Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako je, svedimo sve na jebanje majke. Posle kad 40.000 ljudi skandira ubi Siptara cudicemo se odakle su dosli.

Pa to jeste tako. Što se meni i tebi ne svidjanje druga stvar...

 

Za ove klince je 1998 daleko isto kao za nas 1888.

Odrastali su u drugim okolnostima

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Neobično optimističan pogledi za ovaj forum, Hamlete.

 

Ti klinci su odrastali u okolnostima zvanim "ne zaboravi sine pre nego što si se ti rodio su nas bombardovali jer mrze Srbe majku li im jebem da im jebem belosvetsku svima redom".

 

Ne znam na čemu baziraš ideju da su klinci danas imuni na šešeljizam, nije valjda zato što danas imaju Twitter i Facebook a u ono vreme mi nismo imali?

 

Link to comment

Pa to jeste tako. Što se meni i tebi ne svidjanje druga stvar...

Za ove klince je 1998 daleko isto kao za nas 1888.

Odrastali su u drugim okolnostima

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neobično optimističan pogledi za ovaj forum, Hamlete.Ti klinci su odrastali u okolnostima zvanim "ne zaboravi sine pre nego što si se ti rodio su nas bombardovali jer mrze Srbe majku li im jebem da im jebem belosvetsku svima redom".Ne znam na čemu baziraš ideju da su klinci danas imuni na šešeljizam, nije valjda zato što danas imaju Twitter i Facebook a u ono vreme mi nismo imali?https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Nisu imuni, naprotiv. Nisu ga osetili u realnosti i zato nisu imuni.

 

Ali za njih šešeljizam nisu primarno dobrovoljci 91 i slično nego jutjub podvizi i performansi sa paljenjem zastave i ulazak u farmu

 

I ne znam kako se ovo što pišem tumači kao optimizam :huh:

Link to comment

Pa povlačiš distinkciju između dece koje se slikaju sa četničkim vojvodom iz navijačko-nacoških pobuda, i dece koja se slikaju sa četničkim vojvodom zato što su ga videla kako psuje mater svima po YT farmama.

 

Zvuči kao da hoćeš da kažeš da je drugo bitno manje za doom temu nego prvo, tj. da su deca odrasla u drugim okolnostima manji propaliteti nego ista takva deca 20 godina ranije.

Link to comment

meni ovo sto je hamlet napisao ne zvuci optmisticno. jer je u tom slucaju veci problem od toga sto se par klinaca lozi na seselja (jbg, bilo je toga i ranije, moguce i u vecem broju), alternativa da se loze na vucica :)

dobro, imaju i levu varijantu, sps

Link to comment

Pa povlačiš distinkciju između dece koje se slikaju sa četničkim vojvodom iz navijačko-nacoških pobuda, i dece koja se slikaju sa četničkim vojvodom zato što su ga videla kako psuje mater svima po YT farmama.Zvuči kao da hoćeš da kažeš da je drugo bitno manje za doom temu nego prvo, tj. da su deca odrasla u drugim okolnostima manji propaliteti nego ista takva deca 20 godina ranije.

Nope. Nije manje bitno nego je jednostavno drugačije.

Link to comment

meni ovo sto je hamlet napisao ne zvuci optmisticno. jer je u tom slucaju veci problem od toga sto se par klinaca lozi na seselja (jbg, bilo je toga i ranije, moguce i u vecem broju), alternativa da se loze na vucica :)

dobro, imaju i levu varijantu, sps

na sps i vucica mogu da se loze jedino penzosi, samo oni mogu da padaju na price o ustajanju u 0400, imanje mobilnog iz 97me, mahanje indexom, kuknjavu i generalnu placipickavost.ocigledno je da pizdousti cilja tu grupu i glumi im uspesnog unuka. uprkos godinama. seselj je cirkuzant i manipulator, neko ko se pretvara da ima resenje za sve, uz to je elokventan i ima smisao za humor te stoga retardirani klinci mogu da se loze na njega. ali on sada, kako da kazem, plese poslednji tango, nije bas politicka zvezda u usponu.

Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...