Jump to content
IGNORED

Da li je alkohol dobar ili loš?


Amelija

alkohol  

55 members have voted

  1. 1. alkohol?

    • dobar
    • loš
    • zao
    • ko voli alkohol nije normalan
    • ko ne voli alkohol ne treba da živi
    • bolji je od droge
    • bolji je od duvana
    • gori je od droge
    • gori je od duvana
      0
    • i deca treba da ga piju


Recommended Posts

1 hour ago, Shan Jan said:

Napio se od sakea u zadnjih godinu dana :cool: Svakako bolje od onog korejskog sranja od pirinca.

 

Kad smo kod slatkih pica, liker Amarula koji se pravi samo u Juznoafrickoj republici je vrhunska stvar. Video sam ga kod nas na aerodromu, sigurno ga ima i neko u prodaji ovde.

tdb-amarula-960x640.jpg

 

Pravi si od ploda biljke marule koja raste divlje i u Bocvani ali naravno da tamo nista nisu napravili od nje.

licensed-image?q=tbn:ANd9GcQ0gQLnZm5bNJT

 

Super je, i mi je mnogo volimo. Ima onaj snimak kad se zivotinje malo opiju od fermentisanih plodova ispod drveta pa lelujaju :)

  • +1 1
Link to comment
 
Super je, i mi je mnogo volimo. Ima onaj snimak kad se zivotinje malo opiju od fermentisanih plodova ispod drveta pa lelujaju [emoji4]

Jao to beše Survival?
Ti neki inserti iz detinjstva...





...shiit has hit the fan
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:


Jao to beše Survival?
Ti neki inserti iz detinjstva...
 

 

Ta divna stvorenja.

 

Mada se meni nešto mota u glavi da je i u Bogovi su pali na teme, isti beše reditelj.

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, renne said:

Čim je malo dobro je

 

20230901_155606.jpg

Ova Stella kod nas nema veze sa onom koju sam pio u Africi, ne znam dal je to do nas, tj. kakva je u Belgiji.

 

Kad pricamo o Africi, nedostaje mi Windhoek lager :cry:

Link to comment
  • 2 months later...

Sinoc teska drama alkoholne destrukcije u komsiluku pa sad nesto razmisljam koliko je to jezivo a i ujedno i tuzno kad alkohol oslobodi naslage potisnutog jeda i agresije. Video i u rl i na forunmu toliko puta. I za sebe cesto pomisljao ko zna kakav belaj mozda jednom pocinim kad prepijem jer sam introventni lik koji dosta trpi i potiskuje al za divno cudo kad se pijan razvezem totalno sam bezazlen a  kazu i mnogo zabavan pa me bliznji cak podsticu da malo cesce potegnem.

To me iskreno tesi mada i dalje mislim da imam i svojih mracnih dubina samo alkohol do njih ne dopire.

 

  • +1 2
Link to comment
On 10.11.2023. at 12:31, francuski sobar said:

na forunmu toliko puta

kako znaš? 

edit. mislim, kako znaš da su nečiji agresija i jed na forumu posledica alkohola?

edit edita. ja kad pijem uglavnom ljubim sve okolo, zato i ne pijem. a i zbog migrene.

Edited by pt 2.0
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
10 hours ago, pt 2.0 said:

kako znaš? 

edit. mislim, kako znaš da su nečiji agresija i jed na forumu posledica alkohola?

edit edita. ja kad pijem uglavnom ljubim sve okolo, zato i ne pijem. a i zbog migrene.

 

Ne znam naravno ali nekad baš liči, par puta sam i predvideo da će neko usiljeno praznično slavljeništvo loše završiti na kraju

E da migrene su zejebane. Za forum možda i zajebanije :happy:

 

Nego iskopo sam iz dubine sećanja dva moja uvredljiva komentara u talasu vinske istine, jednom za jednog lika rekoh iz čista mira da je iskompleksiran i baš mi dugo to bilo žao i smatro slabošću svojom što sam to baš pijan reko. Drugi put lik s kojim sam pio se našalio da sam isti komarča a ja ljutito odgovorio da je on isti cipal, posle se obojica složili da sam baš preterano reagovo.

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment
5 minutes ago, francuski sobar said:

 

 

Nego iskopo sam iz dubine sećanja dva moja uvredljiva komentara u talasu vinske istine, jednom za jednog lika rekoh iz čista mira da je iskompleksiran i baš mi dugo to bilo žao i smatro slabošću svojom što sam to baš pijan reko. Drugi put lik s kojim sam pio se našalio da sam isti komarča a ja ljutito odgovorio da je on isti cipal, posle se obojica složili da sam baš preterano reagovo.

 

 

 

 ako su ti to pijani grehovi ti si jedna dusica i andjeo. 

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...