Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

13 minutes ago, Skyhighatrist said:

Momak izašao iz Cezara (u kućnom je pritvoru doduše), i na naslovnoj je NINa, imaš intervjue sa njim u praktično svim slobodnim medijima (nema ih puno, but still).

Hvala.

Trazim.

 

11 minutes ago, ToniAdams said:

Namenski koštunica 

Posteno.

 

Mada, kad ga pomenu, da je taj 80-ih i ranije omirisao CZ iznutra, i ne samo on nego i gomila onih koji su nas poveli i izveli u demokratiju, mozda bi nam danas bolje bilo.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne samosazaljevaj se, ja sam ti samo preporucio ono, otprilike, pametniji si kada cutis. :)

Ili, u najmanju ruku, vece su sanse da drugi misle da jesi ;)

 

Inace, bogubio bilo koga ko pomisli da botujes za seselja, neka ostane samo na tome da si lupio, omakne se svakom :)

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

Vidim sad da je @dragance up'o u krečanu na topiću o onom glumcu Jevtiću. :rolf:

Dobar si, samo cepaj brt

Ео трчим да обучем нешто непромочиво и понесем кутију папирних марамица, па можеш да наставиш да ми плачеш на рамену.

И да ми завидиш на броју банова :nobles:

Link to comment
16 hours ago, radisa said:

Kad nema prava i pravde, onda ima ovoga...

...i to ne u afektu, naprotiv; ljudi seli i izračunali kako da se izravnaju sa žandarom. U jednačinu ubacili honorare za advokate, godine potezanja po sudovima, visinu kazni i uporedili sa potencijalnom zadovoljštinom. Onda su obrnuli jednačinu, odlučili da izgutaju kazne, a  žandara poslali po zadovoljštinu.

 

Tu matematiku bismo mogli nazvati Baba Cokin prost račun.

Link to comment
5 minutes ago, April said:

...i to ne u afektu, naprotiv; ljudi seli i izračunali kako da se izravnaju sa žandarom. U jednačinu ubacili honorare za advokate, godine potezanja po sudovima, visinu kazni i uporedili sa potencijalnom zadovoljštinom. Onda su obrnuli jednačinu, odlučili da izgutaju kazne, a  žandara poslali po zadovoljštinu.

 

Tu matematiku bismo mogli nazvati Baba Cokin prost račun.

Ma sve to, ali i jos jednom vidjenje o kakvim se u stvari krpama od ljudi radi kada su u pitanju likovi poput ovih bijenih kada nalete na nekog ko to radi boljetm...

Podsetilo me na Sablju kada su ovakvi i njima slicni bili manji od makovog zrna.

Link to comment
Just now, namenski said:

Ma sve to, ali i jos jednom vidjenje o kakvim se u stvari krpama od ljudi radi kada su u pitanju likovi poput ovih bijenih kada nalete na nekog ko to radi boljetm... luđe

Podsetilo me na Sablju kada su ovakvi i njima slicni bili manji od makovog zrna.

Ako si dovoljno lud da kantu od zakona zloupotrebiš više od njih, taj jezik najbrže razumeju.

Link to comment
Just now, April said:

Ako si dovoljno lud da kantu od zakona zloupotrebiš više od njih, taj jezik najbrže razumeju.

Ma zloupotreba zakona i uzimanje pravde u svoje ruke su posebna, tuzna prica.

Imao sam na umu samo karakterne osobine, mentalitet siledzija, kriminalaca i uopste te fele.

Na ono snimaka sto sam video, oni naprasno gestikuliraju, masu rukama, ono nepogresivo oni bi da razgovaraju, objasne...

Ma pusti...

Link to comment

taj deo je genijalan, kad kao pokusava da sve vrati na nivo verbalnog. svaka cas na izdrljivosti, ne kapiram kako neko posle onog moze da stoji.

inace siguran sam da je u afektu odreagovano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...