Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Spustite ponovo. Oni citaju sa ekrana vec skriptovano sta treba da kazu za svaku vasu reakciju... Ne razmislja taj dalje od toga. Niti moze tehnicki da blokira broj. Cim spustite slusalicu, njemu dialer okrene sledeci. 

Ako imate opciju da blokirate broj, uradite. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, mustang said:

Spustite ponovo. Oni citaju sa ekrana vec skriptovano sta treba da kazu za svaku vasu reakciju... Ne razmislja taj dalje od toga. Niti moze tehnicki da blokira broj. Cim spustite slusalicu, njemu dialer okrene sledeci. 

Ako imate opciju da blokirate broj, uradite. 

joj, nema ova muchenica nishta skriptovano, ona ima fond od 300 rechi, od toga je 150 za splav, nad glavom joj stoji supervizor i onda kako uchi, vidish i kako napreduje, kao ana brnabic u bezobrazluku, svake nedelje je sve bolja, na kraju kaze dobar dan i pochinje da urliche kako joj dodjesh 70 evra jer je ulozila svoje vreme u komunikaciju, a uzalud :lolol:

 

ono shto moze da se desi je da, kao moja uvazena mater, odjebesh tako nasilu dom zdravlja zemun koji te zove da ti prezakaze specijalistu, a ti kazesh - hvala nisam zainteresovana, pa odesh neinformisana na pregled, a tamo vrishte od smeja, 2 nedelje chekaju da te vide kolika si zvezda :rolf:

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment
BTW, na danasnji dan ubijen je predsednik vlade Republike Srbije po imenu Zoran Djindjic.
Na stranu poprilicno i majstorski izmanipulisana geneza odnosa prema samom Djindjicu, koji je od Zoranatm pretvoren u (polu)kriminalca, sa sve prakticno zaboravom ne samo licnosti nego i cina koji je itekako obelezio Srbiju sve do danas, bice da je to, sve skupa i bez obzira na bilo cije politicke preference, ipak za na ovaj topik...
Mislim da, ipak nije za ovaj topik.
Bar ne primarno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

Spustite ponovo. Oni citaju sa ekrana vec skriptovano sta treba da kazu za svaku vasu reakciju... Ne razmislja taj dalje od toga. Niti moze tehnicki da blokira broj. Cim spustite slusalicu, njemu dialer okrene sledeci. 

Ako imate opciju da blokirate broj, uradite. 

U zavisnosti od softvera koji se koristi (tj. podešavanja), postoje i upiti koje treba ispuniti pre nego što dialer pozove naredni broj. Tu se beleže reagovanja ispitanika na odgovore, pitanje posle kog je prekinuta veza, itd. Sve to pomaže boljoj segmentaciji i potencijalnom upsellingu. Baš zato sam i hteo da budem što eksplicitniji, da bi me sistem evidentirao kao ludaka i otkačio.

 

Radio sam davno kao mlađani student u jednoj agenciji za ispitivanje tržišta pa na osnovu toga ovo pišem. Ne sumnjam da su se u međuvremenu sistemi usavršili, no nedvosmisleno i što luđe odbijanje će uvek uspevati. Oni tako štede resurse, a mi novac i živce.

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da, ipak nije za ovaj topik.
Bar ne primarno.

Primarno ili sekundarno, svejedno, o Djindjicu moze na koliko neces topika: za ovde su one politicke машамоде koje su do koliko juce zoranovaletm, danas - daleko bilo - dritanujutm...

Itakoto...

A 12. mart 2003. je bio i ostao 12. mart 2003...

Link to comment
36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Znaosamda ćeš da se uhvatiš za taj izraz...
Piši radi šta hoćeš...

Jel' to dozvola sa najvisegtm mesta, ili ti to onako, uz rec? ;)

Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

U zavisnosti od softvera koji se koristi (tj. podešavanja), postoje i upiti koje treba ispuniti pre nego što dialer pozove naredni broj. Tu se beleže reagovanja ispitanika na odgovore, pitanje posle kog je prekinuta veza, itd. Sve to pomaže boljoj segmentaciji i potencijalnom upsellingu. Baš zato sam i hteo da budem što eksplicitniji, da bi me sistem evidentirao kao ludaka i otkačio.

 

Radio sam davno kao mlađani student u jednoj agenciji za ispitivanje tržišta pa na osnovu toga ovo pišem. Ne sumnjam da su se u međuvremenu sistemi usavršili, no nedvosmisleno i što luđe odbijanje će uvek uspevati. Oni tako štede resurse, a mi novac i živce.

Kod mene se broj telefona vodi na mog vec 15 godina pokojnog deku. I onda kada pozovu iz neke od agencija ciljano trazeci penzionera ja namestim najtuzniji glas i kroz knedlu u grlu i suze kazem "Vise ne mozete da ga dobijete, moj deka je preminuo" uz implikaciju da se to desilo nedavno. Tu se svaki razgovor zavrsava veoma efikasno.

Link to comment

Lebe mekani.

Quote

Poštovana stražo, zamolio bih za malo pažnje i ponovo isprosio like + share

Juče smo okačili klip Miodraga Mihajlovića iz Kuršumlije, najvećeg cara u Srbiji. Čoveka koji je pre 10 godina očistio korito reke Toplice . Sem toga Miodrag je očistio bezbroj puta samu Kuršumliju, napravio deci fudbalski teren i pokušao da napravi kej u Kuršumliji.

Jedan od najvećih apsurda društva je taj što su protiv njega pokrenuti preko 50 sporova. Čovek je platio preko 1.000.000 dinara kazni, za šta je morao da proda sve njive i stoku, jer je morao i da pošalje ćerku na studije.

Pogledajte video klip nekoliko postova niže da sad ne bi smo opet prenosili celu priču, ali i googlajte naći ćete o kome se radi.

Stupili smo u kontakt sa familijom, Miodrag se od silnog stresa razboleo, od čega tačno nećemo da spominjemo jer nije u redu prema porodici. Sem bolesti totalno je emotivno potonuo ,jer je počeo da veruje da je problem u njemu, a ne u sistemu. Verovatno ne razume da postoji još dobrih ljudi.

Sve u svemu, i ako čoveku više manjka podrške nego novca, porodica je jako finansijski propatila. Miodragu ne možemo da vratimo zdravlje, ali možemo da mu kompenzujemo bar deo kazni koje je platio jer je očistio NAŠU REKU ZA NAS.

Sa državom i sistemom ćemo se obračunati kasnije, Miodrag ne treba da čeka. Dosta nas je izrazilo želju da, ne da pomogne čoveku, već da mu vrati deo koji je platio za nas. Ako ima još ljudi koji su voljni ovo je broj računa:

Miodrag Mihajlović
170001056870600026
UniCredit Banka
Sifra placanja vam je 289

Hvala svima, a veliki pozdrav za Miodraga i sve naše tihe heroje tamo napolju.

 

 

https://www.facebook.com/ekostraza/posts/287467126069411

Edited by eumeswil
Link to comment
On 12.3.2021. at 16:46, gospa buba said:

spustimo bratesestro.

al ima jedna shto zove ponovo. gospodjo vi mene niste razumeli, mi smo sa vama zapocheli proces i vi ste u obavezi. e onda i psujemo.

sent from bubamoto
 

 

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...