Jump to content
IGNORED

Da li je alkohol dobar ili loš?


Amelija

alkohol  

55 members have voted

  1. 1. alkohol?

    • dobar
    • loš
    • zao
    • ko voli alkohol nije normalan
    • ko ne voli alkohol ne treba da živi
    • bolji je od droge
    • bolji je od duvana
    • gori je od droge
    • gori je od duvana
      0
    • i deca treba da ga piju


Recommended Posts

13 hours ago, dùda said:

 

Slatka alkoholna pića mrzim iz dna duše. Dakle, likeri stop 

Do neke tridesete, pilo se više. Napila se u životu više puta, ali samo jednom onako gadno i to pila smrdljivu vekiu :isuse:. Tri dana bolovala. Od tada vekiu ne mogu očima da vidim.

 

probaj da se napijes od sakea i likera od kivija :isuse: :sad: doduse, mladost - ludost, ali sada sa sigrne desetljece distance zvuci kao koktel za mucenje

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Krampa said:

probaj da se napijes od sakea i likera od kivija :isuse: :sad: doduse, mladost - ludost, ali sada sa sigrne desetljece distance zvuci kao koktel za mucenje

mastika, milo mi je!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

mislim da treba piti umereno i stalno. evo, ja i gospođa svako jutro počinjemo rakijicom. uz ručak, ja pivo ona bevandu ili tamno pivo. i tako stalo gde god da smo.

  • +1 5
Link to comment
10 hours ago, Krampa said:

probaj da se napijes od sakea i likera od kivija :isuse: :sad: doduse, mladost - ludost, ali sada sa sigrne desetljece distance zvuci kao koktel za mucenje

Napio se od sakea u zadnjih godinu dana :cool: Svakako bolje od onog korejskog sranja od pirinca.

 

Kad smo kod slatkih pica, liker Amarula koji se pravi samo u Juznoafrickoj republici je vrhunska stvar. Video sam ga kod nas na aerodromu, sigurno ga ima i neko u prodaji ovde.

tdb-amarula-960x640.jpg

 

Pravi si od ploda biljke marule koja raste divlje i u Bocvani ali naravno da tamo nista nisu napravili od nje.

licensed-image?q=tbn:ANd9GcQ0gQLnZm5bNJT

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Prijatelju kočnice ti ne rade baš sve

Raskršća su nama znana

Uzbuđenju nema kraja


Jako volim tu bas liniju. :cool:

 

A ta stvar uživo razvaljuje, mada i studijska je odlična.

  • +1 4
Link to comment
42 minutes ago, Mil@n said:


Jako volim tu bas liniju. :cool:

 

A ta stvar uživo razvaljuje, mada i studijska je odlična.

Neko mi je jednom rekao da je tekst posvećen Muminu jer je u nekoj prilici deknuo šljagu Kebri. Ja nisam dalje istraživao pouzdanost te informacije, al ajd da ostavim ovde kao fun gossip.

Edited by maheem
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Kad smo kod slatkih pica, liker Amarula koji se pravi samo u Juznoafrickoj republici je vrhunska stvar. Video sam ga kod nas na aerodromu, sigurno ga ima i neko u prodaji ovde.

 

Amarula (kao i svi ti kremasti likeri) ide sjajno uz sladoled.

 

Jesi li probao Chibuku (Shake Shake)?

  • +1 1
Link to comment

Joooj, nisam :cry: Jednom sam prolazio kroz unutrasnjost Tlokwenga i video znak sa strane da se prodaje i pomislih dal da svratim... i trenutak prosao. Kad sam posle pitao kolege cnce da mi nabave malo svi su bili u fazonu "necu ja da budem kriv ako umres".

 

Jesi ti probao?

Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Joooj, nisam :cry: Jednom sam prolazio kroz unutrasnjost Tlokwenga i video znak sa strane da se prodaje i pomislih dal da svratim... i trenutak prosao. Kad sam posle pitao kolege cnce da mi nabave malo svi su bili u fazonu "necu ja da budem kriv ako umres".

 

Jesi ti probao?

 

Aha, IIRC, malty i kiselkast ukus.

 

Ako se pije dok je sveze, nema mnogo alkohola - ali se fermentacija nastavlja ako ostavis da stoji jos koji dan, pa bude jace kasnije.

 

A taj fazon je samo zato sto se to pije u ogromnim kolicinama - ne sto je nesto preterano jako.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...