Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

Kvorum odložio svađu
9 apr, 2013
Iako Košarkaška liga Srbije ove godine ne donosi ništa osim prestiža to nije dovoljno da sezone ne prođe bez turbulencija, svađa, ratova saopštenjima, svega što nekada zlatni sport sve dublje zaglibljuje u blato.U Sazonovoj je održana ili bolje rečeno bio je to pokušaj održavanja sednice superligaša, pošto zbog izostanka predstavnika Radničkog Ivana Grujina i Vojvodine Nenada Grmuše, kao i „povučenog” Dragana Todorića nije bilo kvoruma.Zbog toga nije ni moglo da se raspravlja o
prigovoru Mirka Pavlovića, predstavnika Crvene zvezde
na odluku Predraga Bojića o kaznama za dešavanja na večitom derbiju.
Nezvanično saznajemo da su crveno-beli zahtevali da se prema Dušku Vujoševiću i Draganu Todoriću primene mere iz disciplinskog pravilnika, odnosno da se trener Partizana kazni sa šest meseci van kormila, a direktor zabranom obavljanja službene dužnosti.
O tome nije moglo da se raspravlja, ali upućeni takođe kažu da je se Predrag Bojić potpuno ispravno rukovodio Propozicijama takmičenja i shodno njima izrekao sankcije.U svakom slučaju srpskoj košarci, prema svemu sudeći, predstoje samo još crnji dani. Naša košarka, se na žalost, može se usporediti sa krizom kojom preti Severna Koreja…
Sportski Žurnal
Nije mi sad jasno, da li ovu kaznu zahteva ona stara, zamrznuta Zvezda, ili Mirko Pavlovic ima neku funkciju i u novoj Zvezdi?Covic stvarno ima genijalnu taktiku da prica o nekom pomirenju i smanjivanju tenzija, nudi karte Partizanu i slicno, a onda se preko Mirka Pavlovica i stare Zvezde pokrecu nove lavine. Edited by Antagonist
Link to comment
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Ja znam za pricu kako je dovoodio igrace za koje klub nema para. Kazu da on kaze upravi koje igrace hoce i oni se dogovaraju medjutim desi se da neki igrac ima uslove koje ne zeli da snizi i tako uprava kaze Stepiju npr. Stepi ovaj tvoj trazi 3.000 mesecno a mi ne mozemo da mu damo vise od 2.500 jbg sta da se radi. Stepi kaze dajte mu vi 3.000 i ne brinite i onda Stepi svaki mesec kazni tog graca za minimum 500 evra i onda vuk sit i ovce na broju. A kazne su tipa nisi se upasao , promasio si zicer, pobego ti igrac itd. Da ne pricamo kako je kaznjavao centre kad zbog njihovih gresaka Mikan mora da napravi faul.

Link to comment
Ja znam za pricu kako je dovoodio igrace za koje klub nema para. Kazu da on kaze upravi koje igrace hoce i oni se dogovaraju medjutim desi se da neki igrac ima uslove koje ne zeli da snizi i tako uprava kaze Stepiju npr. Stepi ovaj tvoj trazi 3.000 mesecno a mi ne mozemo da mu damo vise od 2.500 jbg sta da se radi. Stepi kaze dajte mu vi 3.000 i ne brinite i onda Stepi svaki mesec kazni tog graca za minimum 500 evra i onda vuk sit i ovce na broju. A kazne su tipa nisi se upasao , promasio si zicer, pobego ti igrac itd. Da ne pricamo kako je kaznjavao centre kad zbog njihovih gresaka Mikan mora da napravi faul.
Slušao sam i ja svakakve priče, ali nisu za javnost. :) Mada, Mikana je obožavao.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...