Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Dva muškarca sa fantomkama, naoružana nožem napala su sinoć u Karađorđevoj ulici u Obrenovcu nepoznatog mladića. Tek kada su nasrnuli na njega i posekli ga nožem shvatili su da su napali pogrešnu osobu, pa su uz izvinjenje pobegli sa lica mesta!

 

Link to comment

Jednog mog druga su negde u vreme bombardovanja na Terazijama ubacili u kombi, odvezli ga negde i tukli ga jedno osam sati, usput mu i ruku polomili na dva mesta, a onda su ukapirali da to nije taj.

 

Edited by aram
Link to comment

Dvojicu mojih drugara su pre dosta godina fasovali batine u Budimpesti na ulici od jedne vece grupe dok su se vracali uvece iz kafane pomalo nakiceni, jednom su polomili nos a drugog isutirali po rebrima i bubrezima dok nije bilo "ups zajebali smo se" pa su im onako uz izvinjavanje pomogli da ustanu, otresli prasinu s njih i pozvali im taksi da odu kod lekara...

Link to comment

Mene su hteli davno tako, pred koncert El. Orgazma grupa pankera da caste lancima, sva sreca jedan viknu, 'ma nije on, samo lice'. Mislim bzvz, ko jos moze ovako da izgleda.

Link to comment
2 hours ago, aram said:

Jednog mog druga su negde u vreme bombardovanja na Terazijama ubacili u kombi, odvezli ga negde i tukli ga jedno osam sati, usput mu i ruku polomili na dva mesta, a onda su ukapirali da to nije taj.

 

brate slatki...

Link to comment

Dok su moji baba i deda bili u Americi (poslednja decenija proslog veka) sina njihovih porodicnih prijatelja je neko ubio na ulici..izresetali ga, bez tragova, profi.

 

Momak bio povucen, nije radio neki posebno rizican ili placen posao..ni policiji nije bilo jasno sta i kako.

 

Dva meseca kasnije je ubijen sin glave jedne mafijaske porodice..koji je nevidjeno i neverovatno licio na prethodno ubijenog momka.

 

Pogrese i konji..a gde nece magarci.

 

Edited by SNARC
Link to comment
2 minutes ago, čekmeže said:

brate slatki...

 

A dobro, onda su ga odvezli pred urgentni i rekli mu "e, nemoj da pričaš ništa, da ne moramo opet da te tražimo". A nisu morali, mogli su da ga gurnu u neku rupu i zaliju krečom, realno...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...