Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

METALNOM ŠIPKOM PRETUKAO BIVŠU SUPRUGU, PA SE OBESIO! Jezivi krici i zapomaganje iz kioska zaledili Čačak!

Zoran Stevanović iz sela Milićevci došao u grad i, nakon kraće rasprave, napao četrdesetdevetogodišnju ženu u prodavnici u kojoj je bila zaposlena. Kasnije pronađen obešen u jednom voćnjaku

 

Link to comment

Predsednik opštine Arilje, elektromonter po struci, poveo je novu suprugu na medeni mesec tako što se voze autobusom sa učenicima ariljske gimnazije na njihovoj maturskoj ekskurziji po Italiji. Morali su da menjaju nekoliko autobusa, jer se stalno kvario jedan pa drugi... 

 

Jadna ta mlada kako joj izgleda medeni mesec. Jedina uteha ako uživa jer je bila u novinama. 

Edited by halloween
Link to comment

pa dobro su organizovali, najbolji učenik nije otišao na ekskurziju jer mu cela porodica živi od očevog minimalca. važno da je bilo mesta za precednika i mladu mu, a i direktor gimnazije se privalio.

Link to comment

Čekaj, ja nisam planirao da idem na matursku ekskurziju u Budimpeštu jer nismo imali para.

Ali, škola mi je platila troškove puta i boravka. Ja sam poneo samo siću za pivo i zezanje.

 

I bilo je još onih koji nisu imali para ali je bilo  nekoliko besplatih mesta po odeljenju.

Mislim da smo svi išli, na kraju.

Link to comment
11 minutes ago, aram said:

 najbolji učenik nije otišao na ekskurziju jer mu cela porodica živi od očevog minimalca. (....)

 

 

Je l' ovo stvarno? Mis'im, ja sam bio vrlo daleko od najboljeg učenika. 

Link to comment

Pisalo se o tom slučaju u medijima, ne bih znao koliko je stvarno.... Priča kaže da najbolji učenik (verovatno i učenik generacije tamo na kraju školske godine) nije imao novca da plati ekskurziju, ali da se našlo mesta za predsednika opštine i novopečenu mladu mu, plus direktor. Iz iskustva znam da takvi ne plaćaju ni dinar za turu, nego da se njihovi aranžmani plaćaju od novca učenika (roditelja)

 

A nastavak je da im se pokvario bus u putu, i da su (m)učenici morali da guraju isti. Izeš takvu matursku ekskurziju

POmislio bio neko da im je opštinski naprednjak doneo baksuzluk ...:fantom:

Link to comment
2 minutes ago, aram said:

 

Uh, jebote. Mater im jebem.

 

Mis'im, ja se nisam prijavio na spisak za ekskurziju. I onda, kad je sve bilo završeno, razredna je pozvala nas nekoliko koji nismo bili na spisku i rekla da ima još par slobodnih mesta, da li hoćemo da idemo. Ja sam naravno, odmah pristao i na toj ekskurziji stekao ljubav života.

 

Mis'im, mater im jebem  :fur:

Link to comment

ma dobro ajd, objasnili su to lokalni stanovnici na n1

 

Ariljjka 12:13 06.10.2018.
Vredjaju me izjave pojedinih ljudi, koji pricaju nesto a prvo se nisu uputili u suštinu! Deca-djaci koji su krenuli na pimenutu exkurziju trebalo bi na istoj da uzivaju,pevaju,druze se,i nauce nesto a ne da ih roditelji uce da salju LAZNE izvestaje i slike DOTICNOM GOSPODINU koji je ovu celu hajku i poceo samo zato sto vise nije na vlasti. Jer je sam dao ostavku da prikrije svoja nedela i mahinacije! Pa zar djaci arilja treba da se koriste u politicke svrhe? E moji roditelji. A djak generacije- pa sto niste svi roditelji kad vam je toliko zao izdvojili svoj novac i skupili da taj djak vidi ITALIJU! Sta kukate i pljujete po drugima a vi sami ne vadite pare. Pa nisu funkcioneri sicijalna ustanova i ne zive od vazduha pa da dele novac a vi da kritikujete i pljujete. Svako ce sa svojim novcem da radi sta zeli i kako zeli. A tipicna boljka naseg naroda je da pljujemo po nama samima! Sramota treba sve da nas bude! Gurali autobus-cuj,gurali...i ja migu da guram autobus u mestu! A onaj ko plasira laznu sliku i smesta ,sujeta je mnogo losa stvar! Bolje da smo se pozabavili svim radnjama NEZAKONSKIM koje obavlja i obavljao je neko kome sve ovo smeta i ko je i inicijator cele ove LAZNE HAJKE!

 

Ariljka 16:23 06.10.2018.
Dragi moji ,,komentatori”,,da vama Ariljka još nešto kaze i onima kojima ovde nesto nije jasno:prvo,nemamo GRADONAČELNIKA, nego imamo predsednika Opštine i predsednika Skupštine opštine Arilje,pa kad već baratamo nekim cinjenicama da naucimo prvo o cemu pricamo. Drugo,ovde ocigledno postoji neki drugi problem u glavama...evo ja zaboravih u prvom postu da kazem nesto bitno. Predlazem DA se u ISTORIJI Ariljske opstine prvi put uvede da za celo mesto arilje ,roditelje,babe,dede,decu,penzionere,decu u obdanistu,djake i sve koji udisu Ariljski vazduh i koji uspu nisu bili na letovanjima,zimovanjima,,niti su videli Italiju(u ovom slucaju) ...sva sredstva donira jedna osoba da bi svi bili mirni i zadovoljni. A zasto bi neko placao ekskurzije za vasu decu,?pa ako vi ne mozere da posaljete decu na ekskurziju onda ne treba ni da idu! I zasto od decka koji je Vukovac i koji je ponos SAM SEBI jer uostalom on uci zbog sebe a ne zbog Arilja,pravite socijalni slucaj i dizete nesto na neprimereni nivo. Dalje,jako je jadno ovo raditi kada napadate ljude koji su tu istu vasu decu poveli na ovaj put . Pa sta ako su krenuli direktor skole i ostali na taj put.???? Ako je NAJVECI GREH sto nisu poveli i bivseg predsednika opstine Arilje ,onda im i ja zameram jer zaista trebali su coveka koji je ojadio Arilje,trebalo je i njemu pruziti zadovoljstvo da vidi malo Sveta! I na kraju,ja predlazem da se jos jedna exkurzija organizuje,da se povedu svi riditelji Arilja i da vodja puta bude bivsi predsednik Opstine Arilje.

 

Milovanka 16:35 06.10.2018.
Slazem se sa Ariljkom! I ja pozdravljam direktora škole i predsednika Skupstine opstine Arilje i smatram da sve sto rade za Arilje trebate da budete ponosni sto imate takve ljude u svojoj sredini. Lako je sedeti i pljuvati a posebno slati decu da snimaju i izvestavaju gradjane o ,,stanju na putevima”. I sta ako se pokvario autobus?ko da se nikada u istoriji nikome nije pokvario autobus! Krenula sam za Užice i stao mi auto! Pa zar treba da zovem direktora i predsednika sk-opst zato sto su mi se pokvarila kola?ili da zovem djake da guraju! O cemu mi pricamo.Jel su ti djaci krenuli na emskurziju???? Znaci poenta uopste nije u autobusima nego se radi o drugim stvarima.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...