Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Moja iskustva sa njihovom psiho službom vrlo loša, ali sve ostalo vrhunsko i svakako se ne sme dozvoliti, a deluje kao da je deo šireg plana desetkovanja zdravstva. 

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minutes ago, Ros said:

bagra iz Sida. nekima od njih znam roditelje. srecom su roditelji niko i nista u naprednjacima, pa ce mozda dobiti sta zasluzuju

Neće, regrutovaće ih za neku novu navijačku grupu, koju upravo prave... :fantom:

Link to comment
25 minutes ago, pt 2.0 said:

Ali su ipak članovi SNS...?

 

to ne znam. obzirom da je ceo sid u sns, moglo bi  biti. ali definitivno nisu neke face

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment

ovo je bila vest u dnevniku, ali ne mogu da nađem na sajtu n1

Quote

 

Sin poznatog političara kosovskih Srba Nenada Rašića pretučen je danas tokom dana kada je napuštao školu, na Nikolu Rašića sina Nenada Rašića u selu Lapljeselo u Gračanici pretuklo je oko 30 ljudi prilikom izlaska iz škole. Rašić je u ekskluzivnom intervjuu za KALLXO Pernime kazao da je njegov sin napadnut gvozdenim šipkama i čekićem.

Nikola Rašić zadobio je teške povrede lica i glave, gdje su mu, prema riječima oca, polomljeni zubi.
Slučaj je prijavljen kosovskoj policiji i do sada niko nije uhapšen.

 

 

Link to comment

Nekadašnji predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović osuđen je danas na četiri godine i tri meseca zatvora u Višem sudu u Beogradu na zbog paljenja kuće novinara portala "Žig info" Milana Jovanovića

 

tja bar nešto, prvostepeno

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...