Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ma jebeš šešeljugu. meni su ovi klinci daleko jeziviji s tim nadrndanim facama u 13oj godini i celokupnim izgledom. 

najbezbolnije moguće objašnjenje mi epidemija vašaka u školi - sve drugo mi je još  :ph34r: -ije.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma jebeš šešeljugu. meni su ovi klinci daleko jeziviji s tim nadrndanim facama u 13oj godini i celokupnim izgledom. 

najbezbolnije moguće objašnjenje mi epidemija vašaka u školi - sve drugo mi je još  :ph34r: -ije.

 

Proletos naletim na neku kolonu omladine. Momci svi do jednog ovako obrijani i nabrijani, sve devojke ko pevaljke, zastave, trubači,  pevaju nešto i izbvikuju, ja se naježio mislim neki radikalni politički protest a ono osmaci slavili kraj škole.

Link to comment

ma jebeš šešeljugu. meni su ovi klinci daleko jeziviji s tim nadrndanim facama u 13oj godini i celokupnim izgledom. 

najbezbolnije moguće objašnjenje mi epidemija vašaka u školi - sve drugo mi je još  :ph34r: -ije.

ne brini. vidi mu se putanja ka autoperioni u manhajmu, i to ako bude imao srece. tamo ce da lamentira nad sudbinom staaare evrope, materinu da zaboravi, u retkim trenucima kad bude budan-a-radno-neangazovan. srbija jede svu svoju decu, bez izuzetka ^_^

Link to comment

Proletos naletim na neku kolonu omladine. Momci svi do jednog ovako obrijani i nabrijani, sve devojke ko pevaljke, zastave, trubači,  pevaju nešto i izbvikuju, ja se naježio mislim neki radikalni politički protest a ono osmaci slavili kraj škole.

to bre. ja sam navikla da me tinejđeri nerviraju, ne plaše... ^_^

 

ne brini. vidi mu se putanja ka autoperioni u manhajmu, i to ako bude imao srece. tamo ce da lamentira nad sudbinom staaare evrope, materinu da zaboravi, u retkim trenucima kad bude budan-a-radno-neangazovan. srbija jede svu svoju decu, bez izuzetka ^_^

taj će iz tog manhajma da glasa kamenjare u materini, a tamo će biti miran ko bubica i drljati perionu il neko gradilište sa šiptarima i balijama no problem.

Link to comment

 

 

taj će iz tog manhajma da glasa kamenjare u materini, a tamo će biti miran ko bubica i drljati perionu il neko gradilište sa šiptarima i balijama no problem.

ne verujem. djeca mu srpski znati nece, pa kako god :wicked:

 

ima neke solidne pravde u tome -_-

 

 

mi sada emitujemo u svet i najbolju i najgoru genetiku, ima da ih pokorimo po vertikali iz oba smera. ako to nije savrsheni rat, ja ne znam shta je :D

Edited by gospa buba
Link to comment

pa ne zna ni on srpski, pa mu to ne smeta da srbuje :D

al aj, uzdam se u to da ste vi naučnici dobri sa projekcijama... ja ionako sve ovo iz amigdale i malo iz očinjeg vida - nemam nijedan drugi vektor koji upire u taj tvoj suftilni rat...  ^_^

Link to comment

ma jebeš šešeljugu. meni su ovi klinci daleko jeziviji s tim nadrndanim facama u 13oj godini i celokupnim izgledom. 

najbezbolnije moguće objašnjenje mi epidemija vašaka u školi - sve drugo mi je još  :ph34r: -ije.

kako samo baratas smajlijima, prava zabarka.

Link to comment

ulazite u zonu sherpe i lonca, samo da znate ^_^

ih, najsvesniji na svetu toga, i maja i ja  ^_^ valjda smo se prepoznali u onim tvojim vertikalnim jurišnicima, pa ne znamo da stanemo  :lolol:

 

morala sam  :lolol:

palo i meni na pamet, al nisam htela da mu dajem još municije... :D

Edited by Joshua
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...