Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

Ristepak :Hail:

 

My 2 cents: svako od vas koji posle fakulteta nastavite da učite i istražujete čini ovaj svet za jednu mrvu boljim mestom. Bez zezanja. Ozbiljski.

 

Iskreno poštovanje.

 

Đipalo Junuz

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

brao! nadam se da ce ti i ostatak karijere biti onakav kakav si prizeljkivala (ili bolji)

 

 

bravo beto :D

 

shta kuvash danas? ^_^

 

e, ovako bi i moja keva cestitala  :lolol:

Link to comment
  • 1 month later...

Razrešilo Belića sa mesta drž. sek. za nauku u MPNTR.

razreshilo josh onomad. ni meni niko nije rekao, bejah bila opravdano odsutna. razreshen je jedini lik sa trunkom socijalne kompetentnosti. sace da vidite zurku, kamijoni, avijoni :lolol:

 

bice danas i neki insajd info, nadam se ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 3 weeks later...

Postadoh ko-mentor jednoj doktorantkinji i to me cini prilicno zadovoljnim. Do sad sam radio samo sa masterovcima, ovo je ipak ozbiljnija rabota.

mene zvalo u komisiju za phd. lepo -_-

 

Ove nedelje mi je stiglo ukupno 5 radova štampanih.

 

dancing-1.gif

 

:fantom:

shta to znachi. 5 radova chijih i zashto su shtampani u digitalno doba ^_^

 

 

edip. jel vas progone sa horizontom, za 29ti? da I VI upoznate svecke tehnomenadjere, da I VI plasirate svoj rad? -_-

(samo fali da obecaju i do 70% bora i do 80% skorelosti :ph34r:)

Edited by gospa buba
Link to comment

mene zvalo u komisiju za phd. lepo -_-

 

shta to znachi. 5 radova chijih i zashto su shtampani u digitalno doba ^_^

 

 

edip. jel vas progone sa horizontom, za 29ti? da I VI upoznate svecke tehnomenadjere, da I VI plasirate svoj rad? -_-

(samo fali da obecaju i do 70% bora i do 80% skorelosti :ph34r:)

 

Mojih 5 radova, nešto u zbornicima, nešto u časopisima, nešto ovde, nešto vani, nešto od 2011, nešto od ove godine. Takoreći 1 rekord a tek je sreda.

Link to comment

Mojih 5 radova, nešto u zbornicima, nešto u časopisima, nešto ovde, nešto vani, nešto od 2011, nešto od ove godine. Takoreći 1 rekord a tek je sreda.

takoreci istorijski dogadjaj. i ja se isto iznenadila shto izasho neki krsh shto sam radila za treca lica, zaboravila vec, a oni ga udadoshe :D

 

ta moralna politika da pod must morash da udomish neshto shto si iskukao da ti namere/narachunaju, jer je to pristojno ponashanje, a i da neko posle ne bi bacio neshto tvoje, to je mnogo dobra stvar :p

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...