Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Matori koji je kolima pokušao da ubije čoveka je optužen za nasilničko ponašanje... Srbija, šta reći. Još četvorica, između ostalih i njegov sin optuženi za nanošenje teških povreda...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Drzava je na primeru gdje Stojanke (mislim da se tako zove) koja je sukob sa "investitorom" uz malu pomoc olova resila u svoju korist, pokazala kako ce se baviti onima koji iskaju pravdu van nezainteresovanih institucija. 

 

Nije me ovo iznenadilo.

Link to comment

Ja pročitah ovo negde:

 

Quote

Prvo mi bilo do jaja zao lika iz obezbedjenja, gledas klip a ovi nikako da stanu da ga mlate.

Onda mi drugar odozdole kaze sta se prica po carsiji, uvek je drugacije nego u novinama

Kafic je Gajba - pre jedno god dana bio je klip kako izlozeni klinac od 17 godina lomi inventar, i posle par dana klip kako vlasnik kafica (zandarmerija), Davor Aleksic, i neki njegov ortak, ubijaju tog klinca od batina iz osvete

Otprilike, ova dva lika sa pocetka klipa - ovaj sto je popio hladnjak u kolena se zove Boban, obezbedjenje Gajbe, i ovaj u koznoj mantil-jakni sto odma pobegne od palica (M. Đ), i vlasnik kafica Davor Aleksic izubijali su klinca Nemanju od batina - izotvarali ga posteno, i izlomili mu skoro sve zube. Bas ga upropastili,M. Đ se tereti za te povrede

Ispala je frka u klubu, i kao klasicno srpsko obezbedjenje koje umesto da smiri situaciju i izbegne eskalacije, eventualno izbaci gosta prvo verbalno pa onda eventualno silom (sto po zakonu zapravo NE SMEJU) , uvatili su i izlupali klinca, i pritom mu pretili jebanjem majki i familije, izlomili facu i zube

Ovaj otisao po kuci, cale ga izveo da se vrate, ugazili Bobana prvo kolima, pa onda palicama, a ostatak "obezbedjenja" nije nasao za shodno da izadje, iako ih je bilo sve ukupno cetvorica (sa ili bez Davora, ne znam)

Sve u svemu, vlasnik kafica pripadnik Zandarmerije Davor Aleksic, poznat dole kao govno od coveka koji diluje gudru i alkohol maloletnicima u toj "Gajbi", i generalno kao sljam Vranja, drzi taj lokal, gde je ovaj mali Nemanja popio batine pa dosao sa caletom. Ako nista, bar ce morati da se ponovo stavi fokus na lika koji je navodno pripadnik MUP-a a u njegovom lokalu se ovakve stvari desavaju

 

Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

Drzava je na primeru gdje Stojanke (mislim da se tako zove) koja je sukob sa "investitorom" uz malu pomoc olova resila u svoju korist, pokazala kako ce se baviti onima koji iskaju pravdu van nezainteresovanih institucija. 

 

Nije me ovo iznenadilo.

Ni mene.

Bas kao sto me nije iznenadilo sto vise niko ne pominje onog momka iz Krusika koji cami u CZ-u.

Link to comment

Momak izašao iz Cezara (u kućnom je pritvoru doduše), i na naslovnoj je NINa, imaš intervjue sa njim u praktično svim slobodnim medijima (nema ih puno, but still).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...