Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

što je ovo na doomu ? neko skuplja pomoć za osobe koje su mu drage ? 
misliš da je neka prevara u pitanju i da nema anonimne gospođe iz Beča ? 
Pa sta znam, meni ovo nije normalno, nekako ide sa glupostima i sranjima koje pravimo i koje zivimo na kraju. Ko je ovde elita i ko ti sta diktira danas.

Koji mozak uplacuje tamo nekim pevaljkama koja je jos na odmoru u Dubajiju ili gde vec. Naravno da svako moze da svojim parama da radi sta hoce, ali da se tim glupostima hvali javno jos, ne znam, meni je to bolestina... nesto ne vidim da se iko od njih cima, cast pojedincima, uglavnom sportistima, da uplacuju lovu deci i ljudima koji su zivotno ugrozeni, do zadnjeg momenta bukvalni svaki put se moljaka i kumi, place, dajte sms na taj i taj broj.
Mislim kad vec imas visak pa daj na pravu stranu.
Ok, za mene je ispravno jedno, za nju eto nesto drugo, nije problem ni ona mozda koliko pridavanje vaznosti ovakvim bljuvotinama. Previse ih je oko nas i to naprasno, nekoliko godina unazad.
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Filozof manijak said:

Nešto sumnjam u istinost napisanog, za te hiljade evra da gastosi tako uplaćuju... :fantom:

 

"Večeras ne važi sitno... Nadam se da ste me razumjeli. Nema ono 20, 50, 100 eura... To nema, nego ćemo od 500 pa naviše. Ispod 500 mogu studenti, učenici i nezaposleni. Ko je prvi za 5.000 da ovi drugi vide da takvi postoje"

 

 

rich money GIF by Anderson .Paak

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

 

"Večeras ne važi sitno... Nadam se da ste me razumjeli. Nema ono 20, 50, 100 eura... To nema, nego ćemo od 500 pa naviše. Ispod 500 mogu studenti, učenici i nezaposleni. Ko je prvi za 5.000 da ovi drugi vide da takvi postoje"

 

 

rich money GIF by Anderson .Paak

 

 

jel ovo iz biblije? 

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Koji mozak uplacuje tamo nekim pevaljkama koja je jos na odmoru u Dubajiju ili gde vec

Kia i Sloba dobili kuću u okolini  Požarevca da im se nađe ,od zabrinute gospođe i velikog navijača 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Pa sta znam, meni ovo nije normalno, nekako ide sa glupostima i sranjima koje pravimo i koje zivimo na kraju. Ko je ovde elita i ko ti sta diktira danas.

Koji mozak uplacuje tamo nekim pevaljkama koja je jos na odmoru u Dubajiju ili gde vec. 

Taj mozak barem zna kome uplaćuje. Danas sam imao slučaj penzionerke koja je uplatila 4000 evra za poštarinu(!) nekom fizičkom licu u Turskoj, nisam još saznao sve detalje da li je uopšte čekala neki paket. A gde su svi oni što im je preminuo rođak za kojeg nikad nisu čuli na nekim Filipinima i treba da uplate za administrativne troškove da bi dobili nasledstvo i usamljene žene koje obrlati doktor koji volontira u Africi pa ga zarobi zli general i neće da ga pusti dok im ona ne plati i onda će on moći da dođe u Srbiju i živeće srećno do kraja života.

Link to comment

I to je tacno.
Juce je bila mala porodicna drama kod meni dragih staraca, deke i bake na spratu kojima cesto nabavljam namirnice i sve sta im treba.
On otisao do Maksija, kaze mora i da proseta, ona ostala sama.
Neko je pozvonio, ona mislila deda, jer kaze samo sto je izasao, iako on ne bi nikad zvinio jer je dnevna soba daleko, ona tesko ustaje, usotalom ima kljuc...
Zvonio covek koji je trazio novcanu pomoc za neko dete, kaze ona ali nosio sliku -.- Svi su davali min 4k, po njegovim recima, ona mu dala 2k, ajd sto mu je dala te pare, nego sto je ostavila vrata otvorena, on usao za njom, pola stana prosao.
Ufff, ufff. Zena bila ekonomista nekad, antisnsovka, zna da ne sme da otvara vrata... al eto, pomalo i dementna, smusena.
Nije mozda za temu, ali nadovezala sam se na tvoje, podsetilo me, sta je sve lose i naopako moglo da podje. Onda bi bilo.

  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Obrađivanje penzionera bih uveo kao posebno krivično delo, sigurno svako od nas zna nekoga koga su prevarili.

 


I ja bih. Mada to pokusavaju da rade i mladjima. Ta agresivna prodaja nije odlika samo tog prostora, ali stepen nezasticenosti od prevare i fizicke ugrozenosti za stare je strasan.

 

U tim uslovima je problem sto tim prodavcima neko daje pristup njihovim telefonskim brojevima.
 

Mom pokojnom tati su tako «prodali» neki jastuk koji u odnosu na penziju nije bio jeftin, a on od onih koje je bio blam da vrate, odbiju da plate.
Sve sa uvodnim, cestitamo, dobili ste, kao fora nagradna igra. Mama je vec teza za prevariti. Pisano je i ovde negde za uvaljivanje skupih usisivaca i slicnih stvari. Ali je najgore sto su fizicki ugrozeni.

Link to comment
15 hours ago, Jumanji said:

I to je tacno.
Juce je bila mala porodicna drama kod meni dragih staraca, deke i bake na spratu kojima cesto nabavljam namirnice i sve sta im treba.
On otisao do Maksija, kaze mora i da proseta, ona ostala sama.
Neko je pozvonio, ona mislila deda, jer kaze samo sto je izasao, iako on ne bi nikad zvinio jer je dnevna soba daleko, ona tesko ustaje, usotalom ima kljuc...
Zvonio covek koji je trazio novcanu pomoc za neko dete, kaze ona ali nosio sliku -.- Svi su davali min 4k, po njegovim recima, ona mu dala 2k, ajd sto mu je dala te pare, nego sto je ostavila vrata otvorena, on usao za njom, pola stana prosao.
Ufff, ufff. Zena bila ekonomista nekad, antisnsovka, zna da ne sme da otvara vrata... al eto, pomalo i dementna, smusena.
Nije mozda za temu, ali nadovezala sam se na tvoje, podsetilo me, sta je sve lose i naopako moglo da podje. Onda bi bilo.

ma ti likovi su ponekad toliko sugestivni da mislim da uopste nije problem u godinama prevarenih ljudi

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...