Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Eto, ja sam tada bio klinac pa mi je to bila super fora ali kad god vidim spomenik sa volanom pored puta imam u glavi da je bar 75% radio sistem "neće valjda" u kombinaciji sa "on je odavde, zna put". 

 

Ništa od ovog nisam napisao da bih Železnice oslobodio grama odgovornosti, naravno.

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, Caligula said:

Najnovija vest

 

 

qratz bi se ovo resilo da ljudi ne dizu glas.

 

zanima me koja je kinta bila u pitanju odnosno koliko vredi ljudski zivot u Srbiji.

Čuj rešili slučaj. Samo je pitao šefa šta je odlučio ko će da preuzme odgovornost I onda saopštio. Ionako neće biti osudjeni

Link to comment

Idemo dalje, još jedan sudar voza i automobila, kako javlja B92 portal:

 

Quote

Sudar voza i vozila na prelazu kod Vrnjačke Banje

Beograd -- Voz je jutros udario u vozilo na pružnom prelazu na izlasku iz Vrnjačke Banje u pravcu ka Kruševcu, rečeno je Tanjugu u Infrastrukturi železnice Srbije.

 

IZVOR: TANJUG, PRVA PONEDELJAK, 24.12.2018. | 10:24

 

Link to comment
On 22.12.2018. at 15:55, Time Crisis said:

Suludo je ne stati na pružnom prelazu, tim pre ako nema rampe. Ne idu ovde vozovi 500 na sat, da je stao prosto nemoguće da ne vidi i ne čuje voz koji je na 50-ak ili 100 metara

 

On 22.12.2018. at 16:42, pbg12345 said:

Naravni da je suludo

Moguce da je bila magla i smanjena vidljivost, ali to je samo razlog vise za dodatni oprez

jutros je neko iz komiteta za saobraćaj bio dosta uzdržan u oceni o krivici ali je rekao da po nekom članu zakona pružni prelaz bez rampe mora da bude obezbeđen znakom ("andijin krst" i "stop") i semaforom. dva žuta naizmenično upaljena svetla koja se aktiviraju preko šina pri nailasku voza. i, došao je do naše neusaglašenosti. dozvolu za kopanje i postavljanje kabla i semafora daje lokalna samouprava a za prikopčavanje na šine železnica. ii pitanje ko to treba da plati.

 

sve u svemu, nadležna su dva ministarstva a kao njihov koordinator "naša ana"

Link to comment

grešim li ako kažem da mesto nesreće nije bila ulica nego prolaz ispred zgrada gde su levo i desno parking mesta? tako mi je izgledalo u izveštaju O2 u vestima u 4.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...