Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato sada treba skupiti pare za dobar SUV, kupiti kucu u blizini grada, imati u kuci nesto lakog naoruzanja, magacin pun konzervirane hrane, sistem bunara i to je to. Nastava preko intrerneta, druzenje i socijalizacija u dvoristu. U grad samo kad se mora.

 

Fora je sto je po manjim gradovima isto ili gore, po selima anarhija i poprilicno razvijena narkomanija. Slusam roditelje cija deca krenula u skolu ove godine - bez izuzetka vrsnjacko nasilje. U Zemunu jedno dete, svastikina cerka u nekoj vracarskoj OŠ, dakle u Zemunu tucha a na Vracaru organizovano verbalno maltretiranje, dete smrsalo za mesec i po.

 

Ova moja krece sledeceg septembra, ja ne znam sta da radim, unapred se plasim svojih reakcija.

Link to comment

Ne znam kod tebe, u mom zavicaju je zajebano - ne toliko po osnovnim skolama koliko po samom gradu. Tinejdzeri, deca mafijoza, rade bukvalno sta hoce i kome hoce. Nekaznjeno.

 

U selima oko moravskih gradova je po glavi stanovnika vise narkomana nego u gradskim sredinama (podatak od pre desetak godina doduse). Ne bih u statistiku ubistava kod mladje populacije, tek je to horor.

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Zato sada treba skupiti pare za dobar SUV, kupiti kucu u blizini grada, imati u kuci nesto lakog naoruzanja, magacin pun konzervirane hrane, sistem bunara i to je to. Nastava preko intrerneta, druzenje i socijalizacija u dvoristu. U grad samo kad se mora.

 

Fora je sto je po manjim gradovima isto ili gore, po selima anarhija i poprilicno razvijena narkomanija. Slusam roditelje cija deca krenula u skolu ove godine - bez izuzetka vrsnjacko nasilje. U Zemunu jedno dete, svastikina cerka u nekoj vracarskoj OŠ, dakle u Zemunu tucha a na Vracaru organizovano verbalno maltretiranje, dete smrsalo za mesec i po.

 

Ova moja krece sledeceg septembra, ja ne znam sta da radim, unapred se plasim svojih reakcija.

bold jedan, oces kurac, zagadilo sve pesticidima. nema tog filtera i te hemije sto ce da dovede u stanje upotrebljivosti vodu.

bold dva, pisaces samo vise na forumu.

Link to comment

Ovamo kod nas barem narkomana nikada nije manjkalo.:dry:

Tako je neki lik, pre par godina, momku moje sestre digao novcanik u kaficu. Ovaj ga primeti, izvede napolje i krene da ga lema. Zamalo nije zavrsio u zatvoru. Vise prava imaju delikventi od obicnog sveta. Kao kada sam radio u lokalnom marketu i imao problema sa maloletnicima koji kradu sta stignu (ordinirali su po celom gradu).

Link to comment
14 hours ago, ToniAdams said:

bold jedan, oces kurac, zagadilo sve pesticidima. nema tog filtera i te hemije sto ce da dovede u stanje upotrebljivosti vodu.

A moderne tehnologije?

A trziste?

A odrzivi razvoj?

A odgovorne vlade?

:laugh::cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...