Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

nikakvi tu argumenti ne pomazu, a izneo sam ih milion...

 

ne. napisao si samo gomilu onelinera koji su ili u fazonu "guglaj" ili hvalospevi (bez objasnjenja) kako ce BC da resi sve probleme sveta (koje on zapravo i ne pokusava da resi)

 

u to ime, evo da ti dam jedan a'la rys savet: guglaj zasto BC nije ono sto ti mislis da jeste. ima gomila linkova, al ne mogu da ih kacim, ne  da mi forum :P

Edited by Zverilla
Link to comment

Tek cemo da vidimo sta ce Bitcoin da postane... Ovolika ulaganja u infrastrukturu svega toga ne mogu da ostanu bez efekta.

 

potpuno si u pravu, nikada u istoriji sveta se nije dogodilo da neka ideja u koju su ulozene pare ostane bez efekta.

Link to comment

cekaj a jel to stvarno vredi nesto negde?ono jel moze da se zameni za pravi novac,kupi nesto sa tim?u realnosti ili negde?

 

da npr u ovom trenutku dobijem od tetke iz amerike 12 bitcoina sta bih mogla ja sa njima?

Link to comment

Ima i prodavnica, ali u principu prodas bitcoine za kes i kupis sta ti treba. Bio je onaj jedan Skandinavac sto je iz zajebancije kupio dok nisu vredeli nista, zaboravio i setio se kad je cena otisla u stratosferu, pa kupio stan.

 

Elem, u svetu gde je elektricna energija dragoceni resurs, kao i zivotna sredina, traciti toliku energiju na proizvodnju fiktivne vrednosti je groteskno. Jos kad vidim da to podrzavaju oni koji hoce da sade organski paradajz na balkonu, da bi spasili svet, a nisu odmakli dalje od skupljana bitcoina za balkon, dodje mi da se izbljujem. Paradajz je crvena pilula.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...