Thursday at 08:115 days I to je tebi Doom, što si čekao par.minuta da kamion okrene i pri tome trubio u prazno?
Thursday at 09:245 days 1 minute ago, Milosh76 said:Polukruzni na autoputu u traci koja je podeljena na dva smera...Ma šta, pusti ljude da žive svoj život, rade šta hoće, šta sad moramo da sviramo....live and let live, hiljade cvetova...
Thursday at 09:285 days Tako je, nema nikakve veze ako se neko skuca u tebe dok stojiš na mestu gde inače ljudi ubrzavaju i čekaš kamiondžiju idiota da obavi zabranjen manevar. Edited Thursday at 09:285 days by vememah
Thursday at 09:365 days 5 minutes ago, vememah said:Tako je, nema nikakve veze ako se neko skuca u tebe dok stojiš na mestu gde inače ljudi ubrzavaju i čekaš kamiondžiju idiota da obavi zabranjen manevar.Tja, piše da je blokirao obe trake i napravio gužvu, ne da je izveo iznenadni manevar na delu autoputa gde je ograničenje 130. Ako su radovi, čunjevi, nema prostora za ubrzavanje.Nego mene fascinira ljudska potreba za trubljenjem iako time baš ništa ne postižu osim što nerviraju ljude oko sebe.
Thursday at 09:505 days Kako te ne fascinira ljudska potreba da se apsoluno ne jebu saobraćajni propisi u zemlji u kojoj strada toliko ljudi u saobraćaju?btw, itekako ima prostora za ubrzavanje u zaustavnoj traci, što mnogi debili rade kada su radovi ili neko usko grlo na auto-putu. Edited Thursday at 09:515 days by Filozof manijak
Thursday at 09:565 days 17 minutes ago, JozoMujica said:Nego mene fascinira ljudska potreba za trubljenjem iako time baš ništa ne postižu osim što nerviraju ljude oko sebe.Rekao bih da gresis, trubljenje drugih vozaca tj oscilacije koje dodju u interferenciju poboljsavaju sposobnos vozaca da se parkira ili da izvede neki (suludi) manevar. To je nesto kao zvucni servo - utice i na brzinu i kakvocu manevra. Edited Thursday at 09:575 days by x500
Thursday at 10:025 days 2 minutes ago, x500 said:Rekao bih da gresis, trubljenje drugih vozaca tj oscilacije koje dodju interferenciju poboljsavaju sposobnos vozaca da se parkira ili da izvede neki (suludi) manevar. To je nesto kao zvucni servo - utice i na brzinu i kakvocu manevra.eh jbg... to trubljenje je trošenje frustracije i negativne energije u vidu zvučnih talasa, kome smeta nek ne sluša, ne škodi nikome realno (), jer izvući ga iz kamiona, "vaspitati" i zapaliti kamion je nelegalno i generalno frowned upon u civilizovanom svetu u kome navodno želimo da živimo.
Thursday at 17:244 days 7 hours ago, Vapad said: jer izvući ga iz kamiona, "vaspitati" i zapaliti kamion je nelegalno i generalno frowned upon u civilizovanom svetu u kome navodno želimo da živimo.Na žalost...
Thursday at 17:364 days 7 hours ago, x500 said:Rekao bih da gresis, trubljenje drugih vozaca tj oscilacije koje dodju u interferenciju poboljsavaju sposobnos vozaca da se parkira ili da izvede neki (suludi) manevar. To je nesto kao zvucni servo - utice i na brzinu i kakvocu manevra.Ne znam bas, mislim da zbunjuje, bar mene, ono po sistemu kud cu sad.
Friday at 09:484 days N1 Info RSPoginuo radnik u fabrici LinglongSinoć se oko 21 čas dogodio incident u zrenjaninskoj fabrici Linglong u kojoj je jedna osoba izgubila život, potvrđeno je za N1.Prema neznaničnim informacijama poginuo je mlađi muškarac, radnik u pogonu, nakon što je pokušao da otkloni zastoj na mašini, prenosi RTS.Tara Rukeci Milivojević iz Zrenjanisnkog socijalnog foruma kazala je za N1 da, iz nezvaničnih razgovora sa radnicima, saznaju da se na određenoj mašini često dešavaju incidenti, ali dok Linglong ne izađe sa zvaničnom informacijom, sve je na nivou spekulacija.
Friday at 18:163 days Pravi doom je da je tuzilastvo izaslo i vec donelo zakljucak da je radnik kriv.
Saturday at 11:533 days 17 hours ago, Muzzy said:Nije se desilo na nasoj teritoriji.Međutim, kako su nam nezvanično rekli zaposleni u Linglongu, gotovo svakodnevno dolazi do povreda radnika, a Hitna pomoć i policija mogu da dođu samo do kapije fabrike.
Create an account or sign in to comment