Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nalepiste GTR malo nepravedno. To je bila simpaticna prica i prilicno benigna prica, i ni u jednom trenutku nije forsirala neko beogradjanstvo Partizana naspram toboznjeg dodjostva Zvezde. Pa nekoliko drugara Zvezdasa su mi rekli da im je GTR OK prica. I neka me neko ispravi ako gresim u tajmlajnu dogadjanja, ali mislim da su prvi GTR murali na Dorcoli i ne samo Dorcolu (ima jedan Bobekov bas preko puta ovog Mladicevog) ipak nesto stariji od ovih murala citulja. GTR se nisu snasli u ovim dogadjanjima oko Partizana, a ko bi se i snasao, pa je i logicno da su u stanju hibernacije. 
Pa dobro je amo su u hibernaciji.
To bi bila mudra odluka.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

pazi, realno je nemoguce sam od sebe i besplatno biti protiv masovnih ubistava, raznoshenja mrtvih na parche unaokolo... to ako ti ne plate, prosto ne ide :s_w:

i moraju stranci da plate, ne zna chovek shta je zlochin dok mu stranac ne plati da zna.

lelemajko.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 6
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
A Delije isto smeju da brane mural Mladiću ili samo Grobari? I da li Miša Vacić sme da navija za Partizan ako Vučić ne navija? Ko sme, ko ne sme? Kako se rangiraju po tome?
 
EDIT I kako Danilo visi s Grobarima, ako mu je tata na suprotnoj strani? To neka porodična tragedija?
Sve to i jesu cigani koje je služba instalirala na jug zbog grobarske nepokornosti :fantom:
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Zamisli, meksikanci veruju da kad umru idu negde na karibe, na rajsko ostrvo jer je tamo sveta zemlja. Ono živiš u Srbiji gde je sveta zemlja Kosovo. Anyway...

umreš u srbiji, odeš u bujanovac. e do kurca!

1 hour ago, morgana said:

zato me dodatno nervira sto opozicija koketira sa desnicom (ili u namjeri slicno, sa antivakserima), kao da je podilazenje jedini moguci nacin da se uoblici politicka paradigma.

ja bih se zaklela da opozicija drka na mladića.

1 hour ago, Jeremija said:

 

Darko Mladić

mlatko rađić

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Tsai said:

jbt kolko murala tog usranog govneta ima. povraca mi se

Nije to toliko do Mladica, vise je do zagledanosti druge strane u sopstveni pupak...

Naslo bi se, samo da ima ko da se seti i parira, i primera onih koji su za mladicevce i slican olos izdajnicitm, naslo bi se, za razliku od Mladica i Oficira koji su imali dovoljno svega sto mladici nisu imali, itd, itd...

 

Srdjan-Aleksic.jpg

 

vladimir-barovic02.jpg

 

Edit: sve u svemu, svega na cemu moze da se gradi istorija i satiranje mladicevstine, a deci pokaze da je bilo i drugacijih...

Edited by namenski
  • +1 6
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...