Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Moze naravno,pa te neko slika dok krecis mural pa ti osvane slika na kojekakvim navijackim forumima,i slucajno zna neko ko si.Pa ti idi i vodi miran zovot posle toga.Vazi.
Pa to sam i napisao.
Samo ako si finansijer[emoji769] Đilasa ili Jeremića ti si već na "tabli"...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
30 minutes ago, Mos said:

@Hermetico da li mogu da podelim tvoj post privatno sa par ljudi koje bi interesovala tema?

Možeš, možda treba i da se zapiše negde jer kontam da bez ličnog susreta mnoge stvari ne možeš da znaš. Ja sam tu priču otvorio sebi kad sam imao 16 godina, zaposlio se preko raspusta kao đubretar na VMA da vidim kako je. :D Nisam tad baš imao kapacitet da analiziram sociološki, ali sam definitivno razbio neke predrasude. A i posle kad se sretneš s đubretarima, neće oni sa svakim da pričaju. Rad na VMA se ceni u tim krugovima, kapiraju da ti nije gadno.

  • +1 3
Link to comment
14 hours ago, napadaj said:
Na stranu to što je čovek koji snima u pravu, ko stoji iza Eko straže? Čuo sam priče da je to praktično SNS bagra, Levijatan fazon.

 

 

Kakav crni Levijatan fazoni...

 

Dugo ih pratim, koliko sam skontao postoji jedan glavni lik koji je to potegao davno, i msm da on manje više sam kači te objave i slično iako sarađuju sa mnogo eko organizacija po Srbiji. Ove priče da su anti Romski nastrojeni mi je najobičinija budalaština, niti kače takve sadržaje, niti sam ih viđao do sada (možda sam nešto propustio) niti mi je na kraj pameti da im je to ideologija.

Po načinu na koji taj čovek piše, vidi se da mu je stalo, stalno se cima oko svega, pokušava sve da objasni svakome, pogađaju ga (uglavnom neosnovane i ni na čemu zasnovane) kritike, uopšte ne mislim da mu je to pametno da pokušava da se razračunava sa svim tim, ali tako reaguje.

Postovi su precizni, konkretni, uglavnom kače proverene, detaljne, dobro obrazložene informacije, objašnjenja, uputstva i sl.

Ono što je bitno i može biti odgovor na tvoj post je da su posle nekih od prvih protesta u organizaciji EKO Straže počela da niču slična udruženja kao pečurke posle kiše. Jedno od njih je bilo najagresivnije, prvo je koristilo fotke napravljene na tom protestu, stalno su se reklamirali po FB, iskakale su reklame non stop, ovi su ih optužili da su SNS projekat koji je tu da razudi EKO pokrete, objave su im šture, neozbiljne, a mislim da su posle i objavili neke podatke o adminima kontrolorima stranice i da su u vezi sa SNS. 

 

 

 

13 hours ago, Hermetico said:

Nisam komentarisao čoveka nego medij, Eko stražu. Mnogo se tih kojima smeta dim pojavilo odjednom, po različitim linijama ali uvek Romi krivi. Samo činjenice, nikako obrasce, sin kumine frizerke i tako to.

 

  • +1 1
Link to comment

Investitorova je kuca. Dozvolu nema. Kuca nije pod zastitom. DS sa bunila protiv toga. Ja lično ne znam sa koje strane linije su ovakve stvari. Mislim lepa je kuca. Ali koliko shvatam nije nista previše znacajna arhitektonski. Niko nije izbačen iz kuce koliko znam. 
 

Kos mene u kraju su srušili sličnu kuću. Najdražu meni u kraju. Divno dvorišta, pogled, mirna ulica a sve na dohvat ruke. Očigledno niko nije hteo sada je kupi da u njoj živi. 

Link to comment

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/knezevic-narodne-patrole-krivicne-prijave-protiv-urednika-n1-i-nove-s/

Quote

Član organizacije Narodne patrole Damnjan Knežević najavio danas da će podneti krivične prijave protiv urednika TV N1 i TV Nova S zbog toga što se ti mediji, prema njegovoj oceni, ne ponašaju profesionalno i zatražio da se na tim televizijama „čuje i njihova reč“.

 

On je na konferenciji za novinare ispred sedišta TV N1 rekao da je „sramotno“ da njih koji su „radili najveću borbu“ protiv režima i koju će tek nastaviti „zbog naseljavanja preko milion migranata do 2025. godine, zbog Rio Tinto, izdaje Kosova i Metohije i kršenja Ustava“, povezuju sa režimom Aleksandra Vučića.

Knežević je rekao da je „tema o muralu nametnuta zbog priče o promeni Ustava“ i naveo da se on pojavio kod murala jer je Ratko Mladić za njega „i za čitavu njegovu generaciju oduvek bio heroj“.

 

On tvrdi da je nakon privođenja bio u policijskoj stanici zajedno sa Aidom Ćorović i da je „kroz odškrinuta vrata“ video kako ona i pripadnici Odeljenja za javni red i mir „pričaju na prijateljskoj bazi“.

Član organizacije Narodne patrole Ilija Vuksanović rekao je da je novinar, ali da je napustio novinarstvo „jer neće da radi kako mu se kaže“ i istakao je da je on taj koji uvek ometa novinare N1 i Nove S.

Dodao je da bi ometao i novinare TV PinK i Radio-televizije Srbije, ali oni, ocenio je, „nikad nisu uživo u prenosu tako da njih ne vredi ometati“.

On je rekao da N1 i Nova S „nijednom nisu ispoštovali osnovne postulate novinarstva“, da kada o nekome nešto pišu i pričaju obavezno uzmu i njegovu izjavu“.

 

Inače, ovi borci protiv režima su na nekim fotkama sa Danilom.

Link to comment

Sa izdatom građevinskom dozvolom za novi objekat na parceli, ima pravo da ruši (naravno uz prijavu radova i projekat rušenja, taj projekat je onako pro forme ako objekat nije nešto specifičan, rušenje ugrožava suseda i sl).

Možda je predao projekat za dozvolu i očekuje je svaki dan, a žuri mu se.

Proverivo je, ali me mrzi da kopam po netu, znaće se ako uskoro osvane grqdilišna tabla.

 

Mada ne opravdavam nikakve radove bez papira, "biće to sve u redu", "lako ćemo". Nije investitorovo da procenjuje ishode i budućnost. Jer nek 99,9% njih bude u pravu, hiljaditi će napraviti neko nepopravljivo sranje.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...