Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Lena said:

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/knezevic-narodne-patrole-krivicne-prijave-protiv-urednika-n1-i-nove-s/

 

Inače, ovi borci protiv režima su na nekim fotkama sa Danilom.

 

 

Quote

On tvrdi da je nakon privođenja bio u policijskoj stanici zajedno sa Aidom Ćorović i da je „kroz odškrinuta vrata“ video kako ona i pripadnici Odeljenja za javni red i mir „pričaju na prijateljskoj bazi“.

Član organizacije Narodne patrole Ilija Vuksanović rekao je da je novinar, ali da je napustio novinarstvo „jer neće da radi kako mu se kaže“ i istakao je da je on taj koji uvek ometa novinare N1 i Nove S.

Dodao je da bi ometao i novinare TV PinK i Radio-televizije Srbije, ali oni, ocenio je, „nikad nisu uživo u prenosu tako da njih ne vredi ometati“.

 

 

 

Odmah se vidi da ne rade za Vučića...

Link to comment
15 minutes ago, Tihajeza said:

Sa izdatom građevinskom dozvolom za novi objekat na parceli, ima pravo da ruši (naravno uz prijavu radova i projekat rušenja, taj projekat je onako pro forme ako objekat nije nešto specifičan, rušenje ugrožava suseda i sl).

Možda je predao projekat za dozvolu i očekuje je svaki dan, a žuri mu se.

Proverivo je, ali me mrzi da kopam po netu, znaće se ako uskoro osvane grqdilišna tabla.

 

Mada ne opravdavam nikakve radove bez papira, "biće to sve u redu", "lako ćemo". Nije investitorovo da procenjuje ishode i budućnost. Jer nek 99,9% njih bude u pravu, hiljaditi će napraviti neko nepopravljivo sranje.

 

 

Ja sam gledao u ponedeljak. Nije bilo dozvole

 

Link to comment
Quote

Član organizacije Narodne patrole Ilija Vuksanović rekao je da je novinar, ali da je napustio novinarstvo „jer neće da radi kako mu se kaže“ i istakao je da je on taj koji uvek ometa novinare N1 i Nove S.

Dodao je da bi ometao i novinare TV PinK i Radio-televizije Srbije, ali oni, ocenio je, „nikad nisu uživo u prenosu tako da njih ne vredi ometati“.

On je rekao da N1 i Nova S „nijednom nisu ispoštovali osnovne postulate novinarstva“, da kada o nekome nešto pišu i pričaju obavezno uzmu i njegovu izjavu“.

Reporter N1 je tražio izjavu i od Vuksanovića, dok je urlao preko kordona pre neko veče. Izjavio čovek da smo zahvaljujući heroju Mladiću imali kakvo takvo detinjstvo.

Link to comment
24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam gledao u ponedeljak. Nije bilo dozvole

 

 

Naravno da nema dozvole, ne bi pravili buku po novinama da je ima.

Mislila sam da su u procesu izdavanja dozvole, predali projekat i sad čekaju obrađivača. 

Link to comment

'Kakvo takvo detinjstvo' u devedesetim je mogao da ima samo neko kome nije bilo tako loše. Bukvalno polovina populacije ima razvijen PTSD i Štokholmski sindrom od preživljenih devedesetih, a da nije ni svesna toga. 

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...