Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 
Pa u nebesku Srbiju. Inače sasvim se lepo uvezuje sa mentalitetom žrtve koji je ovde sveprisutan
Zamisli, meksikanci veruju da kad umru idu negde na karibe, na rajsko ostrvo jer je tamo sveta zemlja. Ono živiš u Srbiji gde je sveta zemlja Kosovo. Anyway...
  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, levi said:

u dvorištu  XIII gimnazije ima mural mladog lekara, bivšeg đaka koji je umro od korone. ali nije crno beli

 

E, najbolja gimnazija, samo su je odabrani pohadjali...  :nobles:

Link to comment

A Delije isto smeju da brane mural Mladiću ili samo Grobari? I da li Miša Vacić sme da navija za Partizan ako Vučić ne navija? Ko sme, ko ne sme? Kako se rangiraju po tome?

 

EDIT I kako Danilo visi s Grobarima, ako mu je tata na suprotnoj strani? To neka porodična tragedija?

Edited by Hermetico
Link to comment
16 minutes ago, Hermetico said:

A Delije isto smeju da brane mural Mladiću ili samo Grobari? I da li Miša Vacić sme da navija za Partizan ako Vučić ne navija? Ko sme, ko ne sme? Kako se rangiraju po tome?

 

EDIT I kako Danilo visi s Grobarima, ako mu je tata na suprotnoj strani? To neka porodična tragedija?

saće ti objasne ovi što poznaju scenutm

:fantom:

 


 

 

  • Haha 1
Link to comment
doktora su stavili na crnu pozadinu, kao kontrast mraku
 
nenad-maksimovic-830x0-1.jpg
 
 
"Ko ne uči iz prošlosti,
Osuđen je da ponavlja"
To im prvo iskočilona telefonu?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
51 minutes ago, levi said:

u dvorištu  XIII gimnazije ima mural mladog lekara, bivšeg đaka koji je umro od korone. ali nije crno beli


Retki su takvi murali. Meni smeta što je velika većina murala posvećena krimosima, tim večitim sanjarima 

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Hermetico said:

A Delije isto smeju da brane mural Mladiću ili samo Grobari? I da li Miša Vacić sme da navija za Partizan ako Vučić ne navija? Ko sme, ko ne sme? Kako se rangiraju po tome?

 

EDIT I kako Danilo visi s Grobarima, ako mu je tata na suprotnoj strani? To neka porodična tragedija?

into the light my son, into the light :rolf:

  • Haha 1
Link to comment

mogu da kažem da mi je "muralisanje" i uopšte žvrljanje koječega po fasadama odvratno. šta, koji krasni, imaš da crtaš, piskaraš po fasadama tuđih zgrada? ispostavilo se, sada da fasada jeste vlasništvo onih koji u njoj žive.

 

ako se oseća potreba da se oda počast, pošta, nekome posebnom (devojka sa dorćola, lekar....) uradi spomen ploču, spomenik. viđam po gradu, na dorćolu naročito te partizanove murale, vernim navijačima a poznatima. pa, oslikajte njima stadion. skoro videh onaj dušku radoviću. sve manje šaram gardom, postaje neprijatno šta sve viđam. ne mislim samo na ova fasadiranja.

 

posebno mi je morbidno ono "čituljsko oslikavanje likova iz kraja. ima slika neka dva klinca prekoputa vera u trgovačoj. uvek se štrecnem kad uočim da su bili klinci. šta je u glavama njihovih majki? zadovoljstvo što su bili omiljeni u kraju ili obnova tuge.. ima i jedan sličan na kanarevom brdu.  čemu to.

 

ovo sa muralima mladiću i sličnima je naprosto protivzakonito i ti crtači bi morali da budu kažnjavani. u normalnim državama. naša nije normalna, vidljivo iz ove sadašnje Njegove izjave (ko da zabrani da neko crta....) i one ranije o tome šta je tona marihuane. nije normalna jer, cenim da smo pola-pola da je mladić zločinac ili heroj/nepravedno osuđen od antisrpskog suda.

 

nisam siguran na šta će ovo da izađe.

Edited by djordje geprat
  • +1 2
Link to comment

izici ce na to da je sve normalno i podnosljivo, kao sto je vec i izislo, a naci ce se i neki teoreticar da to opravda bogatstvom razlicitosti 

 

edit, nisam ja osjetljiva na grafite nacelno govoreci

tu i tamo mi cak vise zasmetaju murali, svakakav kic i krs sa diplomom akademije dobije dozvolu da uljepsava

ali ova krimi i grobljanska podvrsta bas iritira i mozak i zeludac

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Pa izađe na to da na kraju nećemo više ni spočitavati Hrvatima i Bošnjacima što slave Gotovinu, Markača, Glavaša, Cacu, Nasera i slične, ponovo je familija koljača na okupu, ujedinjeni u svom zlu i urnisanju naroda, oni se najlakše sporazumiju, kao što su se idilično družili u Hagu, koga briga ko je Srbin a ko Hrvat ili Bošnjak

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

E ovo mi je recimo jedna kvalitetna priča, hvala ljudi. Ja nemam s kim o ovome, niko moj nema pojma.

 

taj gtr dok je postojao imao je izložbu u galeriji u zmaja od noćaja


 

ne pratiš ni likovnu underground scenu

:fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ima u Brežuljku Voteršip ono poglavlje kad stignu u Jaglačevo naselje, koje tajno worshipuje mrtve kuniće poginule od čovekove žice, pa onda imaju pesnika da opeva to jer se inače ne spominju u svakodnevnom životu. Uvek me stihovi mrtvima ovog patos tipa podsete na to.

 

O da, Srcopuc kad krene da pripoveda o smrti.

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...