Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

A gde je broj telefona (i pecat)? Ako radi svoj posao sta bi po vama trebao da uradi? Da ceka i proveri medicinsku dokumentaciju kad se vlasnik sa detetom vrati? A sta ako se ne vrati sa detetom i bez dokumentacije jer je ostala u bolnici sa detetom a zuri na posao npr.? Ako mi i ne napise kaznu sutra ce se ta ili slicna poruka ponoviti, i na jos vise vozila... Manjak parkinga je druga stvar, losa organizacija zdravstvene zastite siri problem...
Znate kad bi u nekoj EU zemlji preskocili da napisu kaznu?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jes vala..propatio bi budzet grada..bilo bi manje granita u kockama..kocke bi bile manje..jarboli nizi..Vesarine suze bi kvasile plocnike.

 

Na stranu sto jebem mrtvu majku svim ciniocima sistema koji ljudima koji imaju hronicne i kontinuirane obaveze po bolnicama ne obezbedjuje besplatan parking . 

More..mrtvu majku svim ciniocima sistema bez obzira na ovo.

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

A gde je broj telefona (i pecat)? Ako radi svoj posao sta bi po vama trebao da uradi? Da ceka i proveri medicinsku dokumentaciju kad se vlasnik sa detetom vrati? A sta ako se ne vrati sa detetom i bez dokumentacije jer je ostala u bolnici sa detetom a zuri na posao npr.? Ako mi i ne napise kaznu sutra ce se ta ili slicna poruka ponoviti, i na jos vise vozila... Manjak parkinga je druga stvar, losa organizacija zdravstvene zastite siri problem...
Znate kad bi u nekoj EU zemlji preskocili da napisu kaznu?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Samo radi svoj posao... Jasno...

Link to comment

pre nego sto proglasite nekog radnika parking servisa za bukvalno upravnika konentracionog logora, mozda bi bilo dobro konstatovati da niko zapravo ne zna konteskt ove fotografije vec se samo refleksno ucitava. 

Edited by Joe D
Link to comment
Quote

Ponovo incident u fabrici u Lučanima: Dvojica radnika povređena u požaru, u MB Namenska kažu da je to “tehnologijom predviđeno kao mogućnost”

 

Požar se dogodio u istom pogonu za raketna goriva u kome se dogodila tragedija i pre dve godine.

Saopštenjem se javnosti obratila Fabrika MB Namenska. Kako tvrde, “u Lučanima je došlo do tehnološkog požara koji je tehnologijom predviđen kao mogućnost”. Oni, takođe, objašnjavaju da su radnici zadobili lakše povrede i da su nakon ukazane pomoći pušteni kući.

– Danas oko 13.50 časova u Fabrici Milan Blagojević u Lučanima došlo je do tehnološkog požara koji je tehnologijom predviđen kao mogućnost. Tom prilikom, dva radnika su zadobila lakše telesne povrede. Odmah po izbijanju tehnološkog požara, radnici su prevezeni u Dom zdravlja u Lučanima gde im je ukazana lekarska pomoć, nakon čega su pušteni kući – navodi se u saopštenju.

 

 

11 minutes ago, Joe D said:

pre nego sto proglasite nekog radnika parking servisa za bukvalno upravnika konentracionog logora, mozda bi bilo dobro konstatovati da niko zapravo ne zna konteskt ove fotografije vec se samo refleksno ucitava. 

Zaista, čovek je samo radio svoj posao, možda nije ni video papirić, možda ga je neko dodao naknadno ili na kraju krajeva, možda nije ni istinito to što piše.

Neke stvari ne bi trebalo mešati, i koliko god bilo grozno to kroz šta ta porodica (ako je istina ovo što piše) prolazi, opet ne znači da neka pravila ne trebaju važiti i za njih. Jbg, to se ne može rešavati na ovaj način.

Edited by mraki
Link to comment
13 minutes ago, Joe D said:

pre nego sto proglasite nekog radnika parking servisa za bukvalno upravnika konentracionog logora, mozda bi bilo dobro konstatovati da niko zapravo ne zna konteskt ove fotografije vec se samo refleksno ucitava. 

Majka tog detea je već objasnila na fejsbuku. 

Quote

OBAVEŠTENJE: KAZNA JE PLACENA!!!
HVALA VAM DIVNI LJUDI NA PODRSCI!!! POENTA MOG POSTA I BESA NIJE BILA NEMOGUĆNOST PLACANJA DNEVNE KARTE (KAZNE) VEC KIVNOST NA SISTEM KOJI PACIJENTIMA, POGOTOVU DECI KOJA SE LECE NA DECIJOJ ONKOLOGIJI, NIJE OMOGUCIO BES
PLATAN PARKING U TOKU TRAJANJA LECENJA, VEC MORAMO DA REKLAMIRAMO KAZNE, SALJEMO MAILOVE I SKUPLJAMO DOKUMENTACIJU KOJU LICNO MORAMO DA NOSIMO ILI SALJEMO, KAKO BISMO DOKAZALI DA SE MI ILI NASE DETE LECI! NIKO OD NAS ZA TO NEMA VREMENA NITI ZIVACA. SVAKA BOLNICA BI TREBALO DA IMA, AKO NE OBEZBEDJENA PARKING MESTA, BAR POTVRDE ILI NEKI VID NALEPNICA ILI BILO KAKVOG OBELEZJA KOJE BI SPRECILO OVAKVE MOMENTE I OKRSAJE SA PARKING SERVISOM. JOS JEDNOM HVALA SVIMA KOJI SU DELILI, KOMENTARISALI, PISALI MENI LICNO I POSEBNO OSOBI KOJA JE, IAKO NIJE TREBALA NI MORALA, OVU KAZNU PLATILA. ZDRAVI BILI I PROBLEMA NEMALI 🎗️💛

 

Link to comment

i mene je zbunio status, toliko smo se nagledali raznih montiranja i ostalih stvari, tako da me je sada sramota sto sam posumnjala da je istinit. ali ono sto stoji, to je da u krugu klinickog centra ili mora da postoji parking garaza ili da parkiranje u tom  delu, pa neka i zahvati sire podrucje, mora da bude besplatno. 

kod nas u gradu oko bolnice je besplatno, nije da pravdam ove snsovce na vlasti, ali je fakat da su oni to sproveli. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...