Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakvo je to uopšte poređenje starlete i Šešelja ? Šešelj je pozivao na ubistva, isterivao ljude, pretio, batinao, a starleta radi ono što može i ume da preživi i ispuni neki lični cilj i na tom putu nikoga ne dira (ko ne želi da bude diran :) )

Za one rodjene 2000 i neke Seselj je isto sto i neka starleta. Znaju ga sa youtube klipova gde najeda govnima izvesnog Hansa Holcijusa i ima interesantne naslove knjiga. Nemaju oni pojma sta je taj covek radio, kakvi su mu politicki stavovi i to na sta je pozivao se desavalo u nekoj dalekoj proslosti dok su njihovi roditelji bili deca skolskog uzrasta.
Link to comment

kapiram da se lože na njega zbog komunističke prošlosti. npr ko naše generacije što su se masovno ložile da nose zenski ves, sta zna decak sta je fetisizam

 

 

+414

Link to comment

kapiram da se lože na njega zbog komunističke prošlosti. npr ko naše generacije što su se masovno ložile na hitlera, šta zna dete šta je trista kila.

ajd ne preteruj. mozda smo tu i tamo trpali dildo u bulju i tako izlazili u kst, ali nikad ne bismo prelazili tu tanku crvenu liniju.
Link to comment

eh sad, nije bas da je proslo bas toliko godina i da je sve prekrio ruzmarin i sas.

Proslo je mnogo godina, nego si ti mator pa ti ne izgleda tako. Ova deca su rodjena kad je ovaj vec bio u Hagu. Ja nemam pojma o politicarima i njihovim stavovima koji su bili aktivni 10 godina pre mog rodjenja. Znam za Tita, mogao bih da nabrojim jos neke koje znam, najvise iz nekih dedinih prica, ali sad da me neko pita o nekim konkretnim delima ili stavovima Milke Planinc ili Dzemala Bjedica ne bih imao pojma.
Link to comment

Proslo je mnogo godina, nego si ti mator pa ti ne izgleda tako. Ova deca su rodjena kad je ovaj vec bio u Hagu. Ja nemam pojma o politicarima i njihovim stavovima koji su bili aktivni 10 godina pre mog rodjenja. Znam za Tita, mogao bih da nabrojim jos neke koje znam, najvise iz nekih dedinih prica, ali sad da me neko pita o nekim konkretnim delima ili stavovima Milke Planinc ili Dzemala Bjedica ne bih imao pojma.

Druze, postoji stanovita razlika izmedju debelog govnara i npr. Milke Planinc.
Link to comment

U ovom kontekstu nema. Milka Planinc mi je prva pala na pamet od politicara koji su vodili zemlju u periodu pre mog rodjenja. Seselj danas za ovu decu je neko koga znaju kao nekog pajaca koji se sad pojavio u nekakvoj politici, opet kao pajac, nesto poput onog Jogi Letaca koji je bio aktuelan kad sam ja bio u uzrastu ove dece. Da sam u to vreme imao mobilni telefon sa kamerom i naleteo na njega kako na sajmu promovise svoju knjigu Jogi letenje u Srba verovatno bih se slikao sa njim i kacio na instagram kao zajebanciju, a pojma nemam sta je taj covek radio 25 godina ranije dok se ja jos nisam rodio.

Link to comment

Znaci imamo klince koji odevanjem i frizurama oponasaju navijacko-huliganske grupe, ako nekima od njih vec i ne pripadaju, srbovanje sa tri prsta, majicu Rusije (ponovo omiljenu kod ovih prvo navedenih) i na sve to slikanje sa ratnim zlocincem. Da to je isto kao Jogi letac. Ti ili ne zivis u Srbiji ili o omladini nemas apsolutno nikakvog pojma. Zadji u jednu srednju skolu i popricaj o stavovima prema drustvu, zivotu i razlicitostima sa klincima koji pripadaju toj supkulturi, prepoznaces ih po odevanju nepogresivo. Nemoj da se iznenadis ako pokusaju da ti uguraju jogija gde sunce ne sija. 

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...