Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, djordje geprat said:

dobro de, napisano je da će da idu institucijama na vrata po naplatu. ne sa bezbolkama kod roma.

Ne pratite proces, ja pratim iz dana u dan. A sigurno neće da napišu da idu s bejzbolkama. Kreiraju atmosferu, to je dovoljno.

 

Za naplatu od institucija se snimak kači na društvene mreže?

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, morgana said:

koliko je ekstremno desnih organizacija sns do sada proizveo? bukvalno udzbenicki ide kroz evropsku i americku desnicu i pokriva svaku mogucu ideju i ugao. 

 

imas i tzv dizel levicu koja me nekad jos vise nervira od desnice. sloba antiglobalista, talibani legende. borisovlastelicizamtm

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

imas i tzv dizel levicu koja me nekad jos vise nervira od desnice. sloba antiglobalista, talibani legende. borisovlastelicizamtm

 

 

da, da, znam. eno citam danas koliko je mladic uradio za antiglobalizam.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

 

imas i tzv dizel levicu koja me nekad jos vise nervira od desnice. sloba antiglobalista, talibani legende. borisovlastelicizamtm

jos jedan dokaz da u svemu valja biti umeren, pa i u levicarenju  :fantom:

Link to comment
9 hours ago, Zabalujev said:

 

Misliš da bi se oni mnogo bolje proveli sa parapolicijskim i državnim kriminalcima? Ti ljudi koje oni mogu da skupe nisu baš ekipa za krljanje sa ovima. Stari problem... Stanari bi najverovatnije voleli da ih se svi manu i više ne vode ratove preko njih.

Opština nek ukloni sama grafit, ako ispostave račun stanarima, nema problema, će skupe dobi ljudi koji sad navijaju preko neta i plate, jel tako?

 

Kada bi došlo 100 - 200 ljudi da skloni taj grafit, na čelu sa tzv. vođama opozicije, ne bi se pojavili nikakvi kriminalci i parapolicijske snage, Sime Spasići i ostali bizarni likovi. Ti likovi u crnom su kao hijene - kreću se u čoporima, napadaju samo kada znaju da su mnogo jači i kada je garantovano da neće dobiti po pičci i to samo mnogo slabije i malobrojnije od sebe, tj. pojedince ili manje grupe. Da dođe 200 ljudi, niti bi ih gazda poslao, jer bi time rizikovao da to postane iskra za neko veće sranje (dan posle nekog cirkusa bi moglo da mu se skupi 10 hiljada ljudi da skloni grafit, i isto toliko da ga brani), niti bi oni bili tako hrabri i odvažni kada nije odnos 3:1 ili veći u njihovu korist, i kada ne znaju koga ima na drugoj strani.

  • +1 4
Link to comment
19 minutes ago, Hermetico said:

Ne pratite proces, ja pratim iz dana u dan. A sigurno neće da napišu da idu s bejzbolkama. Kreiraju atmosferu, to je dovoljno.

 

Za naplatu od institucija se snimak kači na društvene mreže?

bilo je ironično napisano. naravno da će da nahuškaju stanare da "srede stvar"

  • +1 1
Link to comment
Just now, Tihajeza said:

 

Ko god da je, mislio je da se narod koji živi tu blizu truje, te žene koje tu nemaju decu, možda nemaju i zbog disanja dima, ili leče sterilitet a dišu govna.

Ne, nego treba da napiše referat, navežba i izdeklamuje dok gasi vatru po šumi.

 

Lik je prijatelj mog kolege. 

 

Koliko znam, vratio se iz USA, pazario tu stan..i onda svakog dana dim . 

 

Policija nece da izadje kad ih zovu, niko ne intervenise, pokusavali su par puta da se obracunaju sa likovima koji pale te kablove i ispali su malobrojni.

 

Frajeru je sad pukao film i krenuo je totalno sam. Prekinuo je snimanje kad je postalo cupavo. 

 

Da li je naci ako mu smeta dim koji mu konstantno ulazi kroz prozore..Ako forum kaze da je naci, onda je 101% nacista.

  • +1 8
Link to comment
 
 
 
Na stranu to što je čovek koji snima u pravu, ko stoji iza Eko straže? Čuo sam priče da je to praktično SNS bagra, Levijatan fazon.
 
 
Sumnjalo se nešto u njih i kad su organizovali eko proteste na Slaviji pa do Trga...
Treba biti oprezan, jbga.

Kod mene u blokovima se pojavila neka grupa "BLOKada smrada" koja diže frku oko paljevine, ali vidim da su fokusirani na divlje naselje Amburator cigan-mala.

Čačnuli smo ih ja i par ortaka, u smislu :
Zovite vi komunalce, vaš cilj je država koja dozvoljava to. Neka oni reaguju to im je posao.

Da vidimo kako će da reaguju...

A da SNS emipa po lokalu pokušava da obesmisli aktivizam i lokalno angažovanje, to svakako.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
 
Lik je prijatelj mog kolege. 
 
Koliko znam, vratio se iz USA, pazario tu stan..i onda svakog dana dim . 
 
Policija nece da izadje kad ih zovu, niko ne intervenise, pokusavali su par puta da se obracunaju sa likovima koji pale te kablove i ispali su malobrojni.
 
Frajeru je sad pukao film i krenuo je totalno sam. Prekinuo je snimanje kad je postalo cupavo. 
 
Da li je naci ako mu smeta dim koji mu konstantno ulazi kroz prozore..Ako forum kaze da je naci, onda je 101% nacista.

E hvala, bar neko sa činjenicama umesto lupetanja.
Link to comment

Nisam komentarisao čoveka nego medij, Eko stražu. Mnogo se tih kojima smeta dim pojavilo odjednom, po različitim linijama ali uvek Romi krivi. Samo činjenice, nikako obrasce, sin kumine frizerke i tako to.

Edited by Hermetico
Link to comment

Sta je tacno lupetanje? Da prave navodno ekoloske organizacije i sire fasizam polako puzajuci? Organizacija u nekom trenutku vise nece biti, ili ce se zvati drugacije, a fasizam ce ostati.

 

Cemu sluzi komunalna, ako ne da ukloni one koji ugrozavaju opstu bezbednost paljevinom?

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, munze said:

svako bira svoje bitke. sads, verujem da rade i procenu rizika, bar ovi djilasovi. da izadju ovde, to bi , mislim, odgovaralo, vrhu vlastitm  ,

da opere ruke od mogucih posledica, koje bi bile, s obzirom da su umesani navijacitm

bile mnogo gore nego ovo

 

Kakvu bre procenu rizika radi ta grupa jadnih impotentnih nesposobnjakovića i bezveznjaka. Oni već godinama vrlo pažljivo biraju da ne biju nijednu bitku, da se nikome ne zamere, da ništa ne urade, da se ništa ne dogodi, čak i kada imaju ovako jasan politički zicer kao što je uklanjanje grafita Mladiću - oni koji vole grafit i tako nikada ne bi glasali za njih, oni koji ga ne vole bi to pozdravili, dobili bi podršku stranaca za sklanjanje Mladićevog grafita, doveli bi sebe u centar pažnje i u slučaju eskalacije situacije bi se pozicionirali kao glavna protivteža Vučiću na 4 meseca pre izbora. Oni u takvoj situaciji naravno ne urade ništa. Sve svode na povremena serendanja tu i tamo, podnošenje nekih smešnih krivičnih prijava i tviterisanje. Debili. Bolje da nemamo nikakvu opoziciju u zemlji, nego što imamo ovakvu, Vučić je doktor politike za njih. Taman su na mestu koje zaslužuju, van parlamenta i bilo kakve strukture, dok se polako dave u sopstvenoj irelevantnosti.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...