Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja tebe?! treba ti meni..em nisi klinac,

to mu je prednost. klinac moze da te posle, kad postane zvezda, opanjkava po novinama da si ga pljesakala po dupencetu protiv njegove volje. 

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na Sajmu je bila i neka starleta iz Parova deca su se i sa njom slikala, ne znam koju knjigu je promovisala

 

Deca vole da se slikaju sa bilo kim za koga su čuli da je poznat, ja ne bih tu decu odmah etiketirala kao ljudski škart

Link to comment

Na Sajmu je bila i neka starleta iz Parova deca su se i sa njom slikala, ne znam koju knjigu je promovisala

 

Deca vole da se slikaju sa bilo kim za koga su čuli da je poznat, ja ne bih tu decu odmah etiketirala kao ljudski škart

 

Kakvo je to uopšte poređenje starlete i Šešelja ? Šešelj je pozivao na ubistva, isterivao ljude, pretio, batinao, a starleta radi ono što može i ume da preživi i ispuni neki lični cilj i na tom putu nikoga ne dira (ko ne želi da bude diran :) )

Link to comment

Na Sajmu je bila i neka starleta iz Parova deca su se i sa njom slikala, ne znam koju knjigu je promovisala

 

Deca vole da se slikaju sa bilo kim za koga su čuli da je poznat, ja ne bih tu decu odmah etiketirala kao ljudski škart

Sve ti ne znas koja starleta i koja knjiga je u pitanju  :fantom: daj sliku  sa starletom na perspik.

Link to comment

Prijateljica kaže na štandu nekih novina, npr tijana ajfon ili maca diskrecija i gomila dečurlije

 

Lezileboviću jel ti slučajno mašiš temu ili se namerno praviš blesav

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...