-zdravlje-gradjana/

Ovakvih vesti o istom delu grada ima bezbroj. Komunalna, right [emoji1787]

Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

 

Ja pratim Eko stražu na fejsu, i nisam do sada primetila da ciljaju Rome ko Levijatan. Naprotiv, bave se i krupnim i sitnim zagađivačima, od velikih fabrika do raznih seoskih deponija širom zemlje.

 

A komunalna čemu služi, nadam se da si se šalila sa ovim pitanjem.


Nisam se salila. Pri cemu mislim da je neizlazak namerna opstrukcija. Oni imaju po zakonu ovlascenja da urade nesto i sta. Kad za sve picnu da idu ad hoc grupe, sta ce da rade ako onaj ko krsi zakon odbija da prestane, da se biju? Jedna po jedna grupa, pa ti vidi. Tako pocinje.

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

 


Lupetanje je to da je tip nacista, sudeći po tome što je Snarc napisao, a nema razloga da mu ne verujemo.

A drugo, zar ima još nekoga ko nije upoznat sa problemima zbog dima na Čukaričkoj padini?

https://www.danas.rs/vesti/beograd/dim-ugrozava-zdravlje-gradjana/

Ovakvih vesti o istom delu grada ima bezbroj. Komunalna, right emoji1787.png
 

 


On moze tako da dodje u situaciju ili da ga povrede ili da sam povredi nekoga. Onda se pokrece spirala.
 

Namerna opstrukcija je poziv na to. 
 

Edited by Moonwalker
Link to comment
24 minutes ago, SNARC said:

 

Lik je prijatelj mog kolege. 

 

Koliko znam, vratio se iz USA, pazario tu stan..i onda svakog dana dim . 

 

Policija nece da izadje kad ih zovu, niko ne intervenise, pokusavali su par puta da se obracunaju sa likovima koji pale te kablove i ispali su malobrojni.

 

Frajeru je sad pukao film i krenuo je totalno sam. Prekinuo je snimanje kad je postalo cupavo. 

 

Da li je naci ako mu smeta dim koji mu konstantno ulazi kroz prozore..Ako forum kaze da je naci, onda je 101% nacista.

ništa telefon. napišeš pismo, odneseš, predaš, zavedu. ili, pošalješ e.mail. doći će jer prijava nije protiv uticajnog. ako ne dođu, pripretiš prijavom višima. provereno, kod deponije ovde u selu.

a da je grozno, jeste. sin mi je neko vreme stanovao malo dalje, kod "maksija".

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 




A drugo, zar ima još nekoga ko nije upoznat sa problemima zbog dima na Čukaričkoj padini?

https://www.danas.rs/vesti/beograd/dim-ugrozava-zdravlje-gradjana/

Ovakvih vesti o istom delu grada ima bezbroj. Komunalna, right emoji1787.png
 

 

 

Нема, ужасно је и доњој страни Карабурме, ужасно,  али се проблем не решава тако што снимаш четири рендом  Рома камером и хушкаш потенцијалне нападаче на већ рањиву и етикетирану групу људи, пошто не пале та срања зато што су богати и воле да пале срања и неће да раде као учитељице и програмери™, него су бедни и сами и циљ им је да зараде паре и оду да купе да једу. 

  • +1 6
Link to comment

Jel smem još jednom da skrenem pažnju da mu je svaki čovek koga je pitao kako se zove rekao kako se zove? Pominjo se neki sukob gde su stanari bili malobrojni, ovaj jedan ih ispreskakao ko ništa. Ali kao posle je bilo gusto, tad je isključio kameru.  Snimao ih je samo dok su bili ponizni i dok je on režao. Nadam se da se izvuko živ, jel mu dobro? I nerotkinjama jadnim sterilnim od dima. Nego kako nego je naci.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Moonwalker said:


Nisam se salila. Pri cemu mislim da je neizlazak namerna opstrukcija. Oni imaju po zakonu ovlascenja da urade nesto i sta. Kad za sve picnu da idu ad hoc grupe, sta ce da rade ako onaj ko krsi zakon odbija da prestane, da se biju? Jedna po jedna grupa, pa ti vidi. Tako pocinje.

 

 

 

Misliš da su nepostupanje nadležnih službi i formiranje grupa u korelaciji, ali dogovorenoj? (Komunalna vs Eko straza, veterinarska i policija vs Levijatan, pada mi na pamet i Očistimo Bg vs. Čistoća )

Oni jesu u korelaciji, ali nikako dogovorenoj, nikakva namerna opstrukcija ne postoji, komunalne, ove, one inspekcije ne rade, jer su male, neizfinansirane, napunjene nestručnim kadrom po partijskoj osnovi. Plus narod siromašan i neobrqzovan, pa imaš razne pojave, ideje i ponašanja.

Zato niču neformalne grupe, naravno, ali ne mislim da su sve rasističke, ili sa skrivenim namerama.

Ne branim nešto posebno Eko stražu, samo kažem da odkada ih pratim, nisam primetila drugu nameru osim one koju proklamuju.

Link to comment
 
Нема, ужасно је и доњој страни Карабурме, ужасно,  али се проблем не решава тако што снимаш четири рендом  Рома камером и хушкаш потенцијалне нападаче на већ рањиву и етикетирану групу људи, пошто не пале та срања зато што су богати и воле да пале срања и неће да раде као учитељице и програмери[emoji769], него су бедни и сами и циљ им је да зараде паре и оду да купе да једу. 
Teško da ima drugih rešenja kad ti nadležni organi ne odgovaraju godinama na pritužbe, zahteve i molbe, nego da rasteraš one koji pale koješta.
Link to comment

@Tihajeza 

 

Mislim da postoji opstrukcija drzave (instruirana) kroz te sluzbe koje se placaju iz poreza (policija, komunalna policija, itd) dok se svi moguci konflikti ne dovedu dotle kad vise nije vazno ni ko ih je poceo, ni zasto. To nije nemar, to je namera.

 

Umesto sto je otisao da ih tera (sto je verovatno refelks iz SAD) trebalo je da ode do komunalaca, ma kako besmisleno izgledalo. Ne podjebavam, ozbiljno mislim.

 

Gde sedi komunalna, kad ne baza po gradu i juri pijacare? Sa ostalom policijom? 

 

Paljenje u blizini stambenih zgrada i mogucnost izazivanja pozara, je li to za klasicnu policiju ili komunalce?

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Pa ja bih nekako pre za potrebe ekološkog snimka njih pitao još neke stvari, nije ni ili komunalna ili mahnitanje s kamerom, može se i porazgovarati očigledno ljudi pričaju pa bi imao više dokaza za institucije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...