Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strasno. Jesu li ih pronasli i napisali kazne? 

 

Ja postanem tasmanijski djavo kad mi tako retard se zalaufa i ne vidi na pesackom, jos ako je bilo dece, kucica ili nepokretnih... Bukvalno mi mrak padne na oci. Sto puta su bezali od mene da im ne otvorim vrata. Lupim shakom. O haubu ko da je puko zemljotres. Mislim da bih u tom naletu besa ladno mogla coveka od 150kg da ubijem. Jedino me metak moze zaustaviti. 

 

Karen mala beba za mene :D

 

Uredno prijavljujem pijane vozace

 

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

pa što si onda dobila tiket?

 

e: uhapšen je

 

E neka je

 

 Na ulici gde nema pesaka. Bukvalno. 

 

Nikad ne vozim brzo kada su oko mene. Imam traumu od ovih sto vole da naskacu pod kola

Link to comment

Video sam ovog debila u četvrtak u ponoć na Terazijama, zaleteo se od Albanije ka Londonu još brže nego na ovom snimku, pošto je ulica bila prazna. Imbecil.

Edited by napadaj
Link to comment
Quote

 

Vozač koji je sinoć divljao Glavnom ulicom u Zemunu, nakon čega se na društvenim mrežama pojavio i zastrašujući snimak brze i opasne vožnje, danas je nepravosnažno kaženjen sa 140.000 dinara, saznaje "Blic".

On je zbog ugrožavanja učesnika u saobraćaju kažnjen i sa 300 sati rata u javnom interesu, dobio je 15 kaznenih poena i oduzeta mu je vozačka dozvola na devet meseci, saznaje "Blic" od izvora bliskog istrazi.

Jezivi snimak se pojavio sinoć na Instagramu, a bahati vozač je danas identifikovan, priveden i oduzet mu je automobil.

 

blic.rs/vesti/drustvo/kaznjen-bahati-vozac-iz-zemuna-divljao-ulicom-i-umalo-ubio-pesaka-mora-da-plati/ptkz4cm

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...