Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, mustang said:

za sve je kriv feminizam od ‘70 pa na ovamo...muskarci su izgubili ulogu alfe; majke prave debile od sinova. 

 

empatija se generacijski smanjuje. 

 

plus je mnogo vise na ulicama neuracunljivih koje zakon stiti

 

 

Jebem mu..kakve to veze ima sa tim sto je drzava qrac i skoro niko se zakona ne boji ?

Link to comment
Just now, SNARC said:

 

Jebem mu..kakve to veze ima sa tim sto je drzava qrac i skoro niko se zakona ne boji ?

 

ima. zakon je go qrc svuda, ovakve stvari se desavaju svuda a ne samo u srbiji. 

 

da su ljudi u autobusu jaki kao sto je tvoj recnik i stav na ovom forumu, ovakvih ispada ne bi bilo. 

 

 

Link to comment

Lako je stavom po forumu mlatiti..

 

Ovom mentolu to sigurno nije prvi prekrsaj..verovatno ne bi smeo da bude na slobodi. 

Bilo ko  da mu se suprotstavi rizikuje ili da ga posle taj isti tuzi ili da ga sa ekipom izlomi kao slagalicu. Drzava nece stati bilmezu za vrat. 

 

I iskreno..otkad imam klinca, znas kako full gledam svoja posla. U materinu vise..zapad je trenutno otvoren za sve. Mi zivimo u dzungli. Neces dzunglu - bezi odavde. Odgovara dzungla - cuti i trpi.

 

Jedan je probao da menja ljude i svet pa je zavrsio na krstu, sa ekserima u sakama. 

  • +1 1
Link to comment

@levi

 

to sto ti ne mozes dublje da rasclanis je tvoj problem

 

ne postavljas prava pitanja

 

odakle ta mrznja, bes, “rasizam”, agresija?!? koje ro dete vaspitao da bude siledzija? 

 

zasto ljudi odmah ne reaguju na nepravdu?djoku bi ti u titovo vreme smeo ovako da se ponasas. zar ne? 

 

@SNARCponavljas moje reci...

 

za dete te razumem. imam psa kojeg volim i tretiram kao da mi je dete. i najvise me frka dok ga setam

da se njemu nesto ne desi.  

 

al ajd da pretpostavimo da u ovom autobusu nije svako imao dete sa sobom. pa da su dvojica krenula na skin kurccica vec bi bila drugacija atmosfera. 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

mislim, pa mi na ovom

forumu vec mozemo da vidimo ko je kakav. bar 10toro njih bih mogla da nabrojim koji bi cutali kao pizde na ovakve scene. i mogu da garantujem da bi pre zenska odavde reagovala makar sa “mladicu, prestani”

 

danas reci za nekog da je muskarac dodje ko antikvitet. skoro pa da ne postoji. igla u plastu sena. to je toliko porazavajuce jer nije nas (zenski) posao da budemo alfe. a moramo (ajd ja kao ne moram, nemam decu i imam muza sa dijagnozom gde ne sme dlaka da mi fali sa glave..)...za sto godina ko proizvede dva spermatozoida ima da bude milioner. 

 

bottom line, upropastile smo vasu vrstu.  

Edited by mustang
Link to comment

Moje zgrazavanje ne ide u smeru ovog smrdljivog nacija, ko zna koliko je takvih oko nas, samo cekaju povoljan trenutak, vec sam zgadjenja ljudima koji gledaju samo svoja posla i svoju guzicu. Njih petoro da je skocilo, pobegao bi, silom bi otvorio vrata na semaforu. Zato nas svakakav sljam i gazi, jer gledamo kroz prozor, jer se nas to licno ne tice. Samo ne kapiramo da nece uvek biti Romi na kojima ce koplja, bes i necije bedne frustracije da se lome..

  • +1 8
Link to comment
43 minutes ago, mustang said:

mislim, pa mi na ovom

forumu vec mozemo da vidimo ko je kakav. bar 10toro njih bih mogla da nabrojim koji bi cutali kao pizde na ovakve scene. i mogu da garantujem da bi pre zenska odavde reagovala makar sa “mladicu, prestani”

 

danas reci za nekog da je muskarac dodje ko antikvitet. skoro pa da ne postoji. igla u plastu sena. to je toliko porazavajuce jer nije nas (zenski) posao da budemo alfe. a moramo (ajd ja kao ne moram, nemam decu i imam muza sa dijagnozom gde ne sme dlaka da mi fali sa glave..)...za sto godina ko proizvede dva spermatozoida ima da bude milioner. 

 

bottom line, upropastile smo vasu vrstu.  

problem je sto je antifa globalno treba da ojaca i ovakve stvari se ne bi desavale. 

Link to comment
On 28.9.2020. at 23:33, Redoran said:

Može li neko da sažme šta to Igor Jurić opet insinuira po tviteru? Vidim da se radi o nekom slučaju oduzimanja deteta oko kojeg se podigla prašina, a ovaj izgleda opet "zna nešto" ali umesto da podeli neke odgovore on postavlja pitanja svojim pratiocima ("kako biste nazvali ovo?", "na šta bi vam ličilo ono?", "da li biste tolerisali X znajući za Y?" i sve nešto u tom fazonu).

Nije direktno vezano za ovo, ali zanimljiv intervju...

https://nova.rs/posts/igor-juric-zbog-biljane-ivkovic-vise-nisam-podoban-vlasti

Link to comment
14 hours ago, Jumanji said:

Moje zgrazavanje ne ide u smeru ovog smrdljivog nacija, ko zna koliko je takvih oko nas, samo cekaju povoljan trenutak, vec sam zgadjenja ljudima koji gledaju samo svoja posla i svoju guzicu. Njih petoro da je skocilo, pobegao bi, silom bi otvorio vrata na semaforu. 

 

Nije popularno reći, ali verovatno se od tih petoro dvoje slažu sa prebijanjem cigana, jedan se bije samo kad mu gledaju ribu, a dvoje su devojke koje ne bi da popiju batine. Pa koliko puta su kontrolori maltetirali same devojke dok ih neki dizel bilmez odjebe pogledom dok priča telefonom. Vi svi kao da je ovo nešto novo. 

  • +1 2
Link to comment
21 hours ago, Jumanji said:

Moje zgrazavanje ne ide u smeru ovog smrdljivog nacija, ko zna koliko je takvih oko nas, samo cekaju povoljan trenutak, vec sam zgadjenja ljudima koji gledaju samo svoja posla i svoju guzicu. Njih petoro da je skocilo, pobegao bi, silom bi otvorio vrata na semaforu. Zato nas svakakav sljam i gazi, jer gledamo kroz prozor, jer se nas to licno ne tice. Samo ne kapiramo da nece uvek biti Romi na kojima ce koplja, bes i necije bedne frustracije da se lome..
 

 

I jedni i drugi su ispali iz istog sinjela - autoritarnog. Da su neka random trojica likova krenula da peglaju ovog wannabe-naci majmuna pridruzili bi im se i ovi cutolozi. Ne samo da bi im se pridruzili nego bi ga upravo oni najsurovije tukli nakon sto popije patos. Podrazumevam da su u pitanju oni koji ne misle kao i majmun da Rome treba mlatiti po autobusima ali to ne rade opet iz istog razloga - kukavicluka.

 

S tim sto je danas bilo kome zaista tesko zameriti sto nece da bude prvi koji ce da se pobuni jer svi znamo gde zivimo i da u Srbiji danas od kriminalaca nema ko da te stiti jer ti koji treba da te stite su mahom i sami kriminalci. Nije to normalno i solidarno ponasanje ali ga nije pretesko ni razumeti, zivot u Srbiji je dosta jeftin ako nisi deo ekipe.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...